adetime 2 gün kala kahverengi akıntı neden hamilelik mi adet belirtisimi

NUR25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
120
0
arkadaşlar adetime 2 gün var akıntım çok oluyo ama bugün kahverengi akıntım oldu açık renk merak edıyorum acaba neden

yerleşme kanamasıdır buyuk ıhtımal canım benım de 5 gun once boyle az bı kahve rengı akıntım geldı adet başlıcak sandım sonra kesıldı 5 temmuzda da hamiş oldugumu ogrendım inş senın de oyle olmuştur tatlım:Saruboceq:

slm kızlar bugun adet olmam gerektı ama daha olmadım ben genelde sabah kalkar kalkmaz olurum umutlanmak ıstemıyorum ama

slm kızlar bugun adet olmam gerektı ama daha olmadım ben genelde sabah kalkar kalkmaz olurum umutlanmak ıstemıyorum ama

İnşallah canım hamilesindir...:Saruboceq: güzel haberlerini bekliyoruz bakalım...Allah inşallah en hayırlı ve sağlıklılarını nasip eder hepimize... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

İnşallah canım hamilesindir...:Saruboceq: güzel haberlerini bekliyoruz bakalım...Allah inşallah en hayırlı ve sağlıklılarını nasip eder hepimize... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

inşallah canım saol iyi dileklerin için şu anda belim çok agrıyo okadar

arkadaşlar benim de adetime 4-5 gün var bendede kahverengi lekelenme oldu sonra damla damla kan geliyo bu şeklde yaşadınızmı inş.hmileyimdir bu benim 2 .bebğim çünkü bunudakaybedersem naparım bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim

günaydııınnnnnnnnnnnn hala hastalanmadım kızlar test apmaya korkuyorum acaba çıkarmı

günaydın nurr bende senin gibiyim 2 gün önce pembe lekelenmem oldu bugün ise kahverengi yarın regl olmam lazım ama benim daha önce hiç böyle durum yaşamamıştım adetim hep gecikirdi bu sefer erekn bişeylerin olması sevindirdi beni inş bişey vardır.senin kaç gün geçti?

ben adetten 4-5 gün önce netten aldığım testleri yapmıştım. pozitif çıkmıştı. şu an hamileyim. şu testleri yapın da meraktan kurtulun.sevinecekseniz biran önce sevinirsiniz. eğer sonuç olumsuzsa boşuna beklememiş olursunuz. hadi kızlar, biraz cesaret.

günaydın nurr bende senin gibiyim 2 gün önce pembe lekelenmem oldu bugün ise kahverengi yarın regl olmam lazım ama benim daha önce hiç böyle durum yaşamamıştım adetim hep gecikirdi bu sefer erekn bişeylerin olması sevindirdi beni inş bişey vardır.senin kaç gün geçti?

slm dun olmam gerekıyodu olmadım hala am müthiş bir bel agrısı karın agrısı adet olmuşum gibi kalkamıyorum yerımden sizce neden olur bu

vuslatcımm bence sen hamilesin arkadasım pembe leke hailelik belirtisi oluyo inşallah dualarım senınle

nur25 üzüldümama hayırlısı diyelim inş gelecejk ay çift çizgiyi görürsün.bende devam ediyo pembe ve k. rengi akıntı dün olmam lazımdı olmadım bugünde bişey yok acaba kanda baktırsam çıakrmı kızalr

X