Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Ampulleri(bemiks,evgen.bepanthene) badem ya katmadan kullanan var m?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

zlmm

artık böyle
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
902
43
arkadaşlar yağ saçlarıma ii gelmio o yüzden bu ampulleri karştırarak kullanmak istiorum bu şekilde kullanan var mı?

ampulleri yağ katmadan kullanmak istiyorsan plasenta diye bi şampuan var onun içerisine 3 er tanesini kır her seferinde çalkalayarak kullan.. ben öle yaptım çok ii gelio. yeni saç hücresi oluşturuyor. Denemeye değer ben kuaförüm canım bi çok kişiyede bunu tavsiye ettim çok memnun kaldılar tabi ben 30 cc lik badem yağıda karıştırmalarını tavsiye ediyorum ama sana badem yağı ii gelmediğini nasıl anladın bunu merak ettim?

bu şekilde kullanan bi çok kişi var ama bana mantıklı gelmio evet plasenta kullanırum ve memnunum çok yumuşak bi şampuan .badem yağına gelince daha önce bu karşımı kullandım fakat biraz aşırı kaçtım yarar yerine zararın gördüm .saçımı yağdan arındıramıorum ben yani arınsa bile yağlı kalıo gibi gelio.bu şekilde kullanan var mı die öğrenmek istedim teşekkürler önerilerin için

X