Testere Dişli aslanpençesi fsh Dengeleyici regl duzenleyici

testere dişli aslanpençesi deneyip reglisi duzenlenen varmı

• Ankete Katılan
    55
Herkeze merhaba Allah hepimize şifa versin.bende bu ay başladım saraçoğlu kürlerine 250 tl ye aldım.umarım faydası olur.eger olursa bilgi veririm inşallah.

merhaba bende 9 haftalık bebeğimin kalbi durdu kurtaj oldum sonrasında prolaktin hormonum yukseldi bugun aslan perçemine başlıycam dostineks kullanıyorum inşallah işe yarar Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

kızlar ne yaptınız
merhaba bende 9 haftalık bebeğimin kalbi durdu kurtaj oldum sonrasında prolaktin hormonum yukseldi bugun aslan perçemine başlıycam dostineks kullanıyorum inşallah işe yarar Rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin
canım merhaba.öncelikle çok geçmiş olsun allahım en yakın zamanda sağlıklı bi gebelik nasip etsin inşallah.bebişini de kucağına alırsın..prolaktinim yükseldi arslan pençesine başıycam demişsin benim de polikistik overim var ve prolaktinimçok yüksek sen faydasını gördn mü devam ediyor musun? gelişmeleri paylaşır mısın?

Arkdaşlar size bir bilgiyi vermeden geçemedim. Kullanmış olduğunuz bitki çicek ve yapraklardan oluşuyor. Bu bitkiyi suya atıp dakikalarca kaynatamamanız gerekir. Sadece demleme yöntemini kullanmalısnız.

kızlar ne yaptınız

canım merhaba.öncelikle çok geçmiş olsun allahım en yakın zamanda sağlıklı bi gebelik nasip etsin inşallah.bebişini de kucağına alırsın..prolaktinim yükseldi arslan pençesine başıycam demişsin benim de polikistik overim var ve prolaktinimçok yüksek sen faydasını gördn mü devam ediyor musun? gelişmeleri paylaşır mısın?
merhaba aslan perçemi kullandım ilacımıda kullandım şimdi 5+1 haftalık hamileyim inşallah saglıklı sorunsuz ilerler umudunuzu yitirmeden inanarak devam edince oluyo

merhaba aslan perçemi kullandım ilacımıda kullandım şimdi 5+1 haftalık hamileyim inşallah saglıklı sorunsuz ilerler umudunuzu yitirmeden inanarak devam edince oluyo
harika haber :) rabbim analı babalı büyümeknasip etsin.maşallah 41 kere.peki nasıl uyguladın aslan pençesini günde kaç kere mesela.

harika haber :) rabbim analı babalı büyümeknasip etsin.maşallah 41 kere.peki nasıl uyguladın aslan pençesini günde kaç kere mesela.
aksam yemeginden 2 saat sonra bir bardak içtim kaynamiş suya bir tatlı kaşıgı kadar attım 5 dakka bekleyip içtim 3 ay riskli beniminşallah sorunsuz geçer ve herkese Rabbim sağlıklı evlat nasip eder

aksam yemeginden 2 saat sonra bir bardak içtim kaynamiş suya bir tatlı kaşıgı kadar attım 5 dakka bekleyip içtim 3 ay riskli beniminşallah sorunsuz geçer ve herkese Rabbim sağlıklı evlat nasip eder
canım bende öyle içtim fsh 15 iken 8 düştü senin fsh kaçtan kaça düştü-

canım bende öyle içtim fsh 15 iken 8 düştü senin fsh kaçtan kaça düştü-
kızlar ben neredeyse bu sitedeki lh-fsh-prolaktin le ilgili olan bütün yorumları okudum.benim değerlerim çok yüksek ya fsh 7 tamam o yine ortalama ama lh 26 ve prolaktinim 58 hayıt tohumuna başladım allahın izniyle içine de bir tutam aslan pençesi atıyorum.acaba başka bi sorunummu var diye düşünüyorum artık psikolojik falan.doktora da gidiyosun adam gibi anlatmıyor bile bu yüksek bu yüksek yaz dostineksi gel öbür ay doğum kontrol hapına başlatalım.ilgilendiği bu yani.

merhabalar bende aslan pençesi kulanıyorum ayrıca soğan kürüde kullanıorum ikisini bi arada içmek ne kadar doğru bimiyorum ama pko luyum ilaç kullanmak istemediğim için kendiliğinden adet olayım istiyorum.bakalım sonuç ne olcak.bugün 5. günü ikisinide 20 gün kullanmayı düşüyorum.sonucu yazarım buraya.
bu şekilde deneyip sonuç alan varsa lütfen yardımcı olurmusunuz.şimdiden teşekkürler.

hem onu kullandım hemde dotinex ilacı kullandım haftada 2 kez 3 hafta sonra kestik düştü
Iyiyms cnm cok sevindim düşmesine. Bende dostinex kullaniyorm ekstradan aslan pencesini aldm kullanmaya basliycam ins banada etkisi olur. Sen nasil kullandn peki

ya bende pko var ama hormon tahlil sonuçlarımı bilmiyorum .ben faydası olacağını düşünerek içiyorum işte :)

X