Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Ampulleri(Bemiks, Evigen, Bepanthene) Badem Ya katmadan kullanan var m?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

zlmm

artık böyle
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
902
43
bu ampulleri badem yağı katmadan kullanan var mı aranız da arkadaşlar .

him saol canım hep bunları kullanmaya kalkıorum ama hem sürerken hem de yıkarken normal döküldüğünde fazla dökülüo sende de oluomu acaba

ben saçım için sadece bepanthene ampul ve evigen ampul kullanıyorum, badem yağı katmıyorum. çokta memnunum. tek şampuan yetiyor durularken, hiç yağlı his bırakmıyor.

badem yağı saçı döküo arkdaşalr.badem yağını sadece saç uçlarına kullanmanız gerekli diblere sürmemelisiniz.

aynen yazdığın gibi diceksin bemiks ampul bi kutuda 5 adet oluyo

bende aldım bir kere uyguladım bi kaç defa uyguladıktan sonra sonucu söylerim:):hulya:

badem döküyor mu gerçeketn su an yıkıldım 2 aydır badem yagı ile bakım yapıyorum diplerine .?:S

ayyy inanmıyrm benm saçlarm ondan dökülüyo o zamn ben badem yagı ile çam terebentni karıstrıp sürmüstm 6 ay snra kestgmde asırı dökldü we hala da dökülüyo badem yagndan yanii ama durmadı da daha keske bademi kullanmasaymışım ohaoldumsmile

badem yağının saç döktüğünü ilk defa duydum yağlı karışımlar genelde bazılarına iyi gelmiyor ama badem diye ayırmak birde çok faydalı badem yağı denilince akla saç gelen bir yağ inandırıcı gelmedi.

ben tv de duymustum bu tarz seyler sacın derisine degil sac tellerine bakım yapıyormus deriye inmesi icin ucucu yaglarda karsıtırmak gerekiyormus cam terebentin gibi

badem yağı saçları dokuyormu gercekten??? ama sac bakımı için önde gelen bir yağdır ben öyle bılıyorum hatta şuan da bıle saçıma surdum bekletıyordum:SSS

bu yağları ya da vitaminleri ne kadar süre bekletmemiz gerekiyor saçımızda???? yoksa fazla beklettiğimiz zamanda dökülmeye neden olabiliyor mu acaba?

minoksilin faydası olmadı mı. Ben bütün yağ karışımlarını denedim, eğer genetikse bir faydası olmuyor.

kızlar bence saçta bekletme süresi önemli!
ben önceden 1-2 saat bekletiyordum
son 2 keredir 4 saat bekletiyorum bir de buzdolabı poşetiyle iyice sarıyordum kafamı
bi çıkardım poşeti saç diplerim yanmış gibi acıyor resmen ve baya döküldü çok üzüldüm çünkü dökülmeyi önlemek için yapıyordum
yani bence en iyisi saçlarda kısa süre bekletmek! bi de sarmamak lazım sanırım ben de yapıcam şimdi bi fark olursa yazarım yine :)

minoksilin faydası olmadı mı. Ben bütün yağ karışımlarını denedim, eğer genetikse bir faydası olmuyor.

bana minoksidilin faydası oldu dökülme için fakat yağları da saç bakım amaçlı yani saçlarım çok ince telli o amaçla kullanmayı düşünüyorum ve minoksidile ara verdiğim zamanlarda kullanmak için.yoksa tabiki genetik dökülme için çözüm değil yağlar ve bu ampuller.

Son düzenleme:
saçlarınız yağlı ise badem yağı saçı döker yoksa hiçbir zararı yoktur ve bu karışımı yarım saatten fazla bekletmeniz ii değil saç derinizde problemlere yol açabilir.ii değil.

Arkadaşlar bende 2 gün önce doktora gittim bana badem yağı bemıks bepanthen falan bunların karsıımını verdı hazırlattım eczanede ama yağlı bakım bana iyi gelmıyor. badem yağı katmadan hazırlatsam tekrar yine dökermi acaba ilk defa yaptm dıyemı daha çok döktü acaba . Çok moralm bozuluyo yaa.:KK14:

X