4 ay öncesi ve sonrası..

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.507
19
yine topic açtım diye bazı arkadaşlar bana kızacak ama ne yapayım çok merak ettim bebeklerinizin ilk doğduğu an ile şimdiki halinin resimlerini paylaşırmısınız?
bu benim bal küpüm...

Güzel olmuş bebeklerin nasılbir değişimden geçtiğini görüyoruz işte :) Bu arada sanırım ben resim ekleyemiyorum mesajıma

Eklentiler

• $Goruntu(091).jpg
    $Goruntu(091).jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 79
  • $Görüntü064.jpg
    $Görüntü064.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 111
Heh tamam olmuş:))) Kızlarr bebeklere maşallah demeyi unutmayalım lütfen:)) Tüm bebeklerimizi nazarlardan korusun Allahımmmm

diğer topikte heyecanla düşünemedim demiştin
heyecanda tam gaz sanırım
valla ne diyim durmak yok yola devam hakkaten.

kızım ayağını tuttuğu an düşünemedim önceki açtığım konuya eklemeyi yeni konu açtım..
şimdi ise bebeklerin doğduğu ilk zamanı ve şimdiki zamanı öğrenmek istedim.
arada ki farkı görmek için..,
bence güzel bi konu oldu tabi sizin fikriniz farklı ise onu bilemem...

ay maşallah canım benim gelmiş benim hayalimdeki erkek :roflol:
maşallah annesi maşallah..

sagol canım benim Allah yaşlarının fotograflarınıda koymayı nasip etsin inş çok güzel bir konu açmışsın her anlarını görebiliyoruz bebişlerimizin aferin alkisalkisalkisalkisalkisalkis Allahım hepsini korusun inş....:nazar::nazar:

ayyy maşallahh maşallahh çok tatlı bebeklerinizz
Allahım bagışlasın.
dört ayda bayagı değişiyorlarmış bebişler.
:nazar::nazar:

kızlar hepimizin bebişleri baya bi yol katetmişler maşşallah....serapçım canım ahmetin gözlerine bittim ben hayatım yaa maşşalalhhhh tütütttttüüüü ::)))

kızlar hepimizin bebişleri baya bi yol katetmişler maşşallah....serapçım canım ahmetin gözlerine bittim ben hayatım yaa maşşalalhhhh tütütttttüüüü ::)))

sagol canım benim ailemizin tek mavi gözlüsü başkada yok yaa kızlar değişirmi acaba bizde herkes kahverengi bundan sonra göz renginde değişiklik olurmu döner mi daha herkes artık böyle kalır diyo ama ben inanamıyorum bir türlü oğluşum esmer mavi gözlümü olucak gençligimin hayalindeki erkeğimi doğurdum acep ama degişir dimi yaa...:nazar::nazar:

benim kızımın gözleri doğduğunda lacivertti şimdi ise ela oldu.. herkes yeşile döner diyo ama bence böyle kalcak 6 aya kadar değişmezse zaten böyle kalırmış ama senin oğlunun göz rengi tam oturmuş yani farklı mavi olsaydı belki derdim ama bence böyle kalır değişmez...
aşıksın oğluna dimi? maşallah eşin kıskanmasın sonra!

X