Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

evettt bugün başlamış bulunmaktayım
hergün resim ekleyip nekadar verdiğimi paylaşıcam
allah utandırmasın aksilik çıkmadan tamamlarım inş

Selam kizlar bugun diyette ikinci gunun60.5 kgyum hedefim53 hadi bakalim, ilk gun cok zorlanmadim bugun nasil olacak bakalim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam kizlar bugun diyette ikinci gunun60.5 kgyum hedefim53 hadi bakalim, ilk gun cok zorlanmadim bugun nasil olacak bakalim

Merhabalar bende baslamak istiyorumm ama korkuyorum acikcasi ilk iki gun biraz zor

biraz zor ama inanki değiyor benim ikinci yapışım 2011de yapmıştım geri kiloda almadım verdiklerimden tabi biraz dikkat etmek gerekiyor rejim bitiminde bugünde ikinci günüm yarın yemek yeme vakti sabırsızlanıyorum

Ikinci gunumde oglen bir dilim pizzayi yedim mecbur kaldim resmen ama sonrasinda 1 saat yuruyus yaptim, zaten onu bile yiyemedim cok sartladim kendimi herhalde psikolojik olarak. Bir dilim yedim ama bi suru depresyona girdim

bugün öğlene doğru tartılabildim yemekten sonra bu çıktı yarın sabahta tartılmaya korkuyorum bugün dışarıdaydık yemekte
tavuk yedim gögüs bölümünden ama 2kadeh içki içtim ortama uymak adına tırsıyorum kiloda fark eder diye şimdi biraz spor yapıp dengelemeye çalışıcam inş çok fark olmaz iyi gecelerr

Kizlar ne oldu biraktiniz mi diyeti ben devam ama cok gergin yapti bu diyet beni

Bugünkü tartı 67 çıktı 300gram gitmiş sabah kalkınca dünkü ve bugünkü resimi yollarım günlük gibi oldu bu sefer burası bana iyi geldi

kızlar ben tam 73 kıloyum hedefım 60 bakalım ne olucak benımle bırlıkte yarın baslıyacak olan var mı varsa en azından bırbırımıze destek oluruz:KK34::KK34::KK34::KK34:

kızlar ben tam 73 kıloyum hedefım 60 bakalım ne olucak benımle bırlıkte yarın baslıyacak olan var mı varsa en azından bırbırımıze destek oluruz:KK34::KK34::KK34::KK34:

bende yarın başlamak istiyorum ama büyük ihtimalle yarın regl olucam bi yerde okumuştum regl iken diyet yapmak daha sağlıklıymıs beraber uygulayalım diyeti bi hafta yapmıştım bu diyeti 3 kilo vermiştim şimdi inşallah 1 ay yapıcam fazlalık 10 kilom var bakalım nelerolacak

bugün 3.günüm ilk iki günüm zor gecmedi bugun kahvaltı var biraz kahvaltımı yapacağım 58,5 basladım hedefim 46 olmak boyum uzun olmadığı için 46 ideal kilommuş reglim hala umarım tatlı çekmez canım meyve suyu bastırıyodu tatlı ihtiyacımı reglım bıtınce kıloma bakıcam en sağlıklısı oyleymıs reglıde 1 2 kılo oynuyormus ayın 7sınde tartıya cıkıcam bakalım kac kilo olucam :)

bugun çok gec kalktım tatıl dıye ondan bı şey yemek ıstemedım yanı 3.gundede meyve suyu ıcmeye karar verdım ama bır tane salatalık yedım mıdeyıde küstürmemek lazım :KK1: sabah kalkınca kahvaltımı yapacagım :KK8:

bugün 4.günümdü rahat geçti aksam canım bir sey cekmediği icin sadece yeşil bir elma yedim bir de salatalık :)

kızlar lütfen bana yardım edin acil zayıflamam lazım 1.62 boyundayım 62 kiloyum bu diyete bi kaç kez başladım ama ben meyve suyu günlerini tamamen uygulayıp 3. 4.gün bozuyorum :KK43: bu diyete başlamak isteyen varsa birlikte başlayalım

bugün 6. günüm dün nerdeyse hicbir sey yemedim ama bugun baya acıkmısım 2 dilim kepekli ekmek yedim :KK5: pişman değilim bu gün koşucam :)

bugün diyette 7.günüm reglim hala devam ediyor 58,5 le başlamıştım reglim umarım bu gece biter yarın sabah kiloma bakmak istiyorum cünkü :KK5: bu arada canım tatlı çekti reglim dolayısıyla bazen elma ve meyve suyu içtim :)

Bende bugün sonunda diyete başladım. Hep başlamaya karar verip sonrasında uyamıyordum. Ama halim aldı başını gitti.:18:
Yurtdışında olduğum için önce her gördüğüm yeni şeyi denemeye karar verdim. Sonra bir baktım ki pantolonlar kapanmıyor :KK76:
Tartım olmadığı için tartılamıyorum ama umuyorum kıyafetlerimden anlayabileceğim. Bugün meyve suyumu ve suyumu içtim, bir tane de greyfurt yedim.. Umarım yarın da böyle gidersem diğer günler daha kolay geçer diye düşünüyorum :KK51:
Hepimize kolay gelsin :nazar:

58,5 le başlamıştım şuanda 55,8 im yarın yine meyve suyu günü ben ice tea de eklemeye karar verdim meyve suyu midemi ağrıtıyor bende ülser var çok tetiklemesini istemiyorum :KK9:

X