Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

kızlaaaaarrrr!!! bugün diyetimin 3. günü ve ben regl olduğum için canım bi sürü şey çekip duruyooo. veeee ben bi eşeklik edip bi öğüncük diyetimi bozdum. sizce kaldığım yerden devam etmeli miyim yoksa bırakmalı mıyım?

Kaldigin yerden devam edebilirsin canim. pes etme lutfen.

bugun diyetimin 2.gunu . dun aksam et olmadigi icin bir porsiyon tarhana corbasi ictim.

bugun aksamda bir biftek yerine kofte yiyecegim.

dun kavun ve kiraz kacamaklarim oldu ve cok az cekirdek. 3.litrede su .

cok destekleyici yorumun icin sagol arkadasim:) sporda yapiyoruz, daha dogrusu kendi adima konusayim, hergun yarim saat kosu bandinda yuruyorum.

prensesss öyküüü kızlar sürekli bu diyeti yapıyorsunuz aman sakıncalı olmasın :26:
hani 3 aylık ara veriliyordu bunda yaw :KK61:
ben de uzun zamandır girmedim forumlara da bi gelip bakayım dedim :KK70:

Ne alemdesinz?

prensesss öyküüü kızlar sürekli bu diyeti yapıyorsunuz aman sakıncalı olmasın :26:

Ne alemdesinz?

ya acikcasi benimkiler su ara okul diploma tr ye donme aile yemekleri derken bir basladim ama son gunlere gelince noktalandi:KK70: ee simdide ramazan geldi gerci bolmeye calistim ramazana b sefer iddaliyim ama hic bir fikrim yok. evdede hazir oturuyorum diye calletice basladim anlicagin fikrim yok :KK70: ama saglik acisindan problem gormedim yasamadim ben simdikk. yinede inceldigimi hisediyordum ve onca diyet arasindan en cok ise yarayanda buydu :KK70:

Bugun diyetin 3.gunu . sabah kizarmis ekmegin yaninda bir dilim peynir yedim.

Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme şeker, 1 dilim kızarmış ekmek
Öğle: Haşlanmış ıspanak, 1 domates, 1 meyve
Akşam: 2 katı yumurta, 1 dilim salam, yeşil salata

buarada bugun tartildim 54.9 olmusum.:KK8::KK8::KK8::KK8: dun 55.5 dim. :nazar::nazar::nazar:

Ne alemdesinz?

Canim surekli diil ki, 3-4 hafta yapmadim bu diyeti. ustelik 1 defa tam uyarak yaptim, misafirler olunca 2.yapamadim.

ben cok memnunum, bugun alisverise gittim, ilk evlendigim zaman giydigim kot pantolan oldu:)

Canim surekli diil ki, 3-4 hafta yapmadim bu diyeti. ustelik 1 defa tam uyarak yaptim, misafirler olunca 2.yapamadim.

ben cok memnunum, bugun alisverise gittim, ilk evlendigim zaman giydigim kot pantolan oldu:)

Hey maşallah tebrikler canım :KK1:

Sürekli de diyet topiklerindesin, değişik diyetlerdesin, ne azim :KK70: Ben anca gelip bi göz atıp kaçayım :KK1:

2 sene önce İsveç diyeti ile 8 kilo vermiştiM. Spor falan yapmadım ztn o kadar az yedikten sonra spor yapamıyorsun :KK1:
Bence, çok gıcık bir diyet, diyet kelimesi ztn beni kasıyor bir de bu kadar sevimsizi yani
Diyetten sonra uzun süre ıspanak ve haslanmış yumurta yiyememiştim. Kırmızı eti halen tek basına yiyemiyorum illa bi yemeğin içinde olucak :84::83:
Kabus isveç diyeti ya :KK33:

Hey maşallah tebrikler canım :KK1:

Sürekli de diyet topiklerindesin, değişik diyetlerdesin, ne azim :KK70: Ben anca gelip bi göz atıp kaçayım :KK1:

Evet canim bu topikte arkadaslarim var oyku falan oyuzden burda paylasimda bulunuyorum . bide diyete baslamak isteyenlere biraz olsun destek olmak icin. diyetleri okuyup okuyup uygulamamak insanin kafasini cok mesgul eder. bence sende hemen bir diyete baslamalisin sporla birlikte tabi:KK34:

2 sene önce İsveç diyeti ile 8 kilo vermiştiM. Spor falan yapmadım ztn o kadar az yedikten sonra spor yapamıyorsun :KK1:
Bence, çok gıcık bir diyet, diyet kelimesi ztn beni kasıyor bir de bu kadar sevimsizi yani
Diyetten sonra uzun süre ıspanak ve haslanmış yumurta yiyememiştim. Kırmızı eti halen tek basına yiyemiyorum illa bi yemeğin içinde olucak :84::83:
Kabus isveç diyeti ya :KK33:

paylasimin icin sagol, cok destekleyici bir mesaj olmus:)

Bugun 4.gun diyette. dun ogle yemegini yemege firsat bulamadim.

aksamda 2 yumurta yedim. saat 9 dan sonrada 2 tane kucuk biber dolmasi yedim. ve bol su 3litre ictim.

oykucugum nasilsin tatlim? nasil gidiyor ramazan ?

Bugun 4.gun diyette. dun ogle yemegini yemege firsat bulamadim.

aksamda 2 yumurta yedim. saat 9 dan sonrada 2 tane kucuk biber dolmasi yedim. ve bol su 3litre ictim.

oykucugum nasilsin tatlim? nasil gidiyor ramazan ?

saol cnm benim iyi sayilirim sudan cikmis balik misaliyim acikcasi :KK70:. ramazan iyi gidiyor sayilir. valla uygulamaya calisiyorum diyeti ama bazen cok acikiyorum :KK70::KK70: ya aslinda acikmak degilde cok susuyorumm oyle valla ama seni takip ediyorumm iyi gidiyorsun cnm benim. 115 gun full yap aksatmaa :)

kizlar selam, ozledim sizi. benim isler cok yogun giremiyorum bide onumuzdeki ay asilama yapilacak bana o yuzden dogru duzgun beslenmem gerekiyor diye simdilik ara verdim.. yalniz spora yazildim spora gidiyorum simdi.

optum gorusuruz

kizlar selam, ozledim sizi. benim isler cok yogun giremiyorum bide onumuzdeki ay asilama yapilacak bana o yuzden dogru duzgun beslenmem gerekiyor diye simdilik ara verdim.. yalniz spora yazildim spora gidiyorum simdi.

optum gorusuruz

Bizde nerde kaldin merak ettik. demekki islerin yogun. Asilamami yaptiriyorsun hadi hayirlisi ins tutar.

bende klomen kullaniyorum, 3 ay kullancam eger hamile kalamassam doktor asilama yapariz dedi . Allah tum bebek isteyenlere nasip etsin ins.
bugun diyette 4 .gunum 56 ile basladim 54.4 gordum bugun tartida:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Arada gir ozletme kendini seker:KK23:

saol cnm benim iyi sayilirim sudan cikmis balik misaliyim acikcasi :KK70:. ramazan iyi gidiyor sayilir. valla uygulamaya calisiyorum diyeti ama bazen cok acikiyorum :KK70::KK70: ya aslinda acikmak degilde cok susuyorumm oyle valla ama seni takip ediyorumm iyi gidiyorsun cnm benim. 115 gun full yap aksatmaa :)

Oykucugum oruc tuttugun icin bir sey demiyorum, tabiki yiyeceksin:) sagliktan olma sakin. ins 15 gun full yapmak istiyorum.

Merhabalar arkadaşlar,
Ben de Ocak ayında İsveç Diyeti yapıp 6 kilo vermiştim. 70 kilodan 64'e düşmüştüm. Sonra da spora ve protein ağırlıklı beslenmeye çalışarak 60 kilo oldum. Boyum 1.60 o yüzden 60 kilo benim için iyi bir kilo değil. Yarından itibaren ben de tekrar İsveç diyetine başlıyorum. Gerçi ben ilk yaptığımda da tam anlamıyla yapmamıştım. Sabah kahvaltılarıma bol yeşillikli peynirli ve kepekli tost eklediğim de oluyordu. Bir de günlük açtım kendime. Oradan da neler yaptım neler ettim tek tek paylaşıcam. Amacım 52 - 50 kilo olmak. Uzun yıllar önce 52 kilo olmuştum ve hem sağlıklı hem de fit görünüyordum. Umarım spor ve diyetle o görüntüme kavuşabilirim tekrar. Hepimize kolaylık diliyorum :KK66:

Merhabalar arkadaşlar,
Ben de Ocak ayında İsveç Diyeti yapıp 6 kilo vermiştim. 70 kilodan 64'e düşmüştüm. Sonra da spora ve protein ağırlıklı beslenmeye çalışarak 60 kilo oldum. Boyum 1.60 o yüzden 60 kilo benim için iyi bir kilo değil. Yarından itibaren ben de tekrar İsveç diyetine başlıyorum. Gerçi ben ilk yaptığımda da tam anlamıyla yapmamıştım. Sabah kahvaltılarıma bol yeşillikli peynirli ve kepekli tost eklediğim de oluyordu. Bir de günlük açtım kendime. Oradan da neler yaptım neler ettim tek tek paylaşıcam. Amacım 52 - 50 kilo olmak. Uzun yıllar önce 52 kilo olmuştum ve hem sağlıklı hem de fit görünüyordum. Umarım spor ve diyetle o görüntüme kavuşabilirim tekrar. Hepimize kolaylık diliyorum :KK66:

canim bende diyete baslam istiyorum kararsizim nasil bir diyet yapsam diye acaba bu diyet nasil anlatirmisin egerki kafama yatars bende baslayim

X