Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

yok cnm o kadar fark etmez,sonuçta benzer şeyler yiyorsun
kolay gelsin ilk defamı yapıosun bu diyeti?

Evet suan basım ağrıyo 6 olmadı ama ben dayanamadım aksam yemeğini yedim.Bi iki kaşıkta bulgur pilavı yedim yarın daha dikkatli olcam.5 kilo vermek istiyorum bakalım deniyecem insallah bozmam.

Evet suan basım ağrıyo 6 olmadı ama ben dayanamadım aksam yemeğini yedim.Bi iki kaşıkta bulgur pilavı yedim yarın daha dikkatli olcam.5 kilo vermek istiyorum bakalım deniyecem insallah bozmam.

erken yemen daha iyi ben eşimi bekliom mecburen 7 gibi yiyorum,erken olmuo ne yazııki aman ha erken yiyince acıkıp daha sonra bişleer yeme:)çok acıkırsan birazcık beyaz leblebi ye tok tutar üzerinede bol su..ben dayanamadığım zaman atıom bi avuç ağzıma üzerine su ohhh mis...şunun şurasında kaç günki sıkacaz dişimizi,oruç tutuomuşsun gibi düşün..sonra kilo verince giyeceklerini düşün kaç kilosun bu arada 5 kilo dediğine göre çok yok?

Diyette bugün ikinci günümdü ama okuldan arkadaşım evlerine davet etti beni. Sabah kahvaltısını yemedim, oraya gidince 2 tane kurabiye, ufak bi dilim mantarlı börek yedim. Ayıp olmasın, bişey yememiş gibi gözükmemek içinde bol bol meyve suyu, limonata falan içtim. Ama akşama doğru ölüyorum zannettim, sanki midem çatlıyordu. Ve akşam tartılınca(bugün yediklerime rağmen) 2 kilo vermiş olduğumu farkettim. Bu durumda size sormak istediğim bi kaç şey var;
1-Migreni olanları diyette fazla zorlandı mı, yani ağrılarınız nasıldı?
2-İlk günden midemin bu kadar küçülmesi mümkün müü?
:KK8:

Oncelikle yeni baslayan arkadaslara basarilar diliyorum. umarim iyi sonuclar alirsiniz. Ayrica burada paylasimlarinizdan dolayi motive oluyoruz :KK34::KK34:

nepertes, canim regl doneminde aclik hissetmiyorum ben hic. oyuzden guzel kilo veriliyor .bu donemde metobolizma hizli calisiyormus.
Regl doneminde spor onerilmiyor diye biliyorum ben ama, yinede bir arastir derim ben. buarada kilo kacti ?

Gulsun bende gun gun tartiliyordum, fakat 2.isvec diyetimde gun gun tartilmiyorum nedense. 13.sonunda tartilmayi dusunuyorum.:KK8::KK8::KK8:

asdfastf77, 1 gunde 2 kilo vermek mumkunmu hic duymadim ?? sorularina gelince, ilk gunde midenin bukadar kuculdugunu zannetmiyorum. birde yasini merak ettim?

kızlar bugün 2. günümdü.1. günün sonunda 1100 gr vermişim.üstelik reglimin ilk günüydü.bakalım yarın sabah kaç gr vermiş olcam.kendimi gayet dinç hissediyorum hiç zorlanmadım.sabah tartıda o rakamı görünce çok şaşırdım.aksine daha fazla çıkarım diye düşünüyordum reglimden dolayı..ödül olarak bi çay kaşığı fıstık ezmesi yedim :KK9: yalnız bende taşikardi var.dün sporumu yaparken azcık koşayım dedim.daha yarım dk olmadan nabzım 160a fırladı.sonra yürüdüm ama spor bitene kadar 160-165 arasıydım.bugünde 5km hızla yürüdüm 120ydi.demekki hiç koşmamam lazım.zayıflayacam derken öbür tarafı boylamıyım :KK55:

bu arada benim gibi gün gün tartılan yok heralde içinizde...yanlışmı yapıom ki..ama tartılmazsam çatlarım ki ben...

Diyette bugün ikinci günümdü ama okuldan arkadaşım evlerine davet etti beni. Sabah kahvaltısını yemedim, oraya gidince 2 tane kurabiye, ufak bi dilim mantarlı börek yedim. Ayıp olmasın, bişey yememiş gibi gözükmemek içinde bol bol meyve suyu, limonata falan içtim. Ama akşama doğru ölüyorum zannettim, sanki midem çatlıyordu. Ve akşam tartılınca(bugün yediklerime rağmen) 2 kilo vermiş olduğumu farkettim. Bu durumda size sormak istediğim bi kaç şey var;
1-Migreni olanları diyette fazla zorlandı mı, yani ağrılarınız nasıldı?
2-İlk günden midemin bu kadar küçülmesi mümkün müü?
:KK8:

Oykucugum dukan diyeti kitap okumayinca zor olur... ben int baktim satin alacagim bir yer yok burda. Napalim diye dusuyorum special k diyetinden baska aklima bir diyet gelmiyor??? pazartesi diyetimiz bitiyor. sali yeni diyete baslamak lazim. Ramazan gelmeden yapalim. Ramazanda da diyete devam etmeyi dusunuyorum ben.

kizlar daha onceden deneyip basarili oldugunuz bir diyet varmi ? varsa bize yardimci olursaniz sevinirim. Hollywood diyeti haric.

bu arada benim gibi gün gün tartılan yok heralde içinizde...yanlışmı yapıom ki..ama tartılmazsam çatlarım ki ben...

Merhaba Diyetdaşlarım

Bugün 700 gr verdim. Hayret! diyete uydum sadece 1 top dondurma kaçamağı yaptım. Demekki dondurma şişmanlatmıyor. Kaliteli ve dozunda olmalı herşey. Ama çokça yürüdüm dışarıdaydım.Beyin enerjisi de önemli. Zayıflayacağım deyip iradeyi kullanıp aburcuburu kesince zayıflanıyor.

5. günümü de başarıyla geçtim.

95.8 ile başladığım kilom beş günde 94.3 oldu. Aralarda dondurma kaçamağı yapmasaydım belki daha çok verirdim. Olsun. Seviniyorum. Gitsin kilolar gelsin eski güzelliğim.

gulsun01 Evet bende sabah akşam tartılıyorum. :)) meraktan

İyi geceler :KK66:

Oykucugum dukan diyeti kitap okumayinca zor olur... ben int baktim satin alacagim bir yer yok burda. Napalim diye dusuyorum special k diyetinden baska aklima bir diyet gelmiyor??? pazartesi diyetimiz bitiyor. sali yeni diyete baslamak lazim. Ramazan gelmeden yapalim. Ramazanda da diyete devam etmeyi dusunuyorum ben.

kizlar daha onceden deneyip basarili oldugunuz bir diyet varmi ? varsa bize yardimci olursaniz sevinirim. Hollywood diyeti haric.

aynen bende baktim ama kiitapsiz olmaz gb gozukuyor ama harika bisi diyet birde cok saglikliymis yemek duzenini otururtunca daha iyi oluyormus...artik tr ye gidince bakarim ondan sonra dusunuruz:KK70: olmassa k seciala geceriz elimizdeki diyet ve bilinen bu:KK70:... pazartesini iple cekiomm ahh ahhhhhh:KK70:

erken yemen daha iyi ben eşimi bekliom mecburen 7 gibi yiyorum,erken olmuo ne yazııki aman ha erken yiyince acıkıp daha sonra bişleer yeme:)çok acıkırsan birazcık beyaz leblebi ye tok tutar üzerinede bol su..ben dayanamadığım zaman atıom bi avuç ağzıma üzerine su ohhh mis...şunun şurasında kaç günki sıkacaz dişimizi,oruç tutuomuşsun gibi düşün..sonra kilo verince giyeceklerini düşün kaç kilosun bu arada 5 kilo dediğine göre çok yok?

İLk günüm iyi geçti sayılır 6 dan sonra fındık yedim sadece 5 tane falan.Bugün çok daha dikkatli olcam haklısın oruç tutuyomuş gibi.73 çıkmıştım dün sabah bu sabah 71.4 amacım 65 olmak boyum 1.78.Hadi bakalım yeni bir gün atıştırmadan geçer umarım.

ben bugün kilo vermemişim:KK43:((((((dün azıcık kaçamak yaptım ondanmı yoksa regli olacam acaip şişim ondamı???kaçamaklarmın sorumlusu tamamen reglim yaklaşması çıldırıom yaaa tatlı krizleri gelio::KK43:hala 68.3000 bugün 3. günü tekrar yapacam:KK43:

asdfastf77, 1 gunde 2 kilo vermek mumkunmu hic duymadim ?? sorularina gelince, ilk gunde midenin bukadar kuculdugunu zannetmiyorum. birde yasini merak ettim?

Bende anlayamadım niye böyle oldu, bi de sabah kalkınca su içtim, mideme taş gibi oturdu, hareket edemedim resmen:KK50:
18 yaşındayım, acaba ağır mı geldi?...

ben bugün kilo vermemişim:KK43:((((((dün azıcık kaçamak yaptım ondanmı yoksa regli olacam acaip şişim ondamı???kaçamaklarmın sorumlusu tamamen reglim yaklaşması çıldırıom yaaa tatlı krizleri gelio::KK43:hala 68.3000 bugün 3. günü tekrar yapacam:KK43:

Regli dönemindendir sanırım ben iki kilo fazla çıkıyorum o dönemler.Şuana kadar acıkmadım ama bi iki kiraz erik yedim meyve yemiyecem akşam.

merhaba arkadaslar araniza yeni katildim.... bu sitede arastirma yaparak dort gun once isvec diyetine basladim ve cok iyi hissediyorum kendimi burda bu diyeti yapip kilo verenlerin tecrubelerini okudukca neden bende yapamamiyim istersem basaririm dedim ve basladim.....dogrusu kendime cok ama cok sasiriyorum. ben diyete baslrdim ve basladigim gun bitirirdim diyeti. ama simdi dorduncu gun ve hala devam ediyorum cok mutluyum:).... kilom 73 su anda. 10 kilosunu son uc ayda aldim ulke degisikliginden dolayi......ve iki ay sonra turkiyeye gidecem milletin benimle dalga gecmesini istemiyorum 13 gunun sonunda 68e dussem baska bisey istemem hayirlisiyla...

Evet aksam yemeğini yedim ve gayet doydum.Bugün davetteydim kendime inanamıyorum YEMEDİM.Dolmalar falan vradı tadına bile bakmadım isveç diyetindeyim dedim yemedim.Çok kararlıyım umarım başaracam.

yaa bugun gunum cok kotuydu telefonum calindi magzada sinir oldum ya aslinda bende suc ama yinede cok kaliteli magzaydi ordaki kadin yapti kesin biliyorum ama kanit olmayinca neye yarar o sinnirle geldim eve yarim patatesli ekmek ve domates zeytin ekmek arasi yapip yedimm sinirden :KK43:(( telefon gitsin sorun diil ama o benim sevgilimin sevgililer gunu hediyesiydi diyetimde son gunleri hep sinirlerim bole oluyor yiyorum offf offfffffffffffffffffff:KK47::KK47::KK47::KK47: Allahlarindan bulsunlar...nefret ediyorum su lanet vicdansiz ukraynalilardan insanlik namina hic bisileri yok:84::84::84:

X