Vajina akintisi pis kokuyor ama neden?

Ev doktoru nedir?
Bakireler de kadın doğum doktoruna gidebiliyor.. Doktorunuz size soracak zaten bakire olup olmadığınızı, ona göre muayene edecek merak etmeyin..

ben yurtdisinda kaliyorum burda normal doktor demek oluyor ev doktoru yani ic hastalik vs. lere bakan kisi kadin doktorum yok simdilik gitmekde istemiyorum cekiniyorum

Başka uzmanlık alanına sahip doktor anlayamaz ki iltihap mıdır nedendir şikayetiniz.. Kadın doğumcuya yahut jinekoloğa giderseniz ancak o bilebilir.. Çekinecek bir şey yok bunda, bayan doktora gidin çekiniyorsanız..

elazığı yazmışsın öylesine yazdım avrupadan katılıyom demişsin...3 tane birbirine benzeyen konu açmışsın,,bozulunca insanlara hakaret ettin hepimize,,,bide kokuyo diyon vajim,,,wc deki spremler zıpzıp zıplayınca oran enfeksiyon kapmış olabilir ondan olabilr,,, a.s a.s :enbuyukkk:

Son düzenleme:
naylon camasır gıyme ozel gunlerde gıymek ıstıyorsan da (cunku kesınlıkle pamuklulara gore daha sexıler) kısa sure gıy .. naylonlar kokuyu cok arttırıyor. acıkcası ben ılthp oldgnu oldgnu duusnmuyorum. akıntın sarı renklı deılse dııldr. ustelık ılhtp bu kadar sure devam etmez sende mutlaka bı agrı kasıntı olurdu bunca zmn.. bunyendn kaynaklıdır koku ...bır de kıl olayı varsa o cok dert. o konuda da lazeri onerırım cok muhtesem sonuclara ulasabılırsn...senın suan caresıde gerekrse gunde 2 kere camsr deısmek pamuklu camasr kullanmak..her wc ye gırdgnde orayı ıslak tuvalet kagıdyla hafıfce sılıp temızlemek.. ıslak mendiller kokulu pedler kesınlıkle cozum degıl ustelık de zararlı..ayrıca genital dus jellerıde o bölgedeki yararlı bakterileri yok ediyor.. kişinin mantar olması cok daha kolay hale geliyor dus jelleryle yıkadıkca savunucu asker bakteriler yerlerinde olamadgı için..

Merhabalar,
vajina akintim cok pis kokuyor bilmiyorum herkestemi öyle ama elime siviyi degdirdikten sonra o koku hic gitmiyor yikamadigim sürece elimden. Eksimsi bir kokusu var.Bu bende yillardir böyle. Hatta Pantolonuma bile siniyor kokusu. Elimi pantolonun o bölegsine vurunca koku siniriyor.Diger insanlarda nasil oldugunu bilmedigim icin emin degilim normal olup olmadigindan.Peki sizce bu normalmi yoksa anormal bir durummu?

canm benım aynı sekılde bendede vardı anlattıkların kadın dogum uzmanına gıtmen lazım ben gıttım ve ıntıhap varmıs asırı derecede cok ıhmal etme sımdı ıyıyım hemen tedavı edılıo:1hug:

enfeksıyon var demekkı esınle bırlıkte ılac tedavısı ve cınsel perhız gereklı gecmıs olsun

vajinal akıntı her kadında olan bişey ve gayet normal,bende akıntı olmuyor diyen yoktur sanırım,ama sarı,yeşil ve kıvamlıysa ve ağır kokuyla birlikte seyrediyorsa bir problem var demektir bunun içinde kesinlikle dr,a gidip tedavi olmak lazım.......

Ben, senelerdir bebekler için kullandığımız ıslak mendillerden kullanıyorum. gün boyu temiz ve rahat oluyorsunuz bu güne kadar herhangi bir yan etkisinide görmedim tavsiye ederim....

arkadaşlar doktor söyledi beyaz akıntılar fizyolojik doğal olması gerek farklı renktekileri bilemem

bence vajinal akıntın neden pis kokuyor biliyormusun bir konu açmışsın adetim 1 hafta gecikti diye başkasının tuvaletini kullandığında hatta içinde bir sürü sperm varken kullandıysan da eğer ondan dolayı kokuyor olabilir

yok artık daha neler

yıllardır var diyor yıllardır başkasının tuvaletini mi kullanıyor üstelik içinde bir sürü sperm varken:)

X