Denenmiş Anne Sütünü Artıran Bitkiler

sıcak ya da soğuk su farketmiyo canım. ben sıcak suyla seviyorum ondan öle içiyorum. günde 2 bardak yetmez. üzerinde yazıyo dikkat etmedin mi. 3-4 bardak için diyo günde. ben 4 bardak içiyorum. ama çabuk bitiyo. para dayanmıyo. çok pahalı bence.
aynen canım sana katılıyorum..bende sıcak suyla içiyorum.. istesek günde 3-4 kez içilebilr am çok pahalı ya.. haftada bir ktu içsek ayda 80 tl eder.. buda bütçeyi zorluyor.. bene sabah akşam içiyorum ondan.. bilmiyorum etki ediyrmu.. çünki o kadar şey yiyip içiyorumki.. hangisi etkiliyor anlamıyorum:KK43:(

bende tam tersi hiç bişey yiyemiyorum zamanım olmuyo aslında bazende unutuuyorum..karnım öyle acıkıyoki o zaman mutfağa koşuyorum kızım kucağımda tabi o zaman yiyiyorum..
belki o yüzden gögüslerim çok dolu değil..

bende tam tersi hiç bişey yiyemiyorum zamanım olmuyo aslında bazende unutuuyorum..karnım öyle acıkıyoki o zaman mutfağa koşuyorum kızım kucağımda tabi o zaman yiyiyorum..
belki o yüzden gögüslerim çok dolu değil..

beslenmeni ihmal etmemen lazım ama. koyver kızını biraz yalnız kalsın. durmuyo mu kendi haline? akşama kadar kucağında mı duruyor?

aynen canım sana katılıyorum..bende sıcak suyla içiyorum.. istesek günde 3-4 kez içilebilr am çok pahalı ya.. haftada bir ktu içsek ayda 80 tl eder.. buda bütçeyi zorluyor.. bene sabah akşam içiyorum ondan.. bilmiyorum etki ediyrmu.. çünki o kadar şey yiyip içiyorumki.. hangisi etkiliyor anlamıyorum:KK43:(

:) başka ne yeyip içiyosun?

sadece wc ye gittiğimde yanlız kalıyo ancak o zamanda ben çıkana kadar yırtıyo kendini neredeyse ağlamaktan katılacak duruma geliyo ama sırf inat...
o uyuduğunda ise yapacak okadar çok işim oluyoki karnımı doyumayı bile unutuyorum

sadece wc ye gittiğimde yanlız kalıyo ancak o zamanda ben çıkana kadar yırtıyo kendini neredeyse ağlamaktan katılacak duruma geliyo ama sırf inat...
o uyuduğunda ise yapacak okadar çok işim oluyoki karnımı doyumayı bile unutuyorum

fena alışmış senin kız. ben oğlana oyun halısı aldım kendi kendine oynamaya alışsın diye. bi de yatağının kenarında ışıklı ayıcık var ona bakıp konuşuyo ya da uyuyo.

aman maşallah benim kızım değil kendi kendine uyumak 5 dk yanlız durmuyo bide ben çok üzerine düştüm yoğun bakımda kaldı çok zor günler geçirdik falan diye el bebek gül bebek yaptım şimdide iyice cadılığı ele aldı..

aman maşallah benim kızım değil kendi kendine uyumak 5 dk yanlız durmuyo bide ben çok üzerine düştüm yoğun bakımda kaldı çok zor günler geçirdik falan diye el bebek gül bebek yaptım şimdide iyice cadılığı ele aldı..

kıyamam ben ona. seni de anlıyorum. neyse sen halledersin. büyüdükçe bağımsızlaşır herhalde :emir_bebek:

bende öyle düşünüyorum dün akşam artık pilim bitti çok yoruldum ve acıktım 2 dk yere bıraktım battaniyesinin üzerrine arkamı döndüm bastı çığlığı nasıl ağlıyo ama bende şarteller arttı artık eşimde odada ama int hiç ilgilenmiyo ben bi kızdım gamzeye bağırarak ben yemek yiyip gelicem uslu dur burda ağlamak yok dedim bi çığlık attı hadi lenn der gibi sonra sustu :)
demekki tek derdi şımarıklık benim sıpanın..yemeğimi yedim geldim hemen kollarını uzatıyo al diye kızdığım için biraz üzüldüm ama işe yaradı..

bende öyle düşünüyorum dün akşam artık pilim bitti çok yoruldum ve acıktım 2 dk yere bıraktım battaniyesinin üzerrine arkamı döndüm bastı çığlığı nasıl ağlıyo ama bende şarteller arttı artık eşimde odada ama int hiç ilgilenmiyo ben bi kızdım gamzeye bağırarak ben yemek yiyip gelicem uslu dur burda ağlamak yok dedim bi çığlık attı hadi lenn der gibi sonra sustu :)
demekki tek derdi şımarıklık benim sıpanın..yemeğimi yedim geldim hemen kollarını uzatıyo al diye kızdığım için biraz üzüldüm ama işe yaradı..

kaydirigubbakcemile3 yaramaz kız hihoyyyt

corek otu yagini bilmiyodum cevap yazmadan gittim denedim hemen ama tadi igrencmis igrenc kokuyo :sinifsinif:

rezene cayi iciyorum sut dediler oturdum 1 lt icdim ayip olmasin butun gece wcde oturdum cok icmisim ama sut olsun diye napim :kedi:

karpuz yeyin dediler yedim pek fayda gormedim onuda az yedim herhalde ondan...

bol bol sıvı su komposto süt vs. sıvı sütü arttırır.ve günlük ılık dus.anne sütünü arttırır..

nemi. Duyduğum herşeyi nerdeyse.. Bulgur pilavıı,soğan.. Bol su.. Komposto. Meyve suyu. Birde tahin helva.. Tahinde artırıyormuş diye duydum.. Pekmezle karıştırıp bu sabah yedim.inş işe yarar..rezene çayı.. ısırgan yaprağı çayı. Vs..

zaten geriye ne kaldı ki :roflol: bizim milletimiz herşeyin süt yaptığına inanıyor. bana da diyolar şunu ye bunu iç. bu yğüzden 87 kilo oldum

doktordan bi sprey vardi onu kullaniyorum su an...
simdi evde degilim adi aklimda yok yeni aldim emzirmeden 2 5 dk once kullaniyosun...

X