Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

4 günde 2 kilo verdim.Dün kaçamaklarım olduğu için dün hiç kilo verememişim.2 kiloyu 3 günde verdim anlayacağınız.Benim için süper bi rakam.1 aydır evdeyim ve yapmadığım şey kalmadı kilo veremiyordum.İsveç diyeti bana merhem oldu.İnşallah devamı gelir.Ben kararlıyım.Birazdan öğlen yemeğimi yiyeceğim.

4 günde 2 kilo verdim.Dün kaçamaklarım olduğu için dün hiç kilo verememişim.2 kiloyu 3 günde verdim anlayacağınız.Benim için süper bi rakam.1 aydır evdeyim ve yapmadığım şey kalmadı kilo veremiyordum.İsveç diyeti bana merhem oldu.İnşallah devamı gelir.Ben kararlıyım.Birazdan öğlen yemeğimi yiyeceğim.
canm bende 4 günde 2.5 kilo vermiştim kaçamaklarla dikkat et ben daha sonra bozdum. kilo boy aynıymış senle benm

Merhabalar bütün malzemelerimi aldım ve bugun başladım 79 la badladım 13 gun hıc tartılmıcam ve kacamakta düşünmüyorum ınsallahta olmaz sonucları yazarım :))

Merhaba bugun 10. Günüm toplam 5 kılo 400 gram vermişim. Ama bi haftadır buyuk abdestimi yapmıyorum. Cok zor gecti hıc ama hıc kacamak yapmadım spor bıgun yapabıldım son gun nasıl olur bakalım

Selamlar, 10 gunde gzl verdiniz... bugun benim 2nci gunum aşiri baş agrim var umarim gecer :) baslangiç 85.1 artik ne verirsem bu diyetle sonrasinda 1 uzmanla devam etmeyi dusunuyorum :) lutfen bitirdiginizde kilo kaybinizi soylermisiniz

Merhaba, nasil gidiyor diyetin? Bugun benim 7nci gunum 2nci gunu cok zorlanmiştim kriz dônemini aştim o gunu :cool: bu sabah tartildim -2.3 vermişim guzel 1baslangic ilk deneyimim ustelik.

Kızlar ben 10 gün dayanabildim.toplamda kaçamaklarımla birtlikte 3 kilo verebildim.Şimdi ramazan girdi araya.Acaba tekrar başlasam mı diye düşünüyorum.ama 3 ay ara vermek lazımmış.Ne yapsam ki bana fikir verir misiniz?

Kızlar ben 10 gün dayanabildim.toplamda kaçamaklarımla birtlikte 3 kilo verebildim.Şimdi ramazan girdi araya.Acaba tekrar başlasam mı diye düşünüyorum.ama 3 ay ara vermek lazımmış.Ne yapsam ki bana fikir verir misiniz?

10 gün için 3 kilo az bir rakam Regl dönemindemiydin

Merhaba kızlar
Bugün yeniden başladım bi öncekinde 4.5 kg vermiştim, sağlıklı beslenmeye devam ettim tabi 14 kg verdim bi kaç ay içinde ama duraksama dönemine girdim. Hemen isveç diyetine yapıştım tekrar bu kez 5 kg hedefim 77 kg ile start verdim. Sonucu ilham olması için paylaşırım

eskiden herkes diyordu bu diyet sağlıksız falan şimdi herkes aralıklı oruç yapıyor, kimisi günde tek öğün besleniyor veya 3 gün 5 gün su orucu yapanlar var, yani bu diyet onların yanında bayağı kolay oldu , bu diyetin değişik işe yarayan bir tarafı var bence daha önce birkaç kere denemiştim ama 13 gün yapmadım. doğum kilolarım için yeniden başlayacağım

X