Söz Kesimi kızlar yardım yardım yardım buraya gelin lütfen yaa =)

bebikyUzlU

Evli-Mutlu-Çocuklu
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
543
5
11.07.2009 cumartesi akşamı sözüm var.çok acele oldu. nasıl hazırlancam neler yapmam gerek.
isteme ve söz birarada olcak.isteyip yüzük takcaklar yane.

1-ne giycem onlar alcakmış elbisemi
2-ikramlık tavsiyeleriniz
3-dikkat etmem gereken ayrıntılar.
4-yüzükleri nasıl bir model alalım

nolur yardım edin kızlar ya çok panik oldum mafoldumben

Son düzenleme:
canım elbiseni onlar alcakmış.sen görmicenmi.çok abartıya kaçma derim sade hanım hanımcık olsun.
ikram için biz yoldan geldikleri için yemek hazırlamıştık.arkasından çayla beraber sarma kek börek koymuştuk.
kahveye dikkat et şekerini kontrol et.kolonya vermeyi unutma geldiklerinde.sürekli gülümse:)
söz yüzüğü olduğu için ince olur.ama hiç değiştirmicekseniz yüzükleri el yapımı alın derim.

canım elbiseni onlar alcakmış.sen görmicenmi.çok abartıya kaçma derim sade hanım hanımcık olsun.
ikram için biz yoldan geldikleri için yemek hazırlamıştık.arkasından çayla beraber sarma kek börek koymuştuk.
kahveye dikkat et şekerini kontrol et.kolonya vermeyi unutma geldiklerinde.sürekli gülümse:)
söz yüzüğü olduğu için ince olur.ama hiç değiştirmicekseniz yüzükleri el yapımı alın derim.

ben gidicem tabi aşkımla birlikde gider alırız heralde zemuszemus
yüzükleri sadce söz için alcaz
nişanda değişcek yane
elbisemi alsam pantolon gömlekmi kafamçokkarıştı

elbise al.pant giyilmez bence sözde.
yüzükleride değişcekseniz düz bişey olabilir.çünkü değişcekseniz bi dünya para vermeye gerek yok diorum ben

elbise al.pant giyilmez bence sözde.
yüzükleride değişcekseniz düz bişey olabilir.çünkü değişcekseniz bi dünya para vermeye gerek yok diorum ben

:lepi: evet bende elbise almayı düşünüyrum
bana sadece tek taş alcak zaten kendinede düz yüzük
ben düz yüzük istemedim boşuna masraf olmasın die
zaten asıl yüsükler nişanda takılcak delikafadulden

bebik haYırlısı olsun tatlım...benim oğlum da kısa süre önce söz oldu...biz de kıza güzel bir elbise aldık...altına da bir ayakkabı...pantolon giyme derim...senin özel günün özel olmalısın...kıza tektaş yüzük aldık...beyaz altın bir bileklik aldık...nişan yüzüğü almadık nişanda takılacak zaten...her şeyin heyecanı gününde olsun dedik...ikram olarak börek, poaça, tiramisu, kurabiye, elmalı tart yapmışlardı...biz giderken büyükçe bir pasta aldık...onu kestiler birlikte güzel bir kutlama oldu...yine o pastayı kesip tabaklara koymuşlar...isteme olunca kahveleri getirdiler...sonra herkes birbirini kutladı...daha sonra çay faslı başladı...en son ev yapmı limonata ikram ettiler...kahveden hemen önce bizim götürdüğümüz çikolatayı ikram ettiler...bu kadar canım...sen de saçını yaptır bence...onların aldığı elbiseyi giy...mıtluluklar dilerim...:) yine aklına bişey takılırsa sorabilirsin...

pohaca kek falan yapmıstık..bencede elbıse al canım sade ama..hayırlı olsun canım allah tamamına erdırsın ıns...hep mutlu olun ınsalla

bebik haYırlısı olsun tatlım...benim oğlum da kısa süre önce söz oldu...biz de kıza güzel bir elbise aldık...altına da bir ayakkabı...pantolon giyme derim...senin özel günün özel olmalısın...kıza tektaş yüzük aldık...beyaz altın bir bileklik aldık...nişan yüzüğü almadık nişanda takılacak zaten...her şeyin heyecanı gününde olsun dedik...ikram olarak börek, poaça, tiramisu, kurabiye, elmalı tart yapmışlardı...biz giderken büyükçe bir pasta aldık...onu kestiler birlikte güzel bir kutlama oldu...yine o pastayı kesip tabaklara koymuşlar...isteme olunca kahveleri getirdiler...sonra herkes birbirini kutladı...daha sonra çay faslı başladı...en son ev yapmı limonata ikram ettiler...kahveden hemen önce bizim götürdüğümüz çikolatayı ikram ettiler...bu kadar canım...sen de saçını yaptır bence...onların aldığı elbiseyi giy...mıtluluklar dilerim...:) yine aklına bişey takılırsa sorabilirsin...

çok teşekkür ederim canım ablacım aynı anlattıgın gibi olcak bizimde banada sadece tek taş yüzük takcaklar.ama bilezik takmıcaklar heralde.aşkımın durumu kötü bu aralar :çok üzgünüm:

neyse gönüller bir olsunda Allah yardımcım olsun :Saruboceq:

Öncellikle Tebrikler Allah tamamını erdirsin..
Tabii ki elbise al şık abiyeye kaçmadan hoş bir elbise olabilir
Bence Nişanda yüzükler alınacak damat bey sana tek taş alsın..
ıkramlık olarak özel bir pasta ikinizin fotosu olan bir pasta yaptırabilirsin (erkek tarafı inceyse pasta alır)
Ben söz çikolatamı bile eşime adetleri anlata anlata aldırmıştım..Ailesi bilmiyor ayağına yatıyordu hala da öyle..

Öncellikle Tebrikler Allah tamamını erdirsin..
Tabii ki elbise al şık abiyeye kaçmadan hoş bir elbise olabilir
Bence Nişanda yüzükler alınacak damat bey sana tek taş alsın..
İkramlık olarak özel bir pasta ikinizin fotosu olan bir pasta yaptırabilirsin (erkek tarafı inceyse pasta alır)
Ben söz çikolatamı bile eşime adetleri anlata anlata aldırmıştım..Ailesi bilmiyor ayağına yatıyordu hala da öyle..

benimkide öle ya bilmio ne alcaz gelirken dio
söz kıyafetını ben dedim de öle alıcaklar
pasta getirceklerini hiç sanmam

bakalım hayırlısıyle bi atlatsam başka bişi istemıyorum zaten :bbo:

cnm tüm erkekler ve aileleri aynı sanırım bilmiom ayağına yatarlar :S benimkilerde öleydi die die öğretecen valla ne istiosan söle yaptır sonra içinde kalıo inan keşke diosun
ayrıca allah tamamına erdirsin mutluluklar :KK70:

bebikyüzlüm oğlumun söz fotolarını ekledim evlilik hazırlıkları bölümünde albümler var oraya bir bak istersen...fikir edinmen açısından tatlım...mutluluklar şimdiden sana...opuyorumnanaktan

Bizimkide adetleri bilmio Tek oglan evin. Simdi adama nasil dicem soz icin alisverise cikmak sart fln ne bilim ayip olur gibi onlar dusunmesi lazim dimi kizlar

valla benimkinin ailesi rizeden buraya yerleşmişler
pek bilmiyolar bişey galiba bende çözemedimki
ben tanışmada alcakları çiçeği bile tarif etmiştim
gerçi aşkım kızdı biz bilmiomuyuz falan die mirmirmirmir
gerçekdende çok güzeldi aldıkları çiçek
bu akşam yüzükleri ve bana alıncak elbiseyi bakıcaz

çok zor işler ya
utanıyorum da şu alıncak bu alıncan diyemıyorum mafoldumben

2 gündür sigara içtim ya sinirimden :nazar:

delikafaduldendelikafadulden

Yaaaaaaaa ben dicem askim kusura bakma ama adetten soz alisverisinie cikcas hehe, ne zaman cikios, oda der simdi nerden cikti bu adet fln :p

X