Vücut Kremleri Mkemmel koltuk alt iin

Vücut kremleri, losyonlar
nasıl uyguluyorsun ben yüzüme çok kullanırım ondan bunu hiç duymadım biraz açarmısın nasıl kullanmalıyızopuyorumnanaktan

kusura bakmayın kızlar. açıklama yapmayı unutmuşum.şimdi zamanla makine ve sir gibi şeylerden, sonra hem pütür pütür olur hem de azcık rengi koyulaşır ya...işte ben de gece yatmadan önce bioder sürüyorum bacaklarıma ve yüzüme dedim ki neden koltukaltlarıma birşey uygulamıyorum. bioderi daha sonra diğerlerinde işe yararsa kullanacaktım..sonra bepantenin yüze iyi geldiğini duyunca almıştım ama yüze kullanmadım. koltukaltıma sürmeye başladım ve yavaş yavaş daha rahat saçımı toplamaya başladımopuyorumnanaktan çünkü koltukaltlarım iyi görünmeye başladı

kusura bakmayın kızlar. açıklama yapmayı unutmuşum.şimdi zamanla makine ve sir gibi şeylerden, sonra hem pütür pütür olur hem de azcık rengi koyulaşır ya...işte ben de gece yatmadan önce bioder sürüyorum bacaklarıma ve yüzüme dedim ki neden koltukaltlarıma birşey uygulamıyorum. bioderi daha sonra diğerlerinde işe yararsa kullanacaktım..sonra bepantenin yüze iyi geldiğini duyunca almıştım ama yüze kullanmadım. koltukaltıma sürmeye başladım ve yavaş yavaş daha rahat saçımı toplamaya başladımopuyorumnanaktan çünkü koltukaltlarım iyi görünmeye başladı

bacim sana zahmet olmazsa kremin resmini cekip gönderebilirmisin buraya
ben almanyada yasiyorum burda penaten var
acaba aynimi degilmi merak ettim

bende geçen gün almıştım kullanıp kullanmamakta kararsızdım bugün başlıcam ama inş işe yarar:Saruboceq: saçımı toplarken annem kızdı ya sen ağda yapmadın mı dedimafoldumben:umursamaz:

bacim sana zahmet olmazsa kremin resmini cekip gönderebilirmisin buraya
ben almanyada yasiyorum burda penaten var
acaba aynimi degilmi merak ettim

hayır canım senin dediğin penaten ben onun kremlerini oğluma pişik için falan kullanmıştım farklı bu bepanthen kremi merhemi ve plus olanı var benim bildiğim bir eczaneye sorsan seni bilgilendirirler sanırım

bepanthene_plus.gif

krem bu kızlar

Ben bu kremi kaç aydır yüzüme sürüyorum, sonuç kesinlikle mükemmel.
Dizlerime, dirseklerime, bacaklarıma da kullanıyorum.
Koltuk altı hiç aklıma gelmemişti, şimdi okur okumaz hemen oraya da sürdüm :roflol: kaçırmammm..

X