Göz Makyajı Aranizda kas ektiren varmi??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

SezosSs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
435
1
arkadaslar kas ekimi hakkinda ne biliyorsaniz burda benimle paylasin lütfen.. bende kas ektirmek istiyorum ve internette bu konu hakkinda bilgi bulmak nerdeyse imkansiz..

SezosSs çok güzel bi konu açmışsın :KK66: evet arkadaşlar yardım edin lütfen ne biliyorsanızopuyorumnanaktan

bu konu canlansın lütfen. kalıcı makyajdan daha doğru bir yöntem gibi geliyor bana fakat kaşlara ekilecek kıl kökleri enseden alındığı için devamlı uzayan kaşları kesmek gerekiyormuş diye yazıyor sağda solda. o bakımdan kötü tabi.

arkadaslar kas ekimi hakkinda ne biliyorsaniz burda benimle paylasin lütfen.. bende kas ektirmek istiyorum ve internette bu konu hakkinda bilgi bulmak nerdeyse imkansiz..

bence kalıcı makyaj en doğru yöntem.. ben yaptırdım kontor kaş ve çok memnumun.. iyi bir yere yaptırırsan pişman olmazsın

bence kalıcı makyaj en doğru yöntem.. ben yaptırdım kontor kaş ve çok memnumun.. iyi bir yere yaptırırsan pişman olmazsın

kalıcı makyaj mı? Allah düşmanımın başına vermesin.çıkarmak için yapmadığım kalmadı...SAKIN YAPTIRMAYIN HİÇ DOĞAL DEĞİL...

X