Gebze-İzmit civarındaki en iyi doktor

Makber

🙏🏻
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
13.177
4
35
Hepinize merhaba arkadaşlar eşimin burnunda kırıklık var ve nefes almakta epey zorlanıyor..bu yıl ameliyat olmayı düşünüyor gebze yada izmit civarında işinde uzman bildiğiniz iyi bir doktor varmı??yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü bu zamana kadar iyi bir doktor bulamadık:1no2:..ayrıca eşim öğretmen emekli sandığına bağlı.sigortasınında karşılayabileceği bir operasyon istiyoruz..şimdiden hepinize çokk teşekkür ediyoruma.s.

slm bnd gebzede yasıyorum ama bu konuda ıyı bır doktor oldugunu hıc duymadım buralarda buarada gecmıs olsun

ben acıbademde estetık amelıyatı gecırdım.doktorumda hastanede cok ıyı.dr adı abdullah etöz ıstersen bır danıs hastaneye.

Canım ben de İzmit'te burun estetiği olmayı düşünüyorum.Dr. Apdullah Etöz hakkında bilgi verirsen sevinirim.Ne kadara ve ne zaman oldun?:Saruboceq:

Hasan Mete Aksoy, Reyhan Dağ, Zübeyir Örter, Devlet Hastanesi'nin bir doktoru var bir de Yasin diye soyadını anımsayamadım şimdi, ızmit'te topu topu bu kadar cerrah var ama en iyisi hangisi bilmiyorum.

Merhaba arkadaşım makber,ben de izmitte yaşıyorum kocaeli tıp fakültesinde de estetik cerrahlar var ücretsiz olabilir bu ameliyatı orada.Bekleyen hastalara sormustum Dr.Hakan Ağır yüz bölgesi estetiği yapıyormuş memnun olduklarını söylemişlerdi.

Slm ben sırf estetik burun ameliyatını araştırmak için bu siteye üye oldum kesinlikle ameliyat olmak istiyorum psikolojim iyice bozuldu ama bir türlü doktora karar veremiyorum .izmitte ameliyat olanlar lütfen paylaşsınlar.Doç. Dr. Hakan AĞIR üniversite hastanesinde çok hastası var ameliyat maliyetide yaklaşık 1.500-2.000 arası ama genelde hastalarına 2. ameliyatı yapıyor.

2. ameliyatı yapıyorsa demekki okadarda iyi bi doktor olmayabilir.ben işimi garantiya almak istiyorum.zübeyir örtere ameliyat olan eyazgülşah var merak eden bakabilir.siz beğendinizmi.

Hakan Ağır'ın ikinci ameliyattan kastı, revizyon ameliyatları olsa gerek. Çünkü, geçenlerde hastanedeyken yanıma ameliyat geçirmiş bir bayan oturdu. İlk ameliyatını bir başkasında olduğunu, ikinci tercihini Hakan Bey'e yaptığını söylemişti. Kıkırdak alınıp burnuna eklenmiş filan... Doktor bulmak pek zor :KK58:

arkadaslar bende izmitte ameliyat olmak istiyorum burnumda egrilik var ve nefes almakta da zorlaniyorum ama kbb uzmani egrilikle ilgisi yok dedi.sizce devlet ameliyatin fark ücret alir mi?

X