kızlar ben daha bulamadım bulaşık makinesi.... :(((

yexsxbxux

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
1.274
10
42
yaa kızlar ben daha bulamadım bulaşık makinası....fazla araştırmadımda....çalıştığım için zor oluyor gezip bakmak...internetten baktıklarımda kafamı karıştırıyor....yani o kadar çok marka ve model varki...hangisi uygun olur bilemiyorum...800- 850 e kadar olabilir ve özellikle markayı yazarken modelide belirtirseniz....bu ay almayı düşünüyorumda bana yardımcı olursanız....çok teforata gerek yok...ama içide dar olmasın sepeti falan kullanışlı olsun....

Son düzenleme:
merhaba canım benim makinam da bosch 5 programlı ve 1/2 yük yıkananlardan memnunum.............
ama şimdi olsaydı fazla program seçmezdim genelde sadece 1. programı kullanıyoum.....
1/2 yük fazla kullanmıyorum daha doğrusu hiç kullanmıyorum makina zaten çok çabuk doluyor..........
her sene modeller değiştiği için evleneli de 8 sene olduğu için model tavsiye edemiyorum modelini söylesem de bulamazsın............
bosch u tavsiye ederim, kolay gelsin.............

bende bosch 6 yıldır kulanıyorum ve çok memnunum,benim 4+1 progarmlı ve genelde 2 progarm kulanıyorum,bir tavsiyede bulunyım,artık bulaşık deterjanlar tuz ve parlatıci içeriyolar(bazen yıkanmış bardaklar bulanık ve çizilmiş çikarlar,sebebi de biz hanımlar alıştık ve ayrıca parlatıci ve tuz makinelere ekliyoruz,deterjan zaten hem parlatıci hem tuz içiryor,bulanıklık fazla parlatıci olunca çikar ortaya,çizilmiş ise fazla tuz olmasını gösterir), uzun zamandır ne ayrı parlatıci ne de tuz makineme ekliyorum, ve bulaşıklar pırıl pırıl,hiç çizik yok:nazar:,başta vardı ben de servisi aradım hemen kapıya geldiler ve bunlara ihtiyacin yok boşuna para harcamayın dediler,ayrıca boschun ve arçeliğin her yerde yetkili servisler var en fazla 1 saat kapıda olurlar,bu en güvenilir ve en dayanıklı markalar seçiminde kolay gelsina.s.

merhaba ben yenı aldım pazartesi elime ulaşacak arçelik 6230H ablam aldı geçen sene bunu kullanıyor çok memnun oyüzden alıyorum bilindik markalardan şaşmayacaksın servisi olacak garantilide zaten.tavsiye ederim..

Canım bu paraya alabileceğin en güzel makineleri sıralayayım

Profilo BM5222
Bosch SGS65M02TR
Siemens SE26M250TR

Al güle güle kullan.

canım bi tanıdık arçelikte çalışıyo.çok mal imal etmek için yalan yanlış yapıyolarmış.hatırlarsan önceden reklamları vardı dakkada kaç ürün üretiliyo diye.ama genede sen bilirsin.kendileride şirketten diye arçelik aldılar kaç kere bozuldu.benim favorim bosh.

sakın arçelik bulaşık makinası almayın.makinadan çıkardıktan sonra elimde yıkamak zorunda kalıyorum...
makinamı değiştirecem daha 1 sene oldu.

Canım benim aldiğim model çok güzel vede kullanışlı
fıyatıda uygun 750ye aldım ben

SIEMENS SE23E230EU yada SE23E230TR
Simdiden güle güle kullan canım makinanııııı :)

X