Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

selam kızlar,
ben 2 arkadaşımla birlikte bugün başladık, arada bitki çayı ya da normal çay içilmemesi beni mutsuz ediyor :KK43: ayrıca diğer bir sorun da diyetin 7. gününde akşam bişey yenmicek olması, çünkü o gün akşam yılbaşı partimiz var :KK43:((

Hoş geldin şuan diyeti yapan yoktu sanırım bari destek olalım birbirimize.. şuan kilon boyun kaç

arkadaşlar yarın 81 kilo ile isveçe başlıyorum hedefim 1 ocak sabahı 70li bir kilo görebilmek. sonrasındada inşallah diyetin sonunda 75-76 olabilirim. yılbaşını evde geçireceğim yalnız yaşıyorum zaten diyeti bozmak için sebebim yok.

arkadaşlar yarın 81 kilo ile isveçe başlıyorum hedefim 1 ocak sabahı 70li bir kilo görebilmek. sonrasındada inşallah diyetin sonunda 75-76 olabilirim. yılbaşını evde geçireceğim yalnız yaşıyorum zaten diyeti bozmak için sebebim yok.

hoş geldin inşallah istediğin kiloya kavuşursun

Hoş geldin şuan diyeti yapan yoktu sanırım bari destek olalım birbirimize.. şuan kilon boyun kaç

boyum 1,70 , kilom p.tesi 73,80 idi,
bu sabah 72,50
hedef 65-67
benim direnç kilom 65, 65 in altına düştüğümde saçlar dökülüyor ve tansiyon problemim çıkıyor, :KK43:
ya sen?

boyum 1,70 , kilom p.tesi 73,80 idi,
bu sabah 72,50
hedef 65-67
benim direnç kilom 65, 65 in altına düştüğümde saçlar dökülüyor ve tansiyon problemim çıkıyor, :KK43:
ya sen?

benimde 1.70 boy kilom başladığımda 65.700 kg dı.. 8. gün sonu itibari ile 62,500 yani 3,200 kg verebildim devam ediyorum diyete bakalım...

arkadaşlar bende bugün başladım isveç diyetine. geri alma konusunda korkularım vardı bütün diyetler için ama isveç diyeti metabolizmayı çalıştırıyormuş galiba ve sonrasında da 2 sene kilo alımı yaptırmıyormuş.
şimdi şöyle söyleyim. ben hayatta aç karnına kahve içemezdim ama içtim. öğlene kadar onla durdum ve çok zorlamadı çok şükür.öğlen 2 yumurta ve kavurulmuş ıspanaktan yedim ama üzerine 2-3 kaşık yoğurt döktüm. az önce de bir tane akide şekeri yedim. şekerim düşüyor olabilir diye çünkü biraz başıma vuruyor gibiydi o iyi geldi. bol su içiyorum. 2 litreyi çoktan geçti bence.
boyum 160 cm
kilom 75,700 dü bu sabah başlamadan önce.

yaşım 29

ben 6 gün yapmayı düşünüyorum ilk etapta.2 küçük çocuğum var allahım bağışlarsa inş. onları ihmal etmemek için benim iyi olmam gerek.
ilk etapta 4-5 kilo hedefim. 70 olursam biraz güvenim gelir ve belki de diyete devam ederim.
2. doğumu yapalı 1 yıl geçti ve henüz kilo veremedim aksine almaya devam ediyordim. bir yerden başlamam gerek.
beraber başaralım kızlar.
bugünkü diyet nasıl gidiyor

sizleri de merik ediyorum yaş, boy kilo

Bugün 13. günüm 12. günün sonunda toplam 4 kilo verdim...:KK43:(((

caznur neden az kilo verdin iki seçenek var. ya sen zaten zayıfsındır boy ve kilo oranın normale yakındır o yüzden az yağ yakmışsındır. Yada diyete uymamışsındır. başka türlü kaçarı yok bu diyetin zayıflatır...Aç geziyorum. bugün 4. günüm. 76 kiloydum 73.500 gr şu an.
midem de küçüldümü artık nedir. yemek yiyemiyorum. zaten şartlanmışım yemek de istemiyorum suçlu gibi hissediyorum kaçırınca...
isveç diyeti değilmi senin yaptığın?

caznur neden az kilo verdin iki seçenek var. ya sen zaten zayıfsındır boy ve kilo oranın normale yakındır o yüzden az yağ yakmışsındır. Yada diyete uymamışsındır. başka türlü kaçarı yok bu diyetin zayıflatır...Aç geziyorum. bugün 4. günüm. 76 kiloydum 73.500 gr şu an.
midem de küçüldümü artık nedir. yemek yiyemiyorum. zaten şartlanmışım yemek de istemiyorum suçlu gibi hissediyorum kaçırınca...

Arkadaslar ben de diyetin 4 .gunundeyim ama bugün bor adet cig kofte ve kuru kayısı ile kaçamak yapmak zorunda kaldım umarım kilocuklarim gider cok degil hedef 4 kilo

X