Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

bu sabah gözümü hastanede açınca diyetimi mecburi sonlandırmam gerekti.bünyeme çok ağır geldi maalesef.devam eden arkadaşlara kolay gelsin.bu arada kan değerlerim falan da düşükmüş belki ondan olabilir benimki.sağlıklı beslenip değerleri normale döndürmem lazım..

Gecmis olsun. Tabiki sagligina zarar veriyorsa sonlandirman en.dogrusu. Belki sana 6 ogunlu diyetler uygundur.sik ama az yenen diyetler.

Kızlar cumartesidiyetim bitiyor13. Gün bakalım toplam kaç kg vermiş olacağım su ara kaçamaklarım fazlalastı ama yinede az yiyprum

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Ah o kacamaklar ahhhh ahhh beni onlar mahvediyor :)

günaydın kızlar

ben diyeti sonlandırdım.

sadece diyet koşullarına yakın bişeyler yaparak korumaya çalışacağım.

devam eden arkadaşlara başarılar diliyorum

Kızlar sanırım herkes koptu hiç yazmayan bile var.

Bugün kilo bildirimi ama bırakanlar bile olmuş.

Ben akşama kadar takip edicem kilosubnu paylaşan olursa listey eklerim

tatlım en son bildirimimin 64 suan düşüş var nasıl verememişsin ki ?

ben dayanamayıp salı günü de tartılmıştım o gün 62.9 çıkmıştım bu gün cuma ve hala aynı kalmışım :KK43: bu yüzden gerçekten moralim bozuldu. Sanırım daha veremeyeceğim :KK43::KK43:
bir sonraki gün pazartesi değil mi o zamana kadar tartılmak istemiyorum üzülmemek için. zaten cuma da 13. gün son günümüz

ben dayanamayıp salı günü de tartılmıştım o gün 62.9 çıkmıştım bu gün cuma ve hala aynı kalmışım :KK43: bu yüzden gerçekten moralim bozuldu. Sanırım daha veremeyeceğim :KK43::KK43:
bir sonraki gün pazartesi değil mi o zamana kadar tartılmak istemiyorum üzülmemek için. zaten cuma da 13. gün son günümüz

ben bugünden sonra liste paylaşmıcam cnm çünkü bende bıraktım

talep çok fazla olsa sıfırdan bir topik açıp oradan devam ederdik ancak talep fazla değil o nedenle benden bu kadar bugünkü bildirim son

biz devam ediyoruz değil mi?
ben 13ü tamamlamak istiyorum ama beraber yapınca daha iradeli olunuyor devam edeceksen ve yine yazışırsak çok sevinirim.

sahsen ben devam edecem cok kucuk lacamaklarım oluyor benımde ama cok etkıledıgını sanmıyorum. bıde ben gunde 1 defa yesılcay ve kayısı form cayını aynı anda suya koyup ıcıyorum sanada tavsıye ederım. yılmak yok 13. gunu gorecez

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sahsen ben devam edecem cok kucuk lacamaklarım oluyor benımde ama cok etkıledıgını sanmıyorum. bıde ben gunde 1 defa yesılcay ve kayısı form cayını aynı anda suya koyup ıcıyorum sanada tavsıye ederım. yılmak yok 13. gunu gorecez

Anlaştık o halde her gün düzenli yazmaya devam edelim birbirimizi destekleyelim. pazartesi tartılıyoruz değil mi yine aynı hatayı yapmayalımm :)

Bende bu diyeti yeni keşfettim ve takip ettiğim yorumlara bakılırsa çok iyi sonuç veriyor bende yarın başlıcam bu diyete ve sonuçları hergün size yazıcam şuanda 82 kiloyum boyum 1,70 ve inş 13 gün boyunca haşlanmış ıspanağın tadına da alışırımmm :KK14::KK56: hepinize kolay gelsinnn ve bırakmayınnn :KK5: sonuçta sayılı gün çabuk geçer :KK52: ve arkdaşlar işin özü bol su içmek günde iki litre içmeye bakınn

Anlaştık o halde her gün düzenli yazmaya devam edelim birbirimizi destekleyelim. pazartesi tartılıyoruz değil mi yine aynı hatayı yapmayalımm :)

ben pazar tartılalım dıyom moral olur yarın aksam bısı yok ya :):):₺

Bende bu diyeti yeni keşfettim ve takip ettiğim yorumlara bakılırsa çok iyi sonuç veriyor bende yarın başlıcam bu diyete ve sonuçları hergün size yazıcam şuanda 82 kiloyum boyum 1,70 ve inş 13 gün boyunca haşlanmış ıspanağın tadına da alışırımmm :KK14::KK56: hepinize kolay gelsinnn ve bırakmayınnn :KK5: sonuçta sayılı gün çabuk geçer :KK52: ve arkdaşlar işin özü bol su içmek günde iki litre içmeye bakınn

hg :)) ben suyu cok severım zaten ondan 2 3 lt ıcıyom

Merhaba hoş geldin ıspanağı sade yeme yumurtayla ikisini karıştır salata gibi ye daha rahat yersin o zaman

ben pazar tartılalım dıyom moral olur yarın aksam bısı yok ya :):):₺

ben yarın kaçamak yapabilirim mangala davetliyim ama sadece 1 parça et yiyeceğim söz veriyorummm. Tamam pazar tartılalım o halde

Son düzenleme:
Merhaba hoş geldin ıspanağı sade yeme yumurtayla ikisini karıştır salata gibi ye daha rahat yersin o zaman

ben yarın kaçamak yapabilirim mangala davetliyim ama sadece 1 parça et yiyeceğim söz veriyorummm. Tamam pazar tartılalım o halde

Yarınn istediğin kadar yemeğini mangalını ye ama sonra güne sıkı bir diyetle başlıcaksın oyuzzden son gününü ıyi değerlendir :)) ve çokda kaçırma bnce :KK34: dediğiniz gibi pazar tartılalım ve hergün adım adım yazalım birbimizie destek ve moral oluruz hadi kızlar kim tutar bizi sloganımz biz ne istiyoruzz zayıflamakk ne zaman p.tesi :)):18:

Yarınn istediğin kadar yemeğini mangalını ye ama sonra güne sıkı bir diyetle başlıcaksın oyuzzden son gününü ıyi değerlendir :)) ve çokda kaçırma bnce :KK34: dediğiniz gibi pazar tartılalım ve hergün adım adım yazalım birbimizie destek ve moral oluruz hadi kızlar kim tutar bizi sloganımz biz ne istiyoruzz zayıflamakk ne zaman p.tesi :)):18:

Bizim bu gun 6. Gunumuz bitti =)) o yuzden slogan ikimize uymadii

X