Buz devri serisi

isolde

sadece kızım....
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
11.815
10
“Buz Devri” ve “Buz Devri: Erime Başlıyor”un sıfırın altında yaşayan kahramanları, mükemmel bir macera ile BUZ DEVRİ 3 – DİNOZORLARIN ŞAFAĞI”nda tekrar karşımızdalar.

Scrat yine asla ele geçiremediği meşe palamudunun, (ve bu sefer belki aşkın da) peşindedir. Manny ve Ellie yavruları minik mamutun doğmasını beklemektedirler. Miskin Sid, bulduğu dinozor yumurtalarından çıkan yavrularla kendine geçici bir aile kurar fakat bu, Sid için pek de iyi olmayacaktır. Kılıç dişli kaplan Diego da arkadaşlarıyla ilişkisinde çok yumuşak bir tavır sergileyip sergilemediğini sorgulamaktadır. Sid’i başına aldığı belalardan kurtarmak için çıktıkları yolculukta kendilerini birden gizemli bir yeraltı dünyasında bulan ekip, karşılaştıkları dinozorlar, aklını kaçırmış gibi duran değişik hayvan türleri, yeni bir bitki örtüsü ve tek gözlü, acımasız dinozor avcısı gelincik Buck ile heyecan dolu ve bir o kadar da eğlenceli bir maceranın ortasında kalırlar. Tarihin en cesur kahramanları Manny, Sid, Scrat, Scratiye, Diego, Buck ve arkadaşları başka hiçbir memelinin cesaret edemeyeceği yerlere gidiyor, maceraya hazır olun.

Seslendirenler [değiştir]John Leguizamo → Sid (seslendirme)
Queen Latifah → Ellie (seslendirme)
Denis Leary → Diego (seslendirme)
Ray Romano → Manny (seslendirme)
Chris Wedge → Scrat (seslendirme)
Türkçe:

Haluk Bilginer → Diego (seslendirme)
Ali Poyrazoğlu → Manny (seslendirme)
Ayça Bingöl → Ellie (seslendirme)
Yekta Kopan → Sid (seslendirme)
Umut Tabak → Crash (seslendirme)
Altan Erkekli → Buck (seslendirme)

işte bi kaç resim....

daha dün akşam sinemada izleme fırsatı buldugum muhteşem ötesi bi yapım...serinin 3.sü kesinlikle 1 ve 2 seriye taş çıkaran cinsten...
bide 3 boyutlu olunca ve elinde mısırında olunca değmeyin keyfime tarzında muhteşem bi eğlence....
filmdeki diyalodlar aklıma geldikçe hala kopuorum yaa.... özellikler sid'e bayıldım bayıldım

Bende Ctesi izledim böyle birşey olamaz 1. seriyi çok beğenmiştim ama 2. si birinci kadar iyi değildi ama buz devri 3 çok komikti hepsinden güzeldi, Hele Sit'in anne Dinozora Hanım Hanım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deyişi, valla ne söylersem boş mutlaka izleyin ya,

valla bende sid'in ben sizi dişi sanmıştım repliğine acaip güldüm...

Bi de sürekli diyordu ya benimkiler olsaydı birlikte oynarlardı , anneninz sizi kurtaracak...
Aslında o kadar çok replik vardı ki şimdi hatırlamıyorum sanırım dvd si çıkarsa içok defa daha izliycem

bende izlemek istiyorummdelikafadulden ama fırsat bulup gidemedim...:sinifsinif:
izleyip yorumlarımı taze taze yazarım....:eek:

ayyyy bende bende bayılıyordum buz devrine kaç kez izledim allah bilir diğerlerni bir an önce izlemek istiyorum 3. bölümünü valla :)))

bende geçtiğimiz pazartesi günü izledim sevgilimle.
şahaneeee güzeldi, gülmekten yarıldım sırnaşık şey kesinlikle tavsiye ederim alkisalkisalkis

ben de cuma günü çocuklarla izledim çok güzeldi valla salonda en çok benim sesim çınladı hele sid in anne dinozora ama ben şeni yeyim deyişi harikaydı çok eğlendim herkese tavsiye ederim

1. defalarca izledim ne zaman canım sıkkın olsa 2. o kadar güldürmemişti ama şimdi bu yorumlar üzerine 3. delice merak ettim en yakın zamanda izlemeliyim benyaaaaa

3. sune bikac hafta olyuor cocuklar gitmistik.. cocuklarin hatirina birazda ama yinede keyifliydilaelaelaelaelae

X