Davranış Bozuklukları pedagog fıyatlarını bılen varmı

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
cocuunu pedagoga goturen ve goturecek olan varsa fıyatlar hakkında fıkır verebılırmı ben okul fobısı yasıycam kesın kızımda bazı korkular var

Benim de bir arkadaşım her seansta 150 veriyordu. Aynı zamanda çocuk psikiyatristi de takip ediyordu.Fayda gördü ama oldukça masraf yaptılar.

istanbul da bir psikolog var ama çocuklar konusunda çok uzman.normal fiatı 120 tl.ama bazı günler indirimliymiş. o zman neredeyse 60 tl ye geliyor seansı.ayrıca telefonla ve internetle de yardımcı olabiliyor.(yani istanbul dışındakiler için)
ismi mehtap kayaoğlu.google den araştırın,eger isterseniz özelden telefonunu da verebilirim.
televizyonda programı da var.yüzleşme isminde.

ben ankarada cınnah caddesınde madolyon war normalde ucretı 120 ytl ama saglık guwencenız warsa 29 mılyon oduyosunuz cok ıyı ya o kadr ıyı bı yerkı bıde ılgılenıolar 4 katlı cok gusel ozel bı kılınık hemde cok ılgılıler bırbebır gorusmede olsn telefonda olsn ankara cınnah caddesınde yukarı cıkarken yolun solunda kalıo :KK66:

kızlar bence bu kadar para dökmenize gerek yok devlet hastanelerinde çocuk gelişim ve eğitim uzmanları görev yapıyor ve tamamen ücretsiz.. takip ve terapi gibi görüşmeler de oluyor. bence önce bunu deneyin eğer sorun çözülmezse ki bence çoğu sorun çözülebiliyor sonraki aşamada pedegog tercih edin. nacizene görüşüm..

istanbul da bir psikolog var ama çocuklar konusunda çok uzman.normal fiatı 120 tl.ama bazı günler indirimliymiş. o zman neredeyse 60 tl ye geliyor seansı.ayrıca telefonla ve internetle de yardımcı olabiliyor.(yani istanbul dışındakiler için)
ismi mehtap kayaoğlu.google den araştırın,eger isterseniz özelden telefonunu da verebilirim.
televizyonda programı da var.yüzleşme isminde.

rica etsem bana detaylı bilgilerini mesajla yollarmısınız. ben yalovada oturuyorum ama burada pedegog yok. istla gidicem gerekirse. oğlum 20 aylık tek bir kelime bile konuşmuyor. otizm başlangıcı olabilir dediler ama araştırma yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

kızlar bende cocugumu pedagoga goturecegım cunkukonusmasında takılma var 10 gundur kekelıyor dıyeyım :S

hastanelerde pedagog yok herhalde kac yere sordum nereye goturucem?

dun kadıkoyde bır yerı aradım her hafta gelececeksınız her seans 150 lıra dedı özel bır hastanede 200 dedı kızlar cok pahalı yanı aylık 600 -800 turkıye kosullarında ve tek kişinin calısmasıyla zor

cocuunu pedagoga goturen ve goturecek olan varsa fıyatlar hakkında fıkır verebılırmı ben okul fobısı yasıycam kesın kızımda bazı korkular var

meraba bizde oğlumuzu pedagoga öğretmeninin yçnlendirmesi ve tavsiyesiyle götürüyoruz. ilk gittiğimizde 500 tl aldı ikincide 200 üçüncüde yine 500 tl aldı. neden ikinci 200 tl diye sorarsan ikinci gidişimizde dikkat testleri yapılmadı yani 300 tllik fark dikkat testleri yapılınca alınıyor..

Ben de fiyat arastırması yapıyorum bugunlerde ama biraz pahalıymıs gıbı geldı bana da,yakınlarda bır pedagog buldum dun, 250 tl dedı seans ıcın,bir arkadasım da bir site ismi söyledi uzmaniylakonus.com diye,150 liraya online görüştüklerini söyledi direk bilgisayardan. daha once online bir hizmet alan oldu mu bır pedagogdan,hala arastırıyorum acaba ben de oyle mı yapsam dedım ama nekadar güvenilir karsıdakı kısı pedagog mu degıl mı dıye bılemıyorum. Daha once online pedagog kullanan olduysa yardım edebılır mı?

Ben de fiyat arastırması yapıyorum bugunlerde ama biraz pahalıymıs gıbı geldı bana da,yakınlarda bır pedagog buldum dun, 250 tl dedı seans ıcın,bir arkadasım da bir site ismi söyledi uzmaniylakonus.com diye,150 liraya online görüştüklerini söyledi direk bilgisayardan. daha once online bir hizmet alan oldu mu bır pedagogdan,hala arastırıyorum acaba ben de oyle mı yapsam dedım ama nekadar güvenilir karsıdakı kısı pedagog mu degıl mı dıye bılemıyorum. Daha once online pedagog kullanan olduysa yardım edebılır mı?
Arkadasım merhaba ne yaptınız pedogog işini yada online görüşme durmunuz nedır ? yararlandınız mı memnun kaldınızmı ?

Arkadasım merhaba ne yaptınız pedogog işini yada online görüşme durmunuz nedır ? yararlandınız mı memnun kaldınızmı ?

Merhabalar yeni girebildim kusura bakmayın anca yazabiliyorum, biraz daha arastırdıktan sonra onlıne gorusme yaptık eşimle beraber evden ınternet uzerınden gorusme ımkanı oldu pedagogla. ben memnun kaldım, gercekten pedagog musunuz dıye belge gostermesını ıstedım basta bıraz guvenemedım sanırım ama herseyın gercek oldugunu gorunce daha rahat danıstım kendısıne :) yakında tekrar bır randevu alıp gorusucem tavsıye ederım acıkcası

X