acaba hamile miyim?

adana1301

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
334
2
kızlar benim adet günüm 7 gün geçti henüz 2 gün geçmişken kan testi yaptırmıştım fakat negatif ama hala adet olmadım idrar testi yapmadım çünkü kan testi acayip moralimi bozdubelirtilere gelince sol kasığımda bazen şiddetli bazen de çok hafif kasılmalar oluyo göğüslerim çok tuhaf mavi ve yeşil renkte damarlar var şeffaf beyaz akıntı bazen geliyo bazen gelmiyo mide bulantısı sadece sabah var o da kusucak kadar değil ya ne zor işmiş arkadaşlar şimdi kafam çok karışık kan testi böyle çıkınca daha beklicem test yapmıcam dedim çünkü bu testleri 10 aydır yapıyorum hep negatif bu ay yapmıcam dedim bakalım şimdi kafamdaki soru acaba hamile miyim:Saruboceq:

bir daha yaptir canim istersen gene negatif cıkarsa bir doktora gorunmende fayda vardir bu belirtiler bazen psikolojikte oluyor cunku ....

Canim insallah hamilesindir. Kanda belki erken baktirdin cünkü gec döllenme olduysa o yüzden cikmamistir. Bazi kadinlar 1 ayda 1´den fazla yumurtlaya biliyormus. Artik bi test yapta bizde ögrenelim seninde icinde dert kalmasin

Ne desek boş..
Uzaktan anlamamız mümkün değil..

Ama madem geldim bir tahmin yapayım bence hamilesin..

adetın gectıkten 2 gun sonra kan testınde cıkmadysa hamıle degılsındır.kan testınde yanılma payı yok denecek kadar az.moralını bozma canım.inşallah hamıs kalmak ısteyenler bebklerıne kavusur.ben 1 senenın sonunda hamıs kaldım moralını bozma sakın...

ilk yaptırdıgın kan testinde erken oldugu icin cıkmamıs olabilir canım bencede bir test yap inşallah hamilesindir :Saruboceq:

canım geç döllenme ise eğer ondan çıkmamış olması muhtemel istersen testi tekrarlat.Alah gönlüne göre versin

canım valla benim de 17 gün geçti hep idrar testi aptım negatif çıktı hayla bekliyorum kan testi yapmadım hamilelik belirtilerim var ama umutlanmıyorum bakalım nasip olursa olacak hayırlısıyla işte bebişi olmayanlar a ALLAH hayırlısını versin amin

mrb kızlar dayanamadım sonunda az önce test yaptım ilk idrarımla sonuç negatif hayırlısı olsun inşallah Allah hepimize meleklerimizi gönderir ama hala adet olmadım şaşılacak şey yani haziranın 25 de son kontrolüm vardı her şey yolunda yumurtalıklar,yumurtalar,kanallar,vajina hepsi iyi bu adet gecikmesi de ne oluyo şimdi bilmiyorum geç döllenme yazan arkadaşlarım bugün bi kan testi daha mı yaptırsam acaba

Saglik olsun diyecem ama bide kanda baktirsan kesin sonuc orda belli olur. Burda öyle hikayeler okudumki yuh be gercektende olmusmu diyede sasirdim. Insallah seninkide sakli bir mucizedir sakin kan testi yapmadan doktora gidip adet söktürücü falan icme. Arkadasin biri gecen ay adetini beklemis gelmedi, tam 17 gün, doktora gitmis hersey normal demis adet söktürücü vermis ama icmedi bende zaten demistim senin adetin atlayip direk yumurtlamaya tekrar gececek dedim sonra gecen hafta hamis oldugu ortaya cikti halbuki daha adeti 1½ ay gelmedi. Allahin böyle mucizeleri var, olmuyacak dedigin anda birseyle karsilasirsin hadi allah yardimcin olsun.

bence de canım biraz daha bekle istersen gerçi belirsizlik çok kötü ama... hamilelik belirtilerin var ... inşallah hamişsindir...

Canım hayırlısı olsun.Rabbim hayırlı zamanda inşAllah anneliği tattırsın sana ve isteyen herkese....

valla 19 gün oldu hayla birşey yok canım yarin kan testi yaptıracam dua edin bana arkadaşlar allah hepimize hayırlısını versin amin

valla 19 gün oldu hayla birşey yok canım yarin kan testi yaptıracam dua edin bana arkadaşlar allah hepimize hayırlısını versin amin

Kız senin durduğun hata zaten.Yarın yaptır hemen kan testini.Merak ediyorum inş. hamişsindir canım.Olumlu veya olumsuz ne çıkarsa çıksın hayırlısı olsun senin için canım.Bana haber vermeyi unutma :) :) :eek:klava:

Canım hayırlısı olsun.Rabbim hayırlı zamanda inşAllah anneliği tattırsın sana ve isteyen herkese....

evet canm ya bu sefer öyle çok üzülmedim bu beni daha kamçıladı böyle içim bi tuhaf canm Allah heğpimize en tez zamanda kuzucuklarımızı göndersin amina.s

canm dualarımız seninle bence hamile olabilirsin teyzemle konuştum ben onun da uzun bi süre idrarda görünmemiş o da ümidini kesmiş ama yine de bi kan testi yaptırayım demiş ve sonuç pozitif inşallah hamilesindir :Saruboceq: bize de haber vermeyi unutma

İnşallah hayırlısıyla hamilesindir raxs..Dualarımız seninle...Allahım isteyenlerin kucağına bebişlerini en hayırlı zamanda verir inşallah..:Saruboceq: Bu arada kan testinden sonra heber ver olur mu zemuszemus İsteyen kim hamile :CüvCüv: kalırsa kendim hamile kalmış kadar mutlu oluyorumzemuszemus

X