Sevgilim Beni Aldattı Ne yapmalıyım

Arkadaşlar 4 aydır nişanlım ile aynı evde oturuyoruz ve bır hayat kurduk ınanılmaz fakat en yakın kız arkadasım hatta cocukluk arkadaşım ile bırkac defa ucumuz beraber vakıt gecırdık ve aralrından su sızmıyor kıskanc gıbı gorunmek de ıstemıyorum ama bu gece cıktıgımızda artık dayanamadım ve eve gelınce erkek arkadasıma patladım delımısın dedı ama hıslerımde yanılmam,en basıt ornek en basıt bır konuda bıle, sankı yıllardır kankılermış gıbı muhabbet edıyorlar bende sankı onlarla 2 saat once tanışmışım gıbı bır durumda kalıyorum,ve sevgılım normalde kımsenın yanında cıkışmaz u aksam basıt bır konuda ama haksızsın dıye ustume geldı kız arkadaşımın yanında,oldukca sasırdım,cok yuzeysel anlattım ama fıkırlerınızı beklıyorum...

Arkadaşlar 4 aydır nişanlım ile aynı evde oturuyoruz ve bır hayat kurduk ınanılmaz fakat en yakın kız arkadasım hatta cocukluk arkadaşım ile bırkac defa ucumuz beraber vakıt gecırdık ve aralrından su sızmıyor kıskanc gıbı gorunmek de ıstemıyorum ama bu gece cıktıgımızda artık dayanamadım ve eve gelınce erkek arkadasıma patladım delımısın dedı ama hıslerımde yanılmam,en basıt ornek en basıt bır konuda bıle, sankı yıllardır kankılermış gıbı muhabbet edıyorlar bende sankı onlarla 2 saat once tanışmışım gıbı bır durumda kalıyorum,ve sevgılım normalde kımsenın yanında cıkışmaz u aksam basıt bır konuda ama haksızsın dıye ustume geldı kız arkadaşımın yanında,oldukca sasırdım,cok yuzeysel anlattım ama fıkırlerınızı beklıyorum...

evet tepki göstermekte haklısınız.ama bence pek belli etmeyin sorun yapmayın.izleyin onları bir süre takip edin.bişeylerin varlığından eminseniz o zaman gereğini yaparsınız

artık bu tarz şeylere hiç şaşırmıyorum :nazar:

evet tepki göstermekte haklısınız.ama bence pek belli etmeyin sorun yapmayın.izleyin onları bir süre takip edin.bişeylerin varlığından eminseniz o zaman gereğini yaparsınız

bencede aynen katılıyorum yargısız infaz yapmayın
bu anlattıklarınızda kesin bişey söz konusu değil .
ama arkadaşınızın yanındada size sesini yükseltmesi çok rencide edici
bence biraz daha zamana bırakın baktın rahatsız oluyosun görüşmeyi kesersin olur biter

merhaba arkadaşlar
benimde sevgilim birlikte oldugumuz ve 2 yıldır çıktığımz halde baska kızlara gitti ayrıldık napmalıyım sizce :KK43:

ayol evli insanlar bile aldattı die boşanıyo sen 3 senelik ilişki diyosun cnm ya
bosver hayır gelmez ihanet bu başka birsey degıl affı yok yani
nasıl güveneceksin ona tekrar bi düşün yapabılır mısın
arada guven olmadan ilişkini sürdürebilir misin

sevgiyi gectim sana saygisi olsa yapmazdi böyle bir seyi beraber oldun diye ona bi ömür bagli kalacagin anlaminada gelmez :KK20: yolla devam ama sana saygisi olmayan birini affedip hayati kendine zindan etme...

en yakın arkadaşım dediğin arkadaş değilmiş sevgilim dediğin insan da sevgini hak edecek sevgilim sözüne yakışacak birisi değilmiş dahası da olamaz ya hiç üzülmene bile değmez çünkü cidden onlar senin vereceğin akıtacağın bir gözyaşını bile haketmezler kısacası ikisine de bir tekme at ve üzüldüğünü de belirtme ki kendi vicdan muhasebelerinde kalsınlar

Selam kızlar öncelikle herkese iyi günler ;

Benim sıkımtım var kızlar ne olur bana yardımcı olun benim sevgilim beni en yakın kız arkadaşımla aldattı. çocukluk arkadaşımla inanamadım kızlar onları el ele gördüm ama bunu gördüğümü ve neler yaşadıklarını takip ettim ve gördüm bu olay daha dün oluyor şimdi ne yapmam lazım kızlar bana ne olur akıl verin 3 yıllık ilişkimdi bu
:gitme::Saruboceq:
en iyi cevap susmak canım ...
onlarla irtibatını kesinlikle kes. yeni ugrasılar bul ve onları düşünmeyi bırak hayatın ve kendini düşün bu en güzel cvp olur.bilirim zordur hep dua ve sabır her seyin ilacıdır.intikamın farkında olmasan bile birgün alınır etme bulma dünyası malum ..allaha havale et onları..

Konu 2009 da açılmış arkadaşlar,konu sahibinin 3 yıl sonra hala fikir almak istediğini sanmıyorum..

X