Koltuk altındaki koyuluk...

neslim35

gül kokulu kızım...
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
1.005
22
Kızlar koltuk altındaki koyu rengi ne giderir ben sirle alıyorum sanırım o yaptı üst üste bir kaç kez yapmıştım kahverengilik kaldı sinir oluyorum yaa

renk acması ıcın ' expigment ' kremini kullanabılırsın..ben de kendıme yaparken kolumun arkasında ızler kalmıstı ..expigment kullandım gecti..

expigment ;

cildin rengini acmaya yarayan, bozukluklari duzeltmeye yarayan krem.
cillerin rengini acar hatta onlari yok eder, akne izleri icin de etkilidir. sorunlu bolgelere cok az miktarda gece yatmadan once surmektir. kremi surup gunese asla ama asla cikmayin.

ama ben dedım dıye dırek kullanmayın..doktora sorun yıne de..

renk acması ıcın ' expigment ' kremini kullanabılırsın..ben de kendıme yaparken kolumun arkasında ızler kalmıstı ..expigment kullandım gecti..

expigment ;

cildin rengini acmaya yarayan, bozukluklari duzeltmeye yarayan krem.
cillerin rengini acar hatta onlari yok eder, akne izleri icin de etkilidir. sorunlu bolgelere cok az miktarda gece yatmadan once surmektir. kremi surup gunese asla ama asla cikmayin.

ama ben dedım dıye dırek kullanmayın..doktora sorun yıne de..

SAĞOL CANIM ben emziriyorum acaba kullanabilirmiyimki

kızlar ben de burda okumustum bu konuyu. bebe pudrası ve bepanthen kremin de ise yaradıgını söylediler.

birer dilim limonu koltuk altına koyup öyle 15-20 dk durmak da faydalı oluyormuş bu koltuk altı kararmaları için kızlar... duymadık demeyin :CüvCüv:

arkadasimin koltuk altida sir agdadan dolayi kararmisti.lazer yaptirdi,hem tuylerinden kurtuldu hemde rengi normale dondu.

bende dün gittim aktardan bir karışım aldım adam ölü deriyi atar dedi deneyeceğim.kokusu biraz ama mecburum.çünkü 1 hafta sonra sözüm var ve elbisem beyaz koltuk altımı açıkta bırakıyor.artık ne bulursam deneyeceğim

kızlar ben expigmenti genital bölge ve bacak araları için kullandım. kızartıyo böle buruşturuyo.ben bi kaç gün yaptım ve daha sonra keseledim.bana rengi açıldı gibi gelmedi hatta iz kalacak diye korktum ve bıraktım.kullanmak isteyen arkadaşlar dikkat etsin

arkadaşlar expigment nasıl bi krem eczanelerdemiş satılıyor ve nasıl kullanılıyor yardımcı olurmusunuz kullanalar

arkadaşlar ben expigmenti kullandım... öncelikle kesinlikle güneş görmeyecek sürdüğünüz yer ayrıca oyle hemen renginin açılmasını beklemeyin... ben kullanmaya başladıgım zaman deri daha da karardı büzüldü kabuk kabuk oldu hatta o dönemler lanet olsun daha da bter yaptım iz kalıcak cıvık yara oldu diye dusunmustum ama bırakmayın devam edin keseleme fln da yapmayın bırakın kendisi kendi kendine atsın deriyi çünkü sonunda gercekten acılmıs ve pürüzsüz bir deriniz oluyor... ancak dediğim gibi uzun sure alan bi durum bu yaklaşık 2-3hafta da oluyor... önümüzde de yaz oldugunu düşünürsek bu işi kışın yapmk daha sağlıklı olur sizin için derim... a.s

kızlar
bende de bu sorun vardı
ben her banyoya girdiğimde sert kese ile keselenirim koltuk altımıda bu keseyle keselemeye başladım
sert bi şekilde ama yıpratmadan
ve şuan koyuluktan eser yok
çıktıktan sonrada tahriş olmasın diye bepanten sürdüm
şuan tenimle aynı renk
mutlaka deneyin
rolonlar varya onlarında koyuluk yaptığını okumuştum
sanırım koyuluklar ondan oluyo
zahmetsiz ve ucuz bir yöntem
kese
deneyin kızlar

Koltuk alti icin en iyi temizleme yöntemi ağda bence eğer kararmamasını istiyorsan kesinlikle jilet yada epilatör kullanmamalısın .. Temizledikten sonra NIVEA DOUBLE EFECT kullanmanı tavsiye ederim pürüssüz yapiyor ve tüyleride inceltiyor .:)

Arkadaşlar Finale Whitening koltukaltı ve bikini bölgesi beyazlatıcı kremi tavsiye ederim. Diğer saydığınız kremlerin asıl kullanım amaçlarını bilmiyorum ama Finale Whitening krem bu bölgelerdeki koyulukları gidermek için üretilmiş bir krem. Başka konularda da yazmıştım. düzenli olarak kullanıldığında işe yarıyor. google'da "bilge saglık" diye aratın bulursunuz.

35 liraymış denemek için pahalı. üstelik yorumlarda fazla tatmin etmedi beni. acaba bu ürünü burda başka kullanan var mı

X