transfer sonrası adet zamanı

NXIXKO

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
226
2
arkadaşlar, transfer sonrası, tutmazsa eğer göreceğiniz adet zamanı önceki adetimize göre saydığımızdaki gün mü oluyor yoksa test günü mü?yani 25 günde bir olan birisi yine aynı aralıkta mı adet görmesi gerekiyor merak ettim?

canım benim normal adetinle aynı oluyo diye biliyorum......mesela benim transferden önce 15inde oldum regl.....negatif sonucu aldım19..unda regl oldum.....sadece 4 günüm geçmişti .....ve çok yoğun kanamam oldu.......sen negatif sonuçmu aldın.......

canım benim transferim oldu olduktansonra .ayın 12.de olmam gerekiyordu öylede oldu. kanı verdim geldim 2 saat sonra sonuç için aradılar olmadı dediler bugün yarın regli olursun dediler ve akşam oldu benim

benim bugün transferimin 5.günü.bir önceki adetime göre yarın olmam gerekiyor.inşallah olmamda.adet belirtisi de göstermedim pek.merak ettimde tutmuş mudur diye?ondan sordum sizlerin nasıl olmuştu.bu üçüncü denemem diğerlerinde tuttuğu için yorum yapamıyorum bu konuda.fikir almak istedim.

benim bugün transferimin 5.günü.bir önceki adetime göre yarın olmam gerekiyor.inşallah olmamda.adet belirtisi de göstermedim pek.merak ettimde tutmuş mudur diye?ondan sordum sizlerin nasıl olmuştu.bu üçüncü denemem diğerlerinde tuttuğu için yorum yapamıyorum bu konuda.fikir almak istedim.
ayyyyy canım inşallah bebişlerin seninledir............transferin olmuş güzel şeyler düşün ki güzel sonuç alasın.......tutunmuşlardır inşallah.......dediğim gibi benim testten sonra 4 günüm geçmişti......sen rahat ol gerisini boşver.......inşallah güzel haberler vericen.......

inşallah hayırlısıyla tutunmuştur ve sonuda gelir.dileyen herkese nasip olur inşallah.

Arkadastar bugun benim sonus negative cikti tekrar bir tane dondurulmus embriom var onu hemen adetimden sonra koydursam olurmu onceden deneyenler varmi Doctorum Rahim icine bakacaz diyor lutfen yardamci olun tesekurler

Arkadastar bugun benim sonus negative cikti tekrar bir tane dondurulmus embriom var onu hemen adetimden sonra koydursam olurmu onceden deneyenler varmi Doctorum Rahim icine bakacaz diyor lutfen yardamci olun tesekurler
Benimde ilki maalesef tutmamıştı. Doktorum adet olduktan sonra hemen ikinci transferi yapalım dedi ama ben kabul etmedim ve önce neden tutmadığını araştıralım dedim. Nitekim Histeroskopi yaptı ve rahmimde polip varmış hemen aldı. Gen testleri falan da yaptırdım ben ne olur ne olmaz diye çok şükür temiz çıktı. Sonra ikinci transferi yaptı ve dün 7.günümdü kan tahlilim 82,7 çıktı :)

İnşallah senin de ikinci de tutar. Ama doktorun hemen transfer yapmayalım derse acele etme derim. Baksınlar rahme gerekiyorsa. Hele de şu an elinde tek embriyon kalmışsa temkinli olmakta fayda var. Benim dondurulmuş 13 embriyom olmasına rağmen hemen istemedim. Şimdi iyiki de acele etmeyip baktırmışım diyorum.

X