Lekeler, Çiller Üst koldaki pütürler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Sahi mi yaa benimkiler hiç geçmedi:KK43:(
Emzirme dönemim bitince alacağım kremi sahiden benim konum için üye olmuşsun canım çoook çok teşekkür ederim.Umarım faydasını görürüm ve kollarıma baktıkça sana dua ederim.

Son düzenleme:
Ben de aynı dertten muzdariptim hem de fazlasyla hep gittiğim dr lar genetik tedavisi yok diyorlardı ya da yumusatmak icin losyon veriyolardi taaa ki sac dokulmesi icin gittiğim e bi de kolumu gosterim dedigim o güne kadar:) elosalic pomat 20 gündür kullanyorum putürler yok denecek kadar azaldı ailem bile şaşkın:)ugrasa ugrasa buldun sonunda cozumunu diyolar:)) gunde bi kere aksamlari suruyorum eldivenle surmenizi tavsiye ederim ilk gunler ellerimde deri dokuntusu yaptı cunku ,sirf bu konu icin uye oldum insallah faydasını gorursunuz siz de:) sizin de isinize yararsa dua etmeyi unutmayn e mi:KK66:

Aldım kremi ve inanamadım bu kadar yıldır hiçbir çözüm bulamamistim ama 15 gündür kullanıyorum ve sadece izleri kaldı kollarım yumuşacık oldu ki bu halini çok sevdim.Canim benim Allah razı olsun gerçekten seni bana Allah gönderdi.Ayy çok mutluyum:))))

dün gittim ürederm aldm bende doktor werdi kullanmaya basladm bakalm nolcaakk umarmm kurtulabilirmm bunlardan gerçekten iğrençleeer bir de insanlarin görmüooo gibi sormasi yok muu kooollarinaa nolduuuuuuu diolarr :mad: görmüolar sankii sinir oluorm umarm geçerlerr

Merhaba, ne durumda şu an o pütürler?

Benimde oğlumun kollarında var hatta doktora götürmeyi düşünüyorum içinden gelen bilimi dışa vuruyor diye şüphelendim genelde herkeste oluyormuş sanırım evham yapımım o halde

Ben de aynı dertten muzdariptim hem de fazlasyla hep gittiğim dr lar genetik tedavisi yok diyorlardı ya da yumusatmak icin losyon veriyolardi taaa ki sac dokulmesi icin gittiğim e bi de kolumu gosterim dedigim o güne kadar:) elosalic pomat 20 gündür kullanyorum putürler yok denecek kadar azaldı ailem bile şaşkın:)ugrasa ugrasa buldun sonunda cozumunu diyolar:)) gunde bi kere aksamlari suruyorum eldivenle surmenizi tavsiye ederim ilk gunler ellerimde deri dokuntusu yaptı cunku ,sirf bu konu icin uye oldum insallah faydasını gorursunuz siz de:) sizin de isinize yararsa dua etmeyi unutmayn e mi:KK66:
Merhaba. Ben de 4 gündür kullanıyorum ve yumuşacık oldu bile. İzler hafiflese bile hala duruyorlar. Onlar da geçiyor mu yoksa bu krem sadece yumuşatıyor mu?
Bir de 2 ay kullanılması gerekiyor sanırım, büyük ihtimalle bırakınca yine eski haline dönecek

Sifreyi flan unutunca yorumlari da gorunce yeniden uye oldum Cok cok cook sevindim kullanan olup memnun kalmasina Allah beterinden korusun tabi de nasl sinir bisi oldugunu basina gelen biliyo nihayetinde evet kullanmayi biraknca yeniden baslyo:KK42: dr a sordum ara ara kullan dedi ben de bazen her dustan sonra bazen iki dusta bir suruyorum koruyucu gibi bisi oluyo o zaman :KK5: ama ne zamana kadar bilmyorum ve bi zarari olur mu onu da bilmyorum :KK12:

Sifreyi flan unutunca yorumlari da gorunce yeniden uye oldum Cok cok cook sevindim kullanan olup memnun kalmasina Allah beterinden korusun tabi de nasl sinir bisi oldugunu basina gelen biliyo nihayetinde evet kullanmayi biraknca yeniden baslyo:KK42: dr a sordum ara ara kullan dedi ben de bazen her dustan sonra bazen iki dusta bir suruyorum koruyucu gibi bisi oluyo o zaman :KK5: ama ne zamana kadar bilmyorum ve bi zarari olur mu onu da bilmyorum :KK12:

Ben de ara ara kullanıyorum ama görüntüsü değişmiyor keşke onun da çaresi olsa

X