Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi hepatit a ve su çiçeği aşısı hakkında bilgisi olanlar lütfen yardım edin

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

ceylinsude

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
33
0
39
selam arkadaşlar
bir hafta önce bebeğimi (14 aylık) doktora götürdüğümde doktor aşı kartına baktı ve hepatit a ve su çiçeği aşını 15. ayında yaptır hepatit a nın ikinci dozunu 21. ayında yaptır dedi. su çiçeği aşısı ücretli biliyorum ama hepatit a ücretlimi yapılıyor internette bir yazı okudum hepatit a ücretsiz diye bilgisi olan varsa benle paylaşabilir mi lütfen

Canım,benim oğlum 15 aylık..Suçiçeği aşısını 13.ayı doldurduğunda yaptırdım ben,ücretliydi..Doktorumuz hepatit a aşısınıda 2 yaşını doldurunca yaptır dedi,bildiğim kadarıyla o da ücretli.İnternette yazan kronik karaciğer hastalarına hepatit a aşısının ücretsiz olduğu..

canım bende ikisinin de ücretli oldugunu biliyorum.biz de suçiçegini 15.ayda hepatit a yıda 24.ayda yaptırıcaz..

mrhblr her iki aşıda ücretli bizim doktorumuzda hepatiti 24. ayda yaptırmamızı söyledi 34 lira sanırım fiyatı

benim kızım 24 aylık ve ben birkaç gün önce yaptırdım hepatit a aşısı ücretli eczaneden 27 tl ye alım ben...

X