Testere Dişli aslanpençesi fsh Dengeleyici regl duzenleyici

testere dişli aslanpençesi deneyip reglisi duzenlenen varmı

• Ankete Katılan
    55
ben 1 senedir adet grmüyordum doktora gittim fsh ım 150 çıktı erken menopoz dedi :-)5:daha yaşım 22 ) şimdi genetik testleri falan yapılcak daha bende kullansam faydası olur mu

Kullan canım benimde fsh im 74 çıktı bende bugün itibari ile başıyorum. 15 Eylüle kadar içmeyi düşünüyorum ve sonra tekrar fsh testi yaptırıcam. Hadi hayırlısı umarım sanada banada faydalı olur.

ben 1ay kullandım pek etkili olmadı acaba hayıt tohumu daha mı etkili?ben de kist de var ve ocakta tüp bebek denemesi yapmayı planlıyoruz.ben şimdi ne yeseeem,ne içsem?soğan suyu mu aslanpençesimi hayıt tohumu mu yoksa incir kürü mü???????tavsiyelerinizi acilen bekliyorum

Arkadaslar merhaba..ben 5 gundur testere dıslı aslan pencesı kullanıyorum ama FSH hormonum ıcın degıl,o normal sınırlarda,ama e2 ve lh yuksek..bu degerlerımı duzenler mı bu bıtkı,3 ay kullandım ılac ama bırakınca normal gununde olmadım..tekrar hormon testı ıcın doğal yolla adet olmak ıstıyorum,olur muyum acaba ya:KK43:

hayıt civanperçemi adaçayı çörek otu denedim. uzun süre kullanmadım ara ara falan ama işe yaramadı. hayıt ilkte işe yaramıştı kisti atmıştı da sonra gene devam. aslanpençesi daha mı etkili acaba.

bende kullaniyorum, saracogluyla telefonda konusutum ve bana kendi kulrerinden onerdi, testeredisli aslanpencesi ve bi bitki daha verdi ne oldugunu bilmedigim, birde bal polen arisutu gonderdi, bakalim kullanip gorecez, ikinci cocuk icin kullaniyorum 4 yildir olmuyor

Merhaba saracoglu aslan pençesini ne zaman içmenizi önerdi acaba yani küre ne zaman başlamak uygun acaba adet bittikten sonra mı once mı ne biliyim bı bilgi bulamadım ben

mükemmel bir bitki herkese öneririm çok işe yaradı şükürler olsun sana rabbim

ne yararını gördün acaba açıklarmısın canım
bende düşünüyorum

cnm bikere adeti düzene sokuyor sonra bende iltihap vardı bitti çok şükür rahmi temizliyor ve sayamadığim birçok yararı var cnm arama motorundan aratatıp okuyabilirsin cnm ama denemeni tavsiye ederim

cnm bikere adeti düzene sokuyor sonra bende iltihap vardı bitti çok şükür rahmi temizliyor ve sayamadığim birçok yararı var cnm arama motorundan aratatıp okuyabilirsin cnm ama denemeni tavsiye ederim

çok sağol canım 12 aydır gebe kalamıyorum fsh yüksekti bende onun için deniyim diyorum soğan kürü yaptım geçen ay bide bunu denim
hamiş değilsen eğer inşallah en tez zamanda ikimizde kalırızzz :KK16:

çok sağol canım 12 aydır gebe kalamıyorum fsh yüksekti bende onun için deniyim diyorum soğan kürü yaptım geçen ay bide bunu denim
hamiş değilsen eğer inşallah en tez zamanda ikimizde kalırızzz :KK16:

inş.cnm çok istiyorum bende hormonlarıda dengeliyor aynı zamanda bende birde tüylenme vardı o bile azaldı inş.hamile kalırsan banada dua et cnm ben maalesef ders çalışmak zorundayım önce iş sonra bebek inş .Allahım nasip ederse inş. senin hemen olur tez zamanda

Doktordan bir sinirle cikip aktara gidip aldim aslan pencesini bugun basladim pkoluyum insallah ise yarar artik normal yolla adet gormek istiyorum sıkıldım ilaclardan da doktorlardan da

slm müge kürü kullandınmı sen yararını gördünmü ? bnmde lh çok yüksek sen şuan hamılesn sanırım yardımcı olurmusun

ben kürün pek faydasını görmedim canım hatta öyle ki tedaviye başladığımda benim çok fazla yumurtam toplandı geriye 2 kaliteli kaldı. 2 si transfer edildi ve tek embriyom tuttu. kişiden kişiye farklılık gösterebilir belki bir dene istersen

ben kürün pek faydasını görmedim canım hatta öyle ki tedaviye başladığımda benim çok fazla yumurtam toplandı geriye 2 kaliteli kaldı. 2 si transfer edildi ve tek embriyom tuttu. kişiden kişiye farklılık gösterebilir belki bir dene istersen

tesekkurler cevap verdıgın ıcın canm allah kucagna almayı nasıp etsın

X