Sevgilim Beni Aldattı Ne yapmalıyım

E

Elif.c

Ziyaretçi
Selam kızlar öncelikle herkese iyi günler ;

Benim sıkımtım var kızlar ne olur bana yardımcı olun benim sevgilim beni en yakın kız arkadaşımla aldattı. çocukluk arkadaşımla inanamadım kızlar onları el ele gördüm ama bunu gördüğümü ve neler yaşadıklarını takip ettim ve gördüm bu olay daha dün oluyor şimdi ne yapmam lazım kızlar bana ne olur akıl verin 3 yıllık ilişkimdi bu
:gitme::Saruboceq:

Hayatına kaldığın yerden devam et...Ne yapacaksın ki!
ıkisininde burnundan getir ama önce...

canım geçmiş olsun üzüldüm senin adına ama istersen biraz daha detaylı anlat sana daha fazla yardımcı olabilelim...

güzelim biz evlive çocuklu bi kadına ezdirme kendimi boşan diyoruzda sana diyebilicegimiz tek şey poposuna bas tekmeyi defolsun gitsin ne düşünüyosun ki :eek:lmaz:

Benim sıkımtım var kızlar ne olur bana yardımcı olun benim sevgilim beni en yakın kız arkadaşımla aldattı. çocukluk arkadaşımla inanamadım kızlar onları el ele gördüm ama bunu gördüğümü ve neler yaşadıklarını takip ettim ve gördüm bu olay daha dün oluyor şimdi ne yapmam lazım kızlar bana ne olur akıl verin 3 yıllık ilişkimdi bu

çok basit cevabı cnm YOL VERECEKSİN ilişkin isterse 10 yllık olsun bide en yakın arkadaşınla bırak gitsin affetme

O iki şahsiyetsiz varlığa tekmeyi vuracaksın ,sonra ardına bile bakmadan verilmiş sadakam varmış,diyerek hayatına devam edeceksin.:umursamaz:

Nasıl yani?? Yanlış okudum sanırsam. Ne yapmam lazım diyemi soruyorsunsengözlerimebaksanab

ama kızlar bilmediğiniz birşey tek sıkıntı biz birlikte olduk işte zaten ne olduysa bundan sonra soğokluk başladı yani soğukluk değilde belkide şuan öyle hissediyorum daha bi umursamaz tavırlara büründü acaba sadece alacağını aldı ondan sonramı bu duruma geldik anlamıyorum çıldırmak üzereyim

Oldu canımm onu birlikte olmadan düşünecektin.
Sen adama istediğini ver, sonra da beni alacağını söyledi diye kendini avut.
Adam seni aldatsın, sonra da kabul et...
Kusura bakma da yok öyle yağma...

tamam doğru söylüyorsun ama oldu birkere bu satten sonra ne yapabilirim .

ama kızlar bilmediğiniz birşey tek sıkıntı biz birlikte olduk işte zaten ne olduysa bundan sonra soğokluk başladı yani soğukluk değilde belkide şuan öyle hissediyorum daha bi umursamaz tavırlara büründü acaba sadece alacağını aldı ondan sonramı bu duruma geldik anlamıyorum çıldırmak üzereyim

bende hayatınıza kaldğınız yerden devam edin onları yok sayın dicektim ama bu son yorumunuz üzücü CADIARZU
işte kızlarımıza biz hep bunu ifade etmek istiyoruz ama yanlış anlaşılıyoruz kendinize yazık etmeyin erkeklerin oyuncağı olmayın anlatmak istedğimiz :eek:lmaz:
sizinde yapıcak bişiyiniz yok malasef olan olmuş hemde gönül rızasıyla :1no2:

alacagını vermiycektin işte...
güvenmeden etmeden..
ama şimdi yaptın bi hata..
buyüzden seni en yakın arkadaşınla aldatn (ki böyle bir insan ark olamazz pislik yaaa) kısaca sevmeyen bi adamla olursan hayatının en büyük yanlışı yapmış olursun..
ölüm yok ucunda...
amaa bence normal ayrılma onlara öyle bi oyun oyna o kızakiiii feleği şaşsınnnn...
ondan sonra ayrılll...

pekii sen bunları gördün eleleelee...
ee sonra noldu..
konuştunmu kaçtı gittilermi noldu ?

canım sen yoluna devam et...
Herkesın basına gelebılır o yuzden kendını suÇlama vede mecbur hısssetme..
ıkısınede guzel bıŞyler yap tamamen hayatından Çıkar..allah buyuktur kendınıde yıpratma boŞuna..

Sanırım Haklısınız bu saaten sonra birlikte olmanın anlamı dediğiniz gibi onlara çok güzel oyun oynamam lazım onlar bile anlamıcak ikiside belasını bulacak ikiside şerefsizmiş çok düşündüm bugün bişey yokmuş gibi yapıp başlarına çorap örücem gerçekten teşekkürler kızlar beni biraz olsun rahatlattınız insan sinirliyken düşünemiyor şimdi oksijen gitmeye başladı beynime

yahu konu 2009daki bi konu eski konuları niye hortlatıyosunuz ki...:umursamaz:

Bu eski konulara yorum yazanlar genelde yeni üyeler oluyor zaten.
Nerden bulup çıkarıyorlarsa artık... :nazar:

X