adetime 2 gün kala kahverengi akıntı neden hamilelik mi adet belirtisimi

arkadaşlar adetime 2 gün var akıntım çok oluyo ama bugün kahverengi akıntım oldu açık renk merak edıyorum acaba neden

Canim bende 3 gun oldu hamilelik testi yaptim pozitif cikti adtetime 2 gun var akintim cok ama kahve rengi. Gormedim da once adetine yakin bolee olmadiysa buyuk ihtimal yerlesme olabilit uatelik koku varsa bildigim kadat haamilelik belitrtin yokmu hic? Halsiizlik vs...

arkadaşlar benimde sorunum lekelenme adetim dün olması gerekiodu ama gecikti 2 gün öncede kahve rengi lekeler geldi şimdide açık pembe lekeler devam edioo adet belirtim hiç yok normalde kasıklarım ve göğüslerim de ağrılar olurdu şimdi hiç biri yok acaba neden oluyorr yardım hamilelik belirtisi olabilirmi lütfen acil cwp werirseniz sevinirim

arkadaşlar benimde sorunum lekelenme adetim dün olması gerekiodu ama gecikti 2 gün öncede kahve rengi lekeler geldi şimdide açık pembe lekeler devam edioo adet belirtim hiç yok normalde kasıklarım ve göğüslerim de ağrılar olurdu şimdi hiç biri yok acaba neden oluyorr yardım hamilelik belirtisi olabilirmi lütfen acil cwp werirseniz sevinirim

kızlar uzmek ısteme m soızı ama tutunma kanaması olmayabılır cunkı adete 1 hafta kala olur lekelenme tarzında
ver herkezedde olmaz
:KK43: bended eoldu gecen ay doktora gıttım neyazıkkı gebelık yoktu
hemen umıtlenmeyın bence

selam arkadaşlar kafam çok karışık... adetime 10 gün var kahverengi lekelenmem oldu akıntıyla birlikte bu bir belirtimidir?

kızlar uzmek ısteme m soızı ama tutunma kanaması olmayabılır cunkı adete 1 hafta kala olur lekelenme tarzında
ver herkezedde olmaz
hemen umıtlenmeyın bence

aslında ümitlenmiyorum fazla 4 ay oldu hamilelik planlayalı ilk 2 3 ay çok ümitliydim sonra tabi hüsrana uğradımm şimdi kendimi fazla kaptırmıyorumm üzülmemek içinn ama merakta ediyorumm hiç böyle olmamıştı

selam arkadaşlar kafam çok karışık... adetime 10 gün var kahverengi lekelenmem oldu akıntıyla birlikte bu bir belirtimidir?

aslında olabilir ama 10 uzun bi süre ama bazılarında2 3 günn kala lekelenme oluyor we hamile kalıyor bazılarınında 5 gün weya 10 günn önce inş hamilesindir canımm fazlada ümitlenme biz kadınlar hemen kaptırıp üzülüyoruzz benim başımada çok geldii birazz sabrett adet gününü kadar gecikirse hemn bi test yap derimmm

kan tahlili yaptırsana canım en kesin sonuç, kafanda rahatlamış olur

10 gün gecikti kan testi yaptırdım negatif çıktı nerdeyse 1 ay olcak hala adet olamadım doktora gidiorumm hiç bi açıklama yyapmıyo bişi yok dioo napıcamı bilmiorumm adet olsam rahatlıcam yada hamile olduğumu öğrensem ikisdide olmuo :KK43:

ver herkezedde olmaz
hemen umıtlenmeyın bence

ya arkadaşlar benzer bir sorunu bende yaşıyorum,son adetim 10 mart yani 9 nisanda falan adet olmam lazımdı,ancak 1 nisanda 4 gün süreyle kahve lekelenme tarzında akıntım oldu ve kesildi,bugün ayın 8 i ve adet belirtim yok ayrıca da normalde adet öncesi çok kuruluk olurdu ilişkide tam tersi yoğun akıntılı oluyor:KK17::KK17::KK17:

merhaba arkadaşlar ya 5 yıldır hep ümitleniyorumda bu sefer ümitlenmeyeyim diyorum:)Ben en son 8 ağustosta adet oldum.bekledim bekledim adet olmadım.bazen gecikiyor çünkü.ama 8 eylülden 10 gün sonra yani ayın 18 inde kahverengi lekelenmem başladı ve hala devam ediyor:KK43:Böyle adet gibi de değil hergün bir iki damla kadar diyelim ama kahverengi.Karnım felaket şiş.Arkadaşlarım kız bu ne hal dediler.Bende afedersiniz gazım var dedim çünkü gazım varmış gibi felaket bir şişlik gündür yani hala adet olmadım ve lekelenme devam ediyor.adetimde 10 gün geçti.Birde başım ağrıyor felaket.ilk kahverengi akıntı geldiği gün felaket bir sancım oldu sabaha karşı ağrı kesici içtim.Sizce nedir bu şimdi.Tahlil yaptırsammı ki?

Kızlar bu ayın 7 sınde adet olmam gerekıyodu adetım 5 gun gece test yaptım cıkmadı ve bugunde yaptım cıkmadı ve 15 gun gectı ama benım adetıme 10 gun kala kahverengı leke ve pembe kan gelmıstı ve su 3 4 gundur de gelıyo kahverengı leke gelıyo ama bı turlu adet olamıyorum yoksa 6 aydır duzenlıydı 30 gundr bı oluyodum sımdı olmuyorum neden sızce belımde agrıyo 1 haftadır ama olmuyo hıc baska bısey yok nolur yardım edın

Merhaba kızlar yarın adet günüm 30 güne bir oluyorum ekimin 6 sında oldum kasıklarım özellikle sol kasığım ağrıyor ve bugün iki üç damla kadar kahverengi Bi akıntı gibi lekelenme gibi bişey geldi sizce adet mi olacam yoksa hamilelik olabilir mi

Merabs benimde adetimden 1gun önce lekegeldi ve adet bitiminde oldu acaba nedir bilen varmı ?

Kızlar adetime 3 gun var sabah kahverengi leke geldi snra az az kan gelmeye basladi kasiklarimda cok agri olustu acaba neden

Merhaba konu eski ama acil yardıma ihtiyacım var bu gün temizlik yaptım adetime 2 gün var ve temizlikten sonra aşırı karnım ağrıdı ve hala ağrıyo belim kopucak ve dışarı ekmek almaya gittim yoldada belim kırılcak gibiydi bi baktım kan gelmiş kahve rengiydi avuç içi kadar akmış hamile olabilirmiyim ya bebek varsa bişeymi oldu acaba böyle olupta hamile olan varmı 🙏

Merhaba arkadaşla haziran 15 düşük yaptım.içerde kalan parçaları kürtajla alındı.düşükten 2 ay sonra korunmayı bıraktık. 3 aydır deniyoruz fakat adet oluyorum.adetlerim düzenli 28 günde bir oluyorum.ama düşükten sonra hep 2 gün erken olmaya başladım.fakat bu ay çok emindim gebe kaldığıma..çünkü bütün belirtileri yaşıyorum.özdllikle göğüslerim ağrıyor.adetim 1 gün gecikti test yaptım negatif çıktı .ertesi gün kahverengi lekeyle adet oldum.fakat 2 gün sürdü ama çok yoğun değildi ama besbelli kırmızıydı.şuan bişey yok arada leke oluyor ama hala belirtilerim devam ediyor
Kızlar bu nedemek oluyor yardımcı olursanız çok sevinirim 🤓

X