Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

herkese merhaba. ben yıllar önce bu diyeti yapmıştım. yanında çok hafif egzersiz. egzersiz dediğimde hergün 10 kat merdiven inip çıkıyordum iki kez:) ve 5 kilo vermiştim. bu diyetin gğüzel yanı diyeti bıraktıktan sonra kilo almıyorsunuz ve zaman içinde biraz daha veriyorsunuz. en azından benim öyle olmuştu. şu an 6 aylık ikizlerim var doğumdan 58 kilo çıktım şu an 68 kiloyum. sütümün azalmayacağını bilsem tekrar başlayacağım.

merhaba arkadaşlar ben uzun zmndır girmiyordum siteye elma diyeti yapıyordm 101 den 85 e düştüm şimdi isveç yapmak istiyorum bgn ıspanak yemeye çalıştm iki çatalda bıraktım kusuyodum nerdeyse çok kötüydü aynı şekilde yumurtanında birini yedim :KK43: arkadaşlardan bazıları ıspanak yerine semizotu ya da salatalık yenilebilir demiş doğrumudur siz 75 e inmek istiyorum isveçle inebilirmiyim sizce offf offf

Bugün başladım bakalım sabah kahvemi öğlende salatalık,domates ve yumurtamı yedim ıspanak yerine salatalık koydum yani bakalım umarım bu sefer başarırım :-)

76 kiloyla başlıyorum ve diyet bitene kadar tekrar tartılmayı düşünmüyorum =)

slm arkadaşlar nerdeyse baştan sona bütün yazdıklarınızı okudum ve bende dün bu diyete başladım ama ıspanak yemiyorum yumurtayıda bir tane yiyebiliorum umarım kilo verebilirim ve diyeti bozmadan sonuna kadar devam edebilirim ama bu topikte kimse kalmamış ya herkez nerelerde birbirimize neler yaptımızı anlatalımki destek olalım verelim şu kiloları:dance:

ne güzel birileri gelmiş nihayet benim 5.günüm 1.5kilo vermişim ama diyete nerdeyse hiç uyamadım çünkü doğum günüm falan vardı o yüzden ama olsun bırakmıcam tam uyamasamda sonuna kadar devam edicem ve inş ramazandada orucumu tutucam ve gitsin kilolar...inş almayız verdiğimiz kiloları

inşallah canım hadi kolay gelsin.bende şimdi öğle yemegimi yiyorum ıspanak bulamadım onun yerine salatalık yiyorum artık o kadar da olsun dimi.ilk günüm ya benim hiç zor gelmiyor bu yumurtalarda tok tutacak herhalde..

ya ben yumurtayı pek öle sade yiyemiorum ne yapıcam hiç uyamıorum diyete ya sinirim çok bozuluo ilk günler iyi gidiodu bi bozuldu ondan sonra hiç tutamadım cnm bişeyler istio regl oldum bozduğum gün ondanmı acaba

ya ben yumurtayı pek öle sade yiyemiorum ne yapıcam hiç uyamıorum diyete ya sinirim çok bozuluo ilk günler iyi gidiodu bi bozuldu ondan sonra hiç tutamadım cnm bişeyler istio regl oldum bozduğum gün ondanmı acaba

yum urtyı dierk yiyemiyorsan limon suyu sık kokusunu falan azaltıyor..ama bu diyet sakıncalı değilmi hastanelik olanlar varmışş..bide son:ecrin_bebek:ra iki katını almayın

yum urtyı dierk yiyemiyorsan limon suyu sık kokusunu falan azaltıyor..ama bu diyet sakıncalı değilmi hastanelik olanlar varmışş..bide son:ecrin_bebek:ra iki katını almayın

evet cnm bende çok korkuorum kilo verdim 1buçuk 2kilo kadar ama sadece göbeğim indi gibi başka yerlerde bi değişiklik yok ben basen ve yanlardan şikayetçiyim hamilelikten sonra çok kaldı oralar ne aypıcam bilmiorum olmuo böle ya alırsam ya kas ve su kaybediosam diede endişeliyim ama yapıorum bakalım inş işe yarar ve yağdan gidiodur bütün sayfaları okudum burdaki ama kötğ bişeyy yazan çok az herkes iii sonuçlar almış umarım bizde alırız:Saruboceq:

İSVEÇ DİYETİ

2 haftada 7 ile 20 kilo arası vermek mumkun
düzenli beslenıldığınde yapılan arastırmalarda vudut 2 yıl kılo almıyomus tabi yersek alırız o ayrı
Amerikan kalp vakfının da önerdiği bi liste,az ama öz seyler yenıyo sonuçta

Kurallar
1. Ayrıca çay, kahve ve meşrubat içilmemeli.
2. Günde 2 Litre Su içilmeli.
3. Diyet 13 Günden fazla sürdürülmemeli.
4. Diyeti ancak 6. günde kesebilirsiniz.
5. 3 aydan kısa bir sürede diyeti tekrarlamayın.
6. Aynı Gün içinde öğle ve akşam yemekleri yer değiştirilebilir.

Tavsiyeler
1. Brokoli bulamazsanız karnıbahar yiyebilirsiniz.
2. Kolesterolü yüksek olanlar yumurtanın akını yiyebilir.
3. Ölçü ve miktar belirtilmeyen yiyecekleri abartmamak koşuluyla istediğiniz kadar yiyebilirsiniz.
4. Diyet ağır gelirse 6. günde kesip 3 Ay sonra 6 gün daha uygulamak mümkün.

1. gün
Sabah: 1 Fincan kahve, 1 Kesme şeker
Öğle: 2 katı yumurta, 1 porsiyon haşlanmış ıspanak, 1 domates
Akşam: 1 biftek(200 gram,) zeytinyağlı ve limonlu yeşil salata

2. gün
Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme şeker
Öğle: 1 dilim salam, 100 gram yoğurt
Akşam: 1 biftek (200 gram), yeşil salata, 1 meyve

3. gün
Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme şeker, 1 dilim kızarmış ekmek
Öğle: Haşlanmış ıspanak, 1 Domates, 1 meyve
Akşam: 2 katı yumurta, 1 dilim salam, yeşil salata

4. gün
Öğle: 1 katı yumurta, 1 rendelenmiş havuç, 250 gram yağsız beyaz peynir
Akşam: 2 dilim portakalın suyu, 100 gram yoğurt

5. gün
Sabah: 1 büyük rendelenmis havuç (limonlu)
Öğle: Haşlanmış yağsız balık (200 gram, limonlu ve tereyağlı)
Akşam: 1 biftek (200 gram), salata ve brokoli

6. gün
Öğle: 2 katı yumurta, 1 büyük rendelenmiş havuç
Akşam: Derisi alınmiş tavuk (200 gram), salata

7. gün
Sabah: Şekersiz çay
Öğle: Izgara et (200 gram), taze meyve
Akşam: Hiçbir şey

8. gün
Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme seker
Öğle: 2 katı yumurta, 1 porsiyon haslanmış ıspanak, 1 domates
Akşam: 1 biftek(200 gram), zeytinyaglı ve limonlu yeşil salata

9. gün
Öğle: 1 dilim salam, 100 gram yoğurt
Akşam: 1 biftek (200 gram), yeşil salata, 1 meyve

10. gün
Öğle: Haşlanmış ıspanak, 1 domates, 1 meyve
Akşam: 2 katı yumurta, 1 dilim salam, yeşil salata

11. gün
Öğle: 1 katı yumurta, 1 rendelenmiş havuç, 250 gram yağsız beyaz peynir
Aşam: 2 dilim portakalın suyu, 100 gram yoğurt

12. gün
Sabah: 1 büyük rendelenmis havuç (limonlu)
Öğle: Haşlanmış yağsız balık (200 gram, limonlu ve tereyağlı)
Akşam: 1 biftek (200 gram), salata ve brokoli

13. gün
Öğle: 2 katı yumurta, 1 büyük rendelenmiş havuç
Akşam: Derisi alınmiş tavuk (200 gram), salata

benim 2.günüm dün kaçamaksız bitirdim sayılır biraz yoğurt yedim akşam o kadar.sabah tartıldım hafif bir değişiklik vardı bakalım :) bugunde henüz kaçamak yapmadım kahvemi içtim öğleni bekliyorum açlık çekmiyorum ben ama gece biraz midem kazınmadı değil hani :) ama yine de o kadar ağır değil.

X