Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

BENDE BUGÜN BAŞLADIM İSVEÇ DİYETİNE DUYRULUR !!!

Sabah öğle akşam yemekleri yer değiştirebilir. Öğlenki yumurtalardan sabah yiyebilirsiniz.
Ben beşi bir yerde çay içiyorum öğünlerden yarım saat önce.
Akşam yemeklerini en geç 19.30 da yiyin.
Kahve sevmediğimden çay içiyorum.
Egzersiz ve yürüyüş yapıyorum.

On sene evvel bu diyetle iki haftada 6 kilo vermiştim. Eğer kendinizi sağlıksız ve güçsüz hissediyorsanız diyeti bırakın.

Şu an kilom: 88

Herkese başarılar diliyorum.

canlarım sabah kahvemi içtim, saat 11 gibi beşibiryerde çayıı içtim şuana kadar 1 lt su tükettim
ben ıspanağımı hasladım, yumurtalar haşlanıyor şimdide :)
keyfim yerinde çok inanıyorum ki ben 2 hafta sonunda 10 kilo vereceğim :))

bu arada belirtmek isterim biz bu diyeti iki doktor ve bir hemşire arkadaşımla birlikte yapıyoruz,
protein ağırıklı olduğu için kastan kilo verilmesi çok zor dedi doktor arkadaşım ve suyu 3,5 lt içersek günde su kaybımızın olması ihtimalinide kaldırmış oluyormuşuz bilgilerinize :))

ıspanak haşlamasını yedim ya artık ne olsa yerim gibi geliyor :)
öğlen beşibiryerde çayımı içtim, sonra bi tabak ıspanak haşlaması 2 yumurta yedim
saat 3 te yiyeceğim domatesimi böylece araöğün işinide hallettim :))

ben brokoli bulamam diye korkuyordum ama dün semt pazarında hemde organik olanında buldum, yakın köylerdeki çiftçiler getiriyor.

akşam salataya brokolide koymak istiyorum çünkü beni çok tok tutuyor :))

ben de hepsını bı ogunde yemıyorum mesela bugun yogurt bı salam ve bır meyvem duruyor aksam yıcem meyveyı acıkıyorm aksam ıyı oluyo yatıstırıyo

afiyet olsun cnm kaydirigubbakcemile5
demek ara öğünlere böldün ha kaydirigubbakcemile3
valla ben sadce denilen 3 öğünde ne varsa o işte yapıorum :nazar:

valla canım benim dediğim gibi doktor arkadaşlarla yapıyorum biz nerdeyse 2 saatte bişey yiyoruz.

sabah 8 de çay
saat 9 da bir kesme şeker
saat 11 bitki çayı
saat 12 bir yumurta
saat13 bir yumurta ve ıspanak bunları yedim :))
saat 15 domates
saat 17 kırmızı et
saat 18 yada 18.30 salata
ve bundan sonra sadece bitkiçayı

gün içinde çok acıkırsam 4 yudum sıcak su :)) iştahım anında kapanıyor :))

slm bayanlar.. bende diyete bugün başladım ... lise son sınıfta uygulamıştım ve 13 günde 11 kilo vermiştim şimdi 25 yaşındayım ve tekrardan başlıyorum diyete bugün birinci günüm ... kendimi mutsuz hissediyorum :KK43: eşim bulgurpilavı taze fasülye yedi mis gibi knorlu öyle canım çektiki ama bozmadım ... 13 gün diyorum geçecek öyle yada böyle... halsiz ve mutsuz hissediyorum :KK43:( bu diyetin kasları erittiğini duymuştum onun için spor yapmayıda ihmal etmemek istiyorum ...
bana şans dileyin sabır dileyin :))) bu arada tek olmadığımı görmekte çok güzel...

slm bayanlar.. bende diyete bugün başladım ... lise son sınıfta uygulamıştım ve 13 günde 11 kilo vermiştim şimdi 25 yaşındayım ve tekrardan başlıyorum diyete bugün birinci günüm ... kendimi mutsuz hissediyorum :KK43: eşim bulgurpilavı taze fasülye yedi mis gibi knorlu öyle canım çektiki ama bozmadım ... 13 gün diyorum geçecek öyle yada böyle... halsiz ve mutsuz hissediyorum :KK43:( bu diyetin kasları erittiğini duymuştum onun için spor yapmayıda ihmal etmemek istiyorum ...
bana şans dileyin sabır dileyin :))) bu arada tek olmadığımı görmekte çok güzel...

yalnız degılsın hepınız aynı seyı yasıyoruz hergun ama altı ustu 13 gun. 13 gun sonra sahane vucutlar :KK70:

''zenim'' ne güzel dağılım yapmışsınız. evet bu şekilde dağılım yaparak yiyebilriz. böylece açıkmayız aralarda. hemde halsiz olmayız. Bazı öğünlerde hiçbirşey diyor o zamanlarada yemeklerimizi bölebiliriz rahat olur.

''Pimpirikli'' öncelikle şans diliyorum. Bende bugün başladım. Öğlen yemeğimi biftek ve salata olarak yedim. Akşam yumurtalı menüyü yapacağım.Ama ıspanak yerine başka tok tutan hafif bir sebze haşlaması yiyebilirim.

slm cnm aramıza hoşgeldin a.s.
bak sende tecrübeliymişsin bu diette kaydirigubbakcemile5
o yüzden canını sıkma tekrar başarıcağına inan vereliniortak
o yaşlarda kilo vermek daha kolaydı şimdi 11 veremesende eminim verebilceksin yerimseniben
şu an kaç kilosun CADIARZU
benmde eşim ve 2 çocuğum var hepsine ayrı yemek yapıyorum (çok seçiçiler) ama onlarla aynı sofraya oturmuyorum ve kusura bakmasınlar ama önümde tatlı-pasta -kola yemek içmek yasak :eek:klava:
anlıcağın evde sıkı yönetim var belki bencillk ama bize saygı duymalılar öyle uzaktan ahkam kesmekle olmuyor bu işler dimi :nazar:

hımmm bak bu mutsuzluk işini hiç sevmedim ama ben :KK43:(
13 gün sonunda ne kadar mutlu olacağını düşün bence ben hep öyle yapıyorum yoksa o ıspanak haşlaması yenirmiydi hiç :))

slm cnm aramıza hoşgeldin a.s.
bak sende tecrübeliymişsin bu diette kaydirigubbakcemile5
o yüzden canını sıkma tekrar başarıcağına inan vereliniortak
o yaşlarda kilo vermek daha kolaydı şimdi 11 veremesende eminim verebilceksin yerimseniben
şu an kaç kilosun CADIARZU
benmde eşim ve 2 çocuğum var hepsine ayrı yemek yapıyorum (çok seçiçiler) ama onlarla aynı sofraya oturmuyorum ve kusura bakmasınlar ama önümde tatlı-pasta -kola yemek içmek yasak :eek:klava:
anlıcağın evde sıkı yönetim var belki bencillk ama bize saygı duymalılar öyle uzaktan ahkam kesmekle olmuyor bu işler dimi :nazar:

benim en büyük şansım bekar olmam galiba, yazık annemde evde yemek yemiyor en azından benim yanımda :)) o zaten yazın karpuz ile beslenir ve kokacak hiçbirşey pişirmiyor eve misaffir bile kabul etmiyor ben keki görürde dayanamam diye...
buzdolabındada diyette yenecekler dışında karpuz ve peynir var başka hiçbirşey yok :))

benim en büyük şansım bekar olmam galiba, yazık annemde evde yemek yemiyor en azından benim yanımda :)) o zaten yazın karpuz ile beslenir ve kokacak hiçbirşey pişirmiyor eve misaffir bile kabul etmiyor ben keki görürde dayanamam diye...
buzdolabındada diyette yenecekler dışında karpuz ve peynir var başka hiçbirşey yok :))

işin en utanç verici tarafıda zaten dolabın ben rejimdeyken ya artık bisürü yemekle dolu olması ,yada bomboş olması kaydirigubbakcemile3
9 yaşındaki kızım bile bişi yiyeceği zaman anne ben bunu yiyorum sen bakma diyor :roflol:

işin en utanç verici tarafıda zaten dolabın ben rejimdeyken ya artık bisürü yemekle dolu olması ,yada bomboş olması kaydirigubbakcemile3
9 yaşındaki kızım bile bişi yiyeceği zaman anne ben bunu yiyorum sen bakma diyor :roflol:

ayy cnm benım :KK70: bızım evde de durum aynı hep artıyo yemekler kalıyo dolapta oyle :KK70: su falan alcagm zaman onlara bakmıyorm :d kızartma var dolapta ya bıtırın bıran once dıyorm :KK70: dayanamıcam yoksa

X