Yatak Odası Dekorasyonu hangi dizi hangi oda??

bisquit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
692
4
evet bayanlar...sevdiğimiz dizilerde sevdiğimiz dekorasyonlar bayıldığımız odalar oluyordur...hadi şimdi herkes beğendiği odayı yazsın...
mesela benim için en güzel oda aşk-ı memnu da firdevs hanımın odası:) kokoş kokoş...:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

aşkı memnuda bihter- adnan yatak odası renkler,genişliği, tekstil takımları banyosu perdesi ve o pembe koltuk özellikle hoş...

aşkı memnuda bihter- adnan yatak odası renkler,genişliği, tekstil takımları banyosu perdesi ve o pembe koltuk özellikle hoş...[YA BEN ODAYI PEK BEGENMİODUM ASLINDA AMA O PEMBE KOLTUGA BİTİODUM.ONUN MARKASINI BİLEN VARSA BANA ÖZELDEN ATABİLİR Mİ ACABA.GELİN ADAYI BU KIZABİ YARDIM O KOLTUKTAN İSTİOOOOOORUUUMMM.sositososito

ben yaprak dokumunde neclanin salonunu begenmistim.evi de cok guzel ayrica.

aşk-ı memnu daki bihterin ablası PEYKER'ıN yatak odası gece rüyalarıma girecek valla:))

küçük kadınlar daki elifin formalite icabı evlendigi adamın evinin dekorasyonu çok güzeldi özellikle yatak odası..

Dudaktan kalbe ( Cavidanin yatak odasi superdi yaaaaaaaaaaaaa

Behlül´ün odasi da fena degil, özellikle Eyfel Kulesi resmi..

ımmmmmm
bence yaprak dokumu ferhundenın yannız yasadıgı evıııne bayılıyorummm kucuk sırın dekorasyon guzell

aşkı memnu pekerın ve behlülün ekı nısANLısının evıne bayılıommmmm

bende dudaktan kalbe cavidan ve nimetin yatak odası, ferhundenin yatak odası; peykerin yatak odası, firdevs hanımın odası,kadın istersedeki alevin odası daha aklıma gelmiyo ayrıca benimkide çooooooook güzel duvarlafım mor duvar kağıdı halılarım kıremin üstüne kabartmalı mor güller venge gümüş oda takımı mor ve gümüş işlemeli fır fırlı yatak örtüsü cibindirikte var ayrıa gümüş ayna mor ve gümüş simli mumlar bide mor gümüş renkli büyük köşe çiçeğim var ben çok seviyorum...

bende aşkı memnudaki peykerin yatak odasını çok beğeniyorum gerçi evinin heryeri güzel bebek odası bile:)

aynen bende aşkı memnudaki peykerin ev dekerasyonunu çok beğeniyorum perdelerinin koltuk kırlentleriyle aynı olması falan çok hoş bebek odasıda çok tatlı yaaayerimseniben

X