Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Bugun ilk günüm şimdilik iyiyim..ama ıspanak bulamadım onu atlamak zorunda kaldım..saat 6 dan sonra bişey yenilmiyor demi..:KK34:

O kesin soylenilen bir sey degil mavicim ama 6 da erken gibi en gec 8 yap istersen onu havalar sicak yorucu olmasin diyet senin icin normalde de zaten 8 den sonra cok yemek yeme taraftari degil hic bi diyetisyen :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Daha önce 13 günde 7 kilo kadar vermiştim ama o zamanlar kilom fazlaydı, tekrar aynı sonucu alabilir miyim bilmiyorum. İnşallah 5-6 kilo veririm :)

Duzenli spor yapip suyunu da icmeye ozen gosterirsen verememe ihtimalin az gibi canim. Hic bir sey yapmasan bunlari yap bi sure sonra skilasip kilo veriyorsun zaten :)

senin bu diyeti yapmaman gerektiğini düşünüyorum daha gelişim çağındasın ve bu diyet vücudun ihtiyacı olan birçok şeyden yoksun senin diyetini söyliyeyim ben yağlı unlu şekerli mamulleri çıkarıcaksın bir süre otomatikman zayıflayacaksın çünkü yaşın çok genç ve metabolizman hızlıdır ne yersen ye ama bu üçlüden uzak durmalısın aburcubur ve asitli yiyeceklerden unlu mamullerden bunları tüketme tabiri caizse bak nasıl balon gibi söneceksin tecrübeyle sabit bu herkes için geçerli ama senin yapman gereken tek diyet bu bu yaşta

Ben 16 yasindayim, bu diyeti yapmak istiyorum, sizce yapabilirmiyim?
Boyum 1.65 kilom 78.

Tacsiz prensese kesinlikle katiliyorum. Bizim bil yapmamamiz gerek bi yerde. Sen sporunu yap havalarda sicak zaten bol bol su ic abur cuburdan uzak durmaya calis eminim ki daha saglikli kilo vereceksin canim :) guzel haberlerini bekliyorum

Son düzenleme:
canım adana yöresinin yemeklerini bilirsin şimdi anlatmayım ağzımız sulanmasın:KK1:
benm 4 günm çöpe gider diye düşndm bir de hazır 1 gün başlamışken çok bir günüm gitmedi yani pzrtesi başlayayım
4 gün sonunda bayılırım falan oralarda ağır gelmesin =))
malum alışverişe çıkcam daha burda
sonra uzun yolculuk
bir de orda aç kalırsam kesin bünyem yenik düşer
pzartesi temz temz yapcam
tabi bu arada homini gırtlak olmıcam sporuma devam yemeye dikkat
tartıldm bugün 1kg gitmiş ama digital değil bizimkisi
belkide yanlıştı pek inanmadım:KK1:

Bilmem mi canim iyi yapmissin konusurken bile sulandi agzim tatlim 😂 sen kendini nasil rahat hissedeceksen oyle yap tatlim abartmayip sporumu da yapicam demissin daha ne soylebilirim ki :) iyi guzel gunler canim kismetse pazartesi bende baslamayi dusunuyorum haberlesiriz yine :)

Bugun ilk günüm şimdilik iyiyim..ama ıspanak bulamadım onu atlamak zorunda kaldım..saat 6 dan sonra bişey yenilmiyor demi..:KK34:

Ogunu asla atlamayin ispanak yoksa salata.kabak.fasulye.patlican vb sebzelerden yemenizi tavsiye ederim.

Tacsiz prensese kesinlikle katiliyorum. Bizim bil yapmamamiz gerek bi yerde. Sen sporunu yap havalarda sicak zaten bol bol su ic abur cuburdan uzak durmaya calis eminim ki daha saglikli kilo vereceksin canim :) guzel haberlerini bekliyorum

Ben kendime göre diyet yapmaya çalisiyom, dün basladim sporumuda yapiyom insallah faydasini görürüm. Saglikli bir sekilde zayiflamaya çalisiyom, bakalim.

Bugün ilk günüm. Kahvaltıya bir baktım kahve, bana biraz garip geldi ama aldırmadım. Tam içiyordum abinin hışmına uğradım, aç karnına kahve içmenin zararlı olduğunu bilmiyor musun sen dedi. Listeye bir baktım çoğu gün kahvaltı kahve. Benim de kafama dank etti. Mideye çok zarar veriyor, ben bu diyet programını sağlıklı ve çabuk kilo verdiriyor diye tercih etmiştim. Ama hiç de sağlıklı görünmüyor.
Ben kahvaltı olarak büyük kupada çay içmeyi düşünüyorum zaten normalde de şekersiz içerim. Tavsiyem siz de öyle yapın zaten bir kesme şeker hakkınız da var

ben de bu gün başladım bakalım nasıl geçecek 4 kilo versem yeter ama ben 10 gün yapabilicem sonra yola çıkıcaz devam edemeyebilirim, yoksa 6 gün mü yapsam

bende ıspanak ve brokoli bulamadım yerlerne ne kullansam acaba salatalık falan mı ya da marul salatasımı yapsam yeşillik salatası falan

Son düzenleme:
Aynı zamanda hem isveç hem jillian level1'e başladım hadi hayırlısı

Bilmem mi canim iyi yapmissin konusurken bile sulandi agzim tatlim 😂 sen kendini nasil rahat hissedeceksen oyle yap tatlim abartmayip sporumu da yapicam demissin daha ne soylebilirim ki :) iyi guzel gunler canim kismetse pazartesi bende baslamayi dusunuyorum haberlesiriz yine :)

tamam cnm haberleşelm

Kizlar bayram arasindan sonra yine aranizdayim bildiginiz gibi bes kilo net verdim simdi yarin bastan başlıyorum bu sefer 55 e kadar devam ara vermek yok gereksiz abur cubur yok her kim ye ne olucak derse yag olucak sporun bosa gidicek dusunceleri var artik herkese basarilar kilo bildirimi yaparim yarindan itibaren sizden de bekliyorum sekerler :KK66:

Kizlar bayram arasindan sonra yine aranizdayim bildiginiz gibi bes kilo net verdim simdi yarin bastan başlıyorum bu sefer 55 e kadar devam ara vermek yok gereksiz abur cubur yok her kim ye ne olucak derse yag olucak sporun bosa gidicek dusunceleri var artik herkese basarilar kilo bildirimi yaparim yarindan itibaren sizden de bekliyorum sekerler :KK66:

Oh guzel kilolar vermissin ve yine heveslisin .Insallah devami gelir canim:-) Cok arastirdim ettim vee bende yarin sabahtan itibaren basliyorum hevesle . 13 gunde 5-6 kilo vermem mumkun olur sanirim. 64 kilo 170 boyum.Hadi bakalım ...

Oh guzel kilolar vermissin ve yine heveslisin .Insallah devami gelir canim:-) Cok arastirdim ettim vee bende yarin sabahtan itibaren basliyorum hevesle . 13 gunde 5-6 kilo vermem mumkun olur sanirim. 64 kilo 170 boyum.Hadi bakalım ...

Ben de 65 im suan en son 64 u görmüştüm ama bayram bayaa zorladı olur öyle simdi hedef 55 olana kadar devam edicem sabah sporuma başlıyorum isvec diyeti bugün ilk gün :)

canm 5 kg kaç gnde verdin
bir de sana sorular oluşturmuştm alıntı yapıp:KK14:
görmedin mi:KK14:

X