Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

kızlaaar kimseden ses çıkmıyor nerelerdesiniz? ne oldunuz...açlıktan bi yerlerde düşüp kalmadınız inşallahhhh

Kızlar ben akşam yemeğimi hazırladım.. 150 gr sek yoğurt aldım, ancak ben çok açım ve yanına 1 salatalık 3 adet çeri domates ve 1 portakal 3 ince dilimde salam koydum.. Yani zaten tabak yoğurt haricinde 100 kalori bile yok salatalık zaten su domateste aynen bu şekilde hazırladım :)) bu arada yarım saatte yürüyüş yaptım ama hızlı tempoda değildi

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ve hepsini yedim tokummm :))) kalori olarak diyeti bozacağını dusunmuyorum .. Yani inşallah öyle olur :)))

kızlar alışverişimi yaptım yarın başlıyorum ben de.daha önce denemiştim 4.günde bırakmıştım sınav öncesine gelmişti.şimdi herşeyi ayarladım umarım sonunu getiririm:KK1::KK1:

Kızlar ben akşam yemeğimi hazırladım.. 150 gr sek yoğurt aldım, ancak ben çok açım ve yanına 1 salatalık 3 adet çeri domates ve 1 portakal 3 ince dilimde salam koydum.. Yani zaten tabak yoğurt haricinde 100 kalori bile yok salatalık zaten su domateste aynen bu şekilde hazırladım :)) bu arada yarım saatte yürüyüş yaptım ama hızlı tempoda değildi

iyi yapmışsın canım, ben de biftek yedim yoğurtla ufak bi parça...açlıktan ölelim mi yaaa...

Kızlarrrrrr 4. Gündee Bittiiiiiiii ayy çok mutluyum inanılmaz inşallahtartıya çıkıncada mutlu oluruz kaldı son 8 :)))

Kutluyorum seni canim maaşallah[/QUO
Bende birkac ay once diyetisyenden aldigim listeyi uyguluyorum ins kilolara elveda deriz hep birlkte sabah:1 yumurta haslanmis 1dilim kepek ekmegi domates salatalik az peynir 2 zeytin 1 tek sekerli cay. ara öğün 3 çilek sonra öğle yemegimi geciktirdigim icin biraz galete peynir yedim.öğle:tavukşiş yarim tabak salata 1 bardak ayran ekmek yerine bulgur pilavi yarim tabak oda.ara 5badem .akşam :yarim tabak mercimek çorba zeytin yagli bakla yarim dilim kepek ekmeği 10 gibi de meyve yiyecegim menüm böyle,

Bende birkac ay once diyetisyenden aldigim listeyi uyguluyorum ins kilolara elveda deriz hep birlkte sabah:1 yumurta haslanmis 1dilim kepek ekmegi domates salatalik az peynir 2 zeytin 1 tek sekerli cay. ara öğün 3 çilek sonra öğle yemegimi geciktirdigim icin biraz galete peynir yedim.öğle:tavukşiş yarim tabak salata 1 bardak ayran ekmek yerine bulgur pilavi yarim tabak oda.ara 5badem .akşam :yarim tabak mercimek çorba zeytin yagli bakla yarim dilim kepek ekmeği 10 gibi de meyve yiyecegim menüm böyle,

kolay gelsin tatlım sana da... fırsatın varsa spor da ekle derim canım...

bugünüde atlattık a kızlarrr... yarın 5.gün...bakalım ne çıkacak bahtımıza tartıda :p çok iyi gidiyor maşallah... kendimi dinç ve tok hissediyorum bu akşam ödem söktürücü ne varsa deneyip yatıp sabah kuş gibi hafif kalkmayı planlıyorum...şimdiden kolay gelsin hepimize, iyi şanslar:KK16::KK16::KK16:

Afiyet ılsun cnm kolay gelsin ve tez gitsin kiloların :) listen harika ve çok sağlıklı karatay tarzı :KK66: bende bu diyeti bitireyim senin listen tarzı besleneceğim :KK66:

X