Bebek Beslenmesi bebeğim 5 aylık

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

h.efe

tüm varlığım efe'm
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2009
49
0
bebeğim 5 aylık bütün yiyeceklere atılıyor yemek istiyor acaba anne sütüyle doymuyormu ne verebilirim ek gıdalara geçsmmi arkadaşlar bana bi akıl verin.

benim oğlum da 5 aylıkken öyle yapıyordu,doymadığından değil ki.Ben 6 ay ek besin vermedim,yine de sen bilirsin canım.Kilo alımı iyiyse zaten açlığı yoktur.Meraklı bunlar.

canım 6 ay sadece anne sütü ile beslemeni tavsiye ederim.ama ben kızım 5 aylık olduktan sonra elma suyu tattırmıştım yoğurt tattırdım (5 aylıkken çalışmaya başaldım sağıyordum ek besine 6.ayda geçirdim zaten) ....ek besinede 1 çay kaşığı uygun besinleri tattırarak başlıyosun bi anda kase yemiyorlar

sağolun arkadaşlar önerilerinizi dikkate alıcam.annelik işte o yiyeceklere atılırken siz yiyemiyorsunuz:KK43:

Şu an en faydalı besin anne sütü onun için.
yemeklere atılması meraktan ve ilginç geldiğindendir.
Aile sofrasında bulunmasını sağlayın.

arkadaşlara katılıyorum, benim oğlumda bi kaç gündür yiyeceklere atılmaya başladı, kilosu falan da gayet iyi, açlıktan değil meraktan yani.

X