Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

meraba swm street galıba suan tek sen yapıp yazıosn ısvec dıyetını :KK6: bugun benımde 3.gunum 65 kılo ıle baslamıstım
1.gun 1kg
2.gun 500gr(kacamak yaptım az werdım)verdım
suan 63bucuk kıloyu gordum tartıda yanı hedefım 59 a dusmek:KK43: senın boy kılo kac

bende bikaç ay önce yapmıstım 6 günde 3-4 kilo wermiştim.şimdi tekrar baslıorum bu sefer 13 gün sürcek diyetim katılmak isteyen warsa sewinirim.yarın ilk günüm hersey çok güzel olucak inş :KK61::129:

aa kusura bakmayın benden baska sizde warmıssınız burda.destek olalım birbirimize ne güzel.benm boy 162 kilo 66

meraba swm street galıba suan tek sen yapıp yazıosn ısvec dıyetını :KK6: bugun benımde 3.gunum 65 kılo ıle baslamıstım
1.gun 1kg
2.gun 500gr(kacamak yaptım az werdım)verdım
suan 63bucuk kıloyu gordum tartıda yanı hedefım 59 a dusmek:KK43: senın boy kılo kac

evet sanırım tek benim benimde bugun 6.günüm 5 günde 2.2 gitti benden sen spor yapıyomusun ben cok halsizim pek bişe yapasım gelmiyo birbirimize destek olalım
ben basladıgımda 76 kiloydum suan 73.8 im bu diyetle hedefim 69 u görmek bakalım görebilecekmym:KK14:

Merhaba arkadaslar bende bu diyeti ekim ayinda yapmistim 6 gun devam edebildim 4.5 kilo vermistim sonra dikkat ederek bi kac kilo daha verdim simdi tekrar basladim bugun 3. gunum 75 kg basladim bu sabah tarildim 73 kg ciktim bu sefer 13 gun devam etmek istiyorum, birakmak yok, hadi kizlar birbirimizi motive edelim kilolari verelim, mayis ta dogum yaptim dubaa gibi oldum malesef 98 kg dum 75 kg kadar geldem hedef kilom ilk etapta 65 sonrada ideal kilom 60 kg dusmek yaza kadar vermek istiyorum, herkese basarilar diliyorum..

ben de elma diyeti ve isveç diyeti arasında kaldım. henüz karar veremedim fakat sormak istediğim bişey var bu tür sıkı diyetlerle kilo kaybının dışında görünüşte de bir incelme oluyor değil mi? bilgilendirirseniz sevinirim :)

merhaba arkadaşlar Allah nasip ederse sabah bu diyete başlıyorum..verilmesi gereken 10-15 kilo fazlalığım var..boyum:1.65 kilom:70 :KK43: gelişmeleri burdan paylaşmak istiyorum..diyete devam edenler varsa burdan paylaşalımki motivasyonumuz artsın..şimdiden kolay gelsin bana... :)

yaaa ben tek başımamı yapıyorum bu diyeti kızlar nerlerdesiniz:)bugün ilk günüm sabah kahvemi içtim,20 dk.yürüyüş yaptım,biraz sonrada öğle yemeğimi yiyicem çook merak ediyorum bakalım kaç kilo vericem 13 günün sonunda :)

yaaa ben tek başımamı yapıyorum bu diyeti kızlar nerlerdesiniz:)bugün ilk günüm sabah kahvemi içtim,20 dk.yürüyüş yaptım,biraz sonrada öğle yemeğimi yiyicem çook merak ediyorum bakalım kaç kilo vericem 13 günün sonunda :)

selam canım bende isveç diyeti yapacağım ama bugün ve yarın detoks uyguluyorum 2 gün bir atayım ödemi kısmetse çarşamba günü başlıyorum sen devam et canım diyetine ben yetişirim sana:))):KK60::KK60::KK60:

oo senin boyun varmış yine..benim boy:1.65 kilo:70
ilk günü menü dışına çıkmadan ve zorlanmadan bitirdim çok su içtim.yarına Allah kerim :81:

bu sabah uyandığımda çok halsizdim yatmak istedim hep :) ama pes etmiycem şuan kahvemi içiyorum kendimi daha iyi hissediyorum..bide bişey farkettim bileklerimdeki kemikler belirginleşmiş 1 gün yememeyle inanamıyorum...kemik görmek acayip hoşuma gittii :KK60: :KK60:

bu sabah uyandığımda çok halsizdim yatmak istedim hep :) ama pes etmiycem şuan kahvemi içiyorum kendimi daha iyi hissediyorum..bide bişey farkettim bileklerimdeki kemikler belirginleşmiş 1 gün yememeyle inanamıyorum...kemik görmek acayip hoşuma gittii :KK60: :KK60:

alemsin valla:KK52:bende detoksumun ilk gününü bitirdim.1 kilo gitmiş 74 olmuşum bugün detoksun son günü 1 kiloda bugun verirsem çok iyi olacak..yarında kısmetse isveç diyetine başlıycam...canım sen yarına kadar veririsin 1.5 2 kilo..ne zaman tarılacaksın..ben dayanamayıp hergün tartılıcam galiba:KK37:

yaa cnm aslında ben tartıldım ama yazmadım belki yanlıştır diye..tartım dijital değil o yüzden güvenemiyorumm..68 gösterdi ve ben acayip motive oldum gerçekten zayıfladığımı hissediyorum ama en azından o şişliğim yok..inşallah başarırım yaaa :KK61:

hadi sende basla artık bana arkadaş ol kimse yapmıyo sanırım baska :KK61:

kolay gelsinb bize...bu yaz bizim yazımız olur inşallah ben acayip hırs yaptımm :KK61: :KK61:

yaa cnm aslında ben tartıldım ama yazmadım belki yanlıştır diye..tartım dijital değil o yüzden güvenemiyorumm..68 gösterdi ve ben acayip motive oldum gerçekten zayıfladığımı hissediyorum ama en azından o şişliğim yok..inşallah başarırım yaaa :KK61:

hadi sende basla artık bana arkadaş ol kimse yapmıyo sanırım baska :KK61:

kolay gelsinb bize...bu yaz bizim yazımız olur inşallah ben acayip hırs yaptımm :KK61: :KK61:

umarım tartın doğrudur :KK52:1 gün kaldı canım geliyorum aslında detoks yapmamın sebebi midemi alıştırmaktı ahh ahhh bir zayıflasak ne güzel olur :KK51:

evet canım çook güzel olacak o kesin :KK61:
ama ben bugün cidden halsizim...koşu bandında yürüyodum bugün yağamıcam sanırım yatmak istiyorum :KK61:
bol bol su içiyorum bol bolda tuvalete çıkıyorum :KK52:

bugün 3. günüm ve az önce 1 kesme şekerli kahvemi içtim bir dilim kızarmış ekmeğimi yedim.biraz sonrada yürüyüşümü yapıcam 2 kilo vermiş durumdayım..ay inanılmaz bişey ve kendimi acayip rahat hissediyorum..fazlalıklar gidiyo...ama en önemliside bu 13 günün sonunda nasıl uygun bi diyete baslamalıyım ben bilmiyorumm :KK61:

X