Hangi marka sütyen kullanıyorsunuz?

Gxuxldemir

İnci küpeli kız
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
184
71
Aradım ama başlıklarda bulamadım. Sağlıklı göğüslerin en önemli destekçisi sütyenler :)

Ayşenur Yazıcı sitesinde şöyle diyor:

"Sutyeni doğru seçmek çok önemlidir biliyorsunuz. Üst bedende göğüsleri askıda tutan kaslar vardır. Tıpkı sutyen askıları gibi. Eğer tüm ağırlığı taktığınız sutyene dayarsanız, kasları çalıştırmamış olursunuz ve yerçekimine yenik düşmesini hızlandırırsınız."

Ben çok uzun zamandır Yeni İnci kullanıyorum ama çok da memnun değilim. yukarıdaki özellikleri taşıdığını da sanmıyorum :KK43:

acaba kullandığınız ve rahat ettiğiniz sutyen markalarını ve model adlarını yada numaralarını burdan paylaşır mısınız? Tabi göğüs özelliklerinizle beraber (ör: büyük göğüslüyüm şu model kullanıyorum küçük göğüslüyüm şu marka ve modeli kullanıyorum gibi...)

Şimdiden teşekkürler opuyorumnanaktan

Valla bende merak ettim benim kullandığım belirli bir marka yok ve bu konuda çok muzdaribim :uhm: özellikle doktorlar iç yüzeyinin %100 pamuklu olmasına özen göster diyor yani cup'un iç tarafı sentetik olmasın diyorlar. Meme ucu çatlakları bundanda olabilirmiş cevaplarınızı bekliyorum hanımlar

canım ben nbb kullanıyorum ama bi arkadaşım fabrikasında çalışıyor diye.ve memnunum yani

bende yeni inci kullanıyorum ama artık memnun değilim..kom markayı çok övüyorlar
ondan alıcam bakalım..

bende kom kullanıyorum makinede yıkıyorum ilk günki gibi hiç yıpranmıyor.geçenlerde dagi nin toparlayıcısını aldım o da idare eder işte.

Çoğu zaman la senzadan alıyorum.
En son kom'dan aldım bir tane,o da güzel.
Ama en çok calvin klein'den memnun kalmıştım.

bn orkide kullanıyorum çok memnunum

kaydirigubbakcemile5

Orkide kullanıyorum.makinede de yıkıyorum,ne deformasyon, ne kırılma...
ister 70 te yıka,Taş gibi valla...Ayyıldızı kalite olarak hiç aratmıyor..fiyatlarıda uygun..13-15 tl arası..

zemuszemus

80 beden göğüslerime yeni inci'nin 6100 modelini kullanıyorum yıllardır.Ayrıca 2 senedir de la senza dan sütyen alıyorum özellikle la senza nın içi pamuklu ve inanılmaz rahat her kıyafete göre renkleri de var tavsiye ederim :)

Sütyenlerim 1-2 yıkamadan sonra kenardaki demirleri çıkıyo ve yanlardan destek vermemeye baslıyo elde mi yıkamalıyım ve ne tarz sütyen almalıyım acaba :)

com ve zeki kullanıyorum ayrıca iç çamasırınızı yıkamak için sepetler cıktı alın içine yerlestirip yıkayın camasıra zarar vermiyor ve cok kullanıslı

X