Cilt Bakımı Ürünleri lekelerime tek zm DCL oldu iddetle tavsiye ederim..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

AnTaLyAAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
5
0
45
arkadaşlar merhaba yıllardır lekelerim için dünyanın parasını harcadım.araya doğum da girince düşünün halimi.doktorum bana aha revitalizing cleanser 4 ile temizle,aha revitalizing losyon 10 ile tedavi et ayrıca c scape serum ile dönüşümlü olarak kullanmamı istedi ve daily moısture spf 15 antioksidan özellikli güneş koruyuculu nemlendirici kullandım en son olarak ta şimdiye kadar kullandığım en kaliteli güneş koruyucu spf 30 ile günde 1 kez sürerek tam gün koruma yaptım.yıllardır sıkıntısını yaşadığım lekelerimden tam 1,5 ay sonra kurtuldum.arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum.düzenli kullanın ve sonuca bakın.:lepi:

merhaba bu söylediklerinizin hepsi dcl markasının ürünlerimi?eczanelerde satılıyormu peki.

canım bu ürünler c vitaminli serum mesela yazın kullanılırmı çünkü ben c vitaminli göz kremi kullandım ve göz altımda güneş lekeleri oluştu sakıncası varmıdır peki bu c space serumun.

:teytey:öncelikle belirtmek istediğim konu şudur dcl piyasadaki en kaliteli marka.zaten uzmanından öğrendiğim kadarıyla ilaca en yakın olan dermokozmetik markası imiş ve hiç bir markada olmayan belgelere sahipmiş.daha önce belirttiğim bütün ürünler dcl markasına ait ve eczanelerde bulunuyor sadece.c serumu sabah akşam kullanıyorum üstüne g.koruyucu tabiiki.
göz çevresindeki lekeler için ürünü aha revitalizing eye cream ama bu ürün ancak eylül ayından sonra kullanılabilir sevgili arkadaşlar...

canım bu ürünü hamileyken mi kullanmaya başladın bildiğim kadarıyla hamilelikte bu tarz ürünler çok sakıncalı bebek açısından.

merhabalar, gecen yaz DCL ürünleri konu olmuş, kullananlar var ise sonuçları öğrensek...::?!

bu mudur ya....bir şey yazılıyor 1 sene dönüp bakan ne de fikir beyan eder var....boşa başlık....

bende geçtiğimiz şubat ayında cilt uzmanı olduğunu söyleyen birinin tavsiyesiyle dcl nin yüz temizleyicisini, yüz soyucusunu aldım hediye olarak dcl güneş koruma kremi verdiler.
düzenli olarak kullandım yüz temizleyici bitti lakin yüzümde hiçbir değişme gelişme olmadı
yüz soyucusu duruyor ama kullanmak istemiyorum
güneş koruyucu kremini kullanmaya devam ediyorum
sadece güneş koruyucusunda memnun kaldım zaten
dcl ürünleri haddinden fazla pahalı işe yaradığı da söylenemez
verdiğim paraya acımaya devam ediyorum :KK43:

:KK3: kullandım ve memnun kalmadım. aha revitalizing 15bıyık bölgemde ve yanaklarıda geniş kahverengi lekeler yaptı. :KK4:

aha revitalizing lotion 15 çok az miktarda sürmeniz ve kullanırken de gün içinde sürekli 2saatte bir falan güneşkremi sürmeniz gerekiyor yoksa ciltte lekelere ve yanmalara neden olabiliyor.

bana da cildimdeki bi sorundan dolayı doktor tüm ürünlerini vermişti temizleyici tonik düzenleyici nemlendirici güneş kremi eczaneden fiyatı görünce şoklara uğramıştım %20 indirimle yaklaşık 650 tl civarı bişey tutmuştu bende sadece aha revitalizing lotionunu aldım diğerlerini başka bir markanınkileri kullanıyorum çok da memnunum:)))))))))))

Ben DCL'nin ''AHA revitalizing gel 15'' bu ürününü sivilce sorunum için kullandım ve çok memnun kaldım. Hala da zaman zaman kullanıyorum, sivilce çıkacağını hissettiğim bölgeye hemen sürüyorum oluşmasını önlemiş oluyorum. Diğer ürünlerini kullanmadım ama DCL güvenilir bir firma diğer ürünleri de eminim kalitelidir. Eczane ürünlerinden önerebileceğim bir diğer marka da Bioderma. Bioderma ürünleri de gerçekten çok kaliteli ve sonuç alabileceğiniz ürünler.

Ben DCL'nin ''AHA revitalizing gel 15'' bu ürününü sivilce sorunum için kullandım ve çok memnun kaldım. Hala da zaman zaman kullanıyorum, sivilce çıkacağını hissettiğim bölgeye hemen sürüyorum oluşmasını önlemiş oluyorum. Diğer ürünlerini kullanmadım ama DCL güvenilir bir firma diğer ürünleri de eminim kalitelidir. Eczane ürünlerinden önerebileceğim bir diğer marka da Bioderma. Bioderma ürünleri de gerçekten çok kaliteli ve sonuç alabileceğiniz ürünler.

ürünü kullanan biri olarak mükemmel bir marka oldugunu söyleyebilirim..evet biraz pahalı ama değer..DCL nin açılımıda dermatolojik kozmetik laboravuarıdır..olay cildinize uygun ürünü bulup kullanmaktır..her eczacı bu ürünü satabilir ama hangi cilt tipine hangi ürün uygundur hepsi bilmez..DİKKATLİ OLUN!!

arkadaşlar merhaba yıllardır lekelerim için dünyanın parasını harcadım.araya doğum da girince düşünün halimi.doktorum bana aha revitalizing cleanser 4 ile temizle,aha revitalizing losyon 10 ile tedavi et ayrıca c scape serum ile dönüşümlü olarak kullanmamı istedi ve daily moısture spf 15 antioksidan özellikli güneş koruyuculu nemlendirici kullandım en son olarak ta şimdiye kadar kullandığım en kaliteli güneş koruyucu spf 30 ile günde 1 kez sürerek tam gün koruma yaptım.yıllardır sıkıntısını yaşadığım lekelerimden tam 1,5 ay sonra kurtuldum.arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum.düzenli kullanın ve sonuca bakın.:lepi:

merhaba arkadaşlar bende dcl ürünlerini kullandım aynen arkadaşın kullandığı ürünleri verdiler çok az lekemi yok etti gerisi kaldı ciltten cilte farkediyo sanırım arkadaşa yaramış umarım sizede yarar ben 1 yıl kullandım

merhaba arkadaşlar bende dcl ürünlerini kullandım aynen arkadaşın kullandığı ürünleri verdiler çok az lekemi yok etti gerisi kaldı ciltten cilte farkediyo sanırım arkadaşa yaramış umarım sizede yarar ben 1 yıl kullandım

benim az olan bıyık bölgemde fazlalaşmalar oldu birde eskileri yok edememişken

3 aydır düzenli bir şekilde seri halde kullanıyorum c vitaminden gece kremine güneş kremine aha lı pedine kadar. yararı olmadığı gibi lekelerde büyüme genişleme oldu. insan parasıyla böyle rezil oluyor işte...

lekelerin arttığını yazan çok olmuş, sırtımdaki sivilce lekeleri için istiyordum vazgeçtim :26:

X