Göbek egzersizleri

demirim

annesinin lokumu
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
5.383
6
38
KIZLAR BEN 2.5 AY ÖNCE SEZERYANLA DOĞUM YAPTIM TABİ HALİYLE GÖBEK KALDI BİDE KALÇALARDAN DA KİLO ALINCA ORTADA KÖTÜ Bİ GÖRÜNÜM OLUŞTU GERÇİ 5 KİLO FAZLALIĞIM VAR HAMİLELİKTEDE 13 KİLO ALMIŞTIM :CüvCüv:AMA YİNEDE GÖRÜNÜMÜMÜ BEĞENMİYORUM delikafadulden
ACABA GÖBEK EGZERSİZLERİNE NE ZMN BAŞLAYABİLİRİM ARANIZDA EGZERSİZ YAPIPTA İYİ SONUÇ ALAN VARMI?:teytey:a.s.

ben 50 klo ile hamile kaldım 22 kilo aldım şuan 4 ay 11 günlük kızım var 63 kiloyum ama kilolu gözükmüyorum azcık bi göbeğim var hiçbişeyde yapmadım dr 1 aylıkken egzersizlere başla ama kendini zorlma demişti tabi ben kızımdan fırsat bulamadığım için bişey yapamadım..
senin dr bişey demedimi?

illa ki kalıyo mu bu göbek sezeryanda yaa?ben de 9 gun önce sezeryanla doğum yaptım da,dümdüzdü karnım doğumdan önce:KK43:(((

bnmde karnım dümdüzdü zannetmiyorum kalacağını daha rahim toparlanmadı 6 ayda anca toparlanırmış
bnm dr. a sordukça söyler onun dışında pek fazla konuşmaz nasıl kadın doğumcu bende anlayamadım ama napiim bodrum gibi bi yerde çok alternatif olmayınca zorunlu olarak katlanıyorsunuz

ben 50 klo ile hamile kaldım 22 kilo aldım şuan 4 ay 11 günlük kızım var 63 kiloyum ama kilolu gözükmüyorum azcık bi göbeğim var hiçbişeyde yapmadım dr 1 aylıkken egzersizlere başla ama kendini zorlma demişti tabi ben kızımdan fırsat bulamadığım için bişey yapamadım..
senin dr bişey demedimi?

1 ay erken değilmi:1shok:

Ben de yaklaşık 2 ay önce doğum yaptım.Bugün doktora spor yapabilirmiyim ,korse takabilirmiyim diye sordum.Tabi yapabiilirsin korsede takabilirsin dedi.Yinede dikişlerimden korkarım sanki.Yinede hafif hafif yapmaya çalışcam.

ben dikişlerime bişey olucak die hiçbişey yapmadım ameliyattn çok korkarımda :) ama artık bişeyler yapmanın zmnı geldi diye düşünüyorum
ADıYEF dr.una göbek egzersizleri içinmi sordun?çünkü çoğu dr. 6 aya kdr yapılmaması gerektiğini söylüyo
ben yüzmeyi düşünüyorum hazır bodrumda oturuyorum denizin tadını çıkarmak hakkım değilmi zemuszemus

canim sezeryan olduysan mekikle sinavla falan kendini hic zorlama en önce.
benim de dogumum sezeryanla oldu 16 kilo almistim dogumda 12 kilo gitmis sürekli emzirdim o sayede kilolarim gitti ama su anda 4 kilo fazlam var onun icin de dr um hergun duzenli olrak 45 dk. yürümemi tavsiye etti.sana da oneririm.
iyi geliyor gercekten.

ben dikişlerime bişey olucak die hiçbişey yapmadım ameliyattn çok korkarımda :) ama artık bişeyler yapmanın zmnı geldi diye düşünüyorum
ADİYEF dr.una göbek egzersizleri içinmi sordun?çünkü çoğu dr. 6 aya kdr yapılmaması gerektiğini söylüyo
ben yüzmeyi düşünüyorum hazır bodrumda oturuyorum denizin tadını çıkarmak hakkım değilmi zemuszemus

Sadece egzersiz dedim oda tabi yapabilirsin diye çok kesin konuştu.yalnız geçen gün korse taktım,3-4 saat durdu.dikişlerim biraz acıdı.Bir daha da takmadım biraz daha bekliycem.yürüyüş şimdilik en iyi egzersiz bence.yüzmede bence olabilir.

aman dikkat et bide onunla uğraşma bende kors takmayı düşünüyorum ama kendni yorduğum zmnlarda bile biraz sancım oluyo o yüzden korse takmaya çekiniyorum

X