Mikroenjeksiyonla dış gebelik veya kimyasal gebelik yaşayan var mı ?

deniz0509

Birgün geliceksin bebeğim
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
742
10
39
Arkadaşlar
ben çok korkmaya başladım
bazı yazılarda tek kasığımda agrı var acaba dış gebelik mi yaşıyorum diye bir arkadaşımın sorusunu okumuştum
bu ihtimal mi
dış gebelik veya kimyasal gebelik neden olur yaşayan var mı

hayırdır arkadaşım ne olduda soruyorsun ben ikisindende oldum normal yoldan hamile kaldım dış gebelik oldum tüpüm alındı.mayısta tüpbebek yaptım kimyasal gebelik oldu. sormak istediğin ne. elimden geldiğince cevaplıyayım

Arkadaşlar
bazı yazılarda tek kasığımda agrı var acaba dış gebelik mi yaşıyorum diye bir arkadaşımın sorusunu okumuştum
bu ihtimal mi

Denizcim canım benim bak anlaşalım seninle.Seni takip etmeye çalışıyorum
Kızma hakkımı kullanmanın zamanı geldi
Yapma canım kendine bu kadar stress üzüntü
Kendine ve bebeklere yapıyorsun unutma
Burası her türlü sana cevap verir amma sen her cevaptan kendine pay çıkartıyorsun
başka başka yerlere takılıp kendini üzüyorsun be güzelim
Bu günler senin en güzel günlerin olmalı
Allah korusun olmasa da en azından şu anını hisset
Onları hisset
Hisset ki sende kalsınlar:nazar:

Denizcim ben de Susamuru78'in düşüncelerine fazlasıyla katılıyorum. Arkadaşım ben kendimi stresli, panik zannederdim. ınan ben senin yanında solda sıfır kalırım. Bu kadar kötümser bakma olaylara lütfen. Senin kadar olmasam da ben de hep olumsuz bakıyorum olaylara, her zaman en kötüyü düşünüyorum. ama bunun bize zarar vermekten başka hiç bir sonucu yok inan bana...Allaha emanet ol. Lütfen biraz sakinnn....

buda benim gibi az canlı :) bendim o sorouyu soran galiba ben dün gittim canım kese rahim içinde.. korkma çok nadir olurmuş dış gebelik ama hiç bi zaman ihtimal 0 düşmez herzaman bi ihtimal var ..

yaa arkadaslar bu arkadasın transfer gününün 8 yada 9.günü olmması gerekıyo neden böyle sorularla kafasını kurcalıyo kı lütfen bu arkadasımıza bırılaerı acıl yardım etsın bende bılıyorum zor zamanları ama böyle yaptıkca kendını daha fazla üzüyo bence bu sorularına cevap vermekten çok bu durumdan nasıl kurtulur onun yardımını edın derım ben

Kim ne dese desin ben 2.günden başlamıştım.. sonucu alana kadarda böyle devam etmişti.. bu tamamen yapıyla alakalı.. herkez tedavi sürecine aynı tepkiyi veremez arkadaşlar kimisi rahat gecirir vurudm duyma zolur kimisi deniz gibi veyahut benim gibi olur

ozaman ne diyim size üzülün durun herseyıde kafanıza takın tamam mı gülencim sende arkadasına böyle moral ol kolay gelsın size

Arkadaşlar
bu ihtimal mi

Canımın içi, her şeyden önce hayırlısı diyorum. Benim de transferden sonraki ilk üç gün sol kasığım müthiş ağrımış ve her ayağa kalktığımda ikibüklüm yapmıştı. Çok korkmuştum. Ancak sonucu görünce şoke oldum. Bebişim yanımdaydı, anasına sıkı sıkı sarılmıştı. Meğer o ağrılar bebeğimin tutunma kasılmalarıymış. Dilerim sen de bu mutluluğu yaşarsın:Saruboceq:

ozaman ne diyim size üzülün durun herseyıde kafanıza takın tamam mı gülencim sende arkadasına böyle moral ol kolay gelsın size

Yapmayalım böyle
En azından en destekçi olan bizlere yakışmıyor dimi
Gülencim tabiki herkesin yapısı farklı doğrusun burda
Biz sadece destek olup denizin biraz daha normal nefes alıp vermesini sağlamalıyız ki bebekleri de sağlıklı nefes alsınlar

Hoş zaten deniz bu topici unuttu galiba

DENİZZZ bize kızma darılma
senin için be güzelim sadece senin iyiliğin için :enbuyukkk:

aynen bende bunu demek istiyorum aslından susamuru arkadasım ama sabrımda tasıyo bazen neden yanlış anlasılıyoruz kı anlamadım sadece moral verelım bırbırımıze böyle seyler aklına gelmesı bence erken bu arkadasımızın bende bunu demek istiyorum işte

Yapmayalım böyle
En azından en destekçi olan bizlere yakışmıyor dimi
Gülencim tabiki herkesin yapısı farklı doğrusun burda
Biz sadece destek olup denizin biraz daha normal nefes alıp vermesini sağlamalıyız ki bebekleri de sağlıklı nefes alsınlar

Hoş zaten deniz bu topici unuttu galiba

DENİZZZ bize kızma darılma
senin için be güzelim sadece senin iyiliğin için :enbuyukkk:

yok unutmadım aklım hep yazdıklarınızdaydı
ama internete giremedim iş fazlaydı
kusura bakmayın arkadaşlar sizide geriyorum dimi ama tek destekçim sizsiniz
tek konuşabildiim sizsiniz

Denizcim canım benim bak anlaşalım seninle.Seni takip etmeye çalışıyorum
Kızma hakkımı kullanmanın zamanı geldi
Yapma canım kendine bu kadar stress üzüntü
Kendine ve bebeklere yapıyorsun unutma
Burası her türlü sana cevap verir amma sen her cevaptan kendine pay çıkartıyorsun
başka başka yerlere takılıp kendini üzüyorsun be güzelim
Bu günler senin en güzel günlerin olmalı
Allah korusun olmasa da en azından şu anını hisset
Onları hisset
Hisset ki sende kalsınlar:nazar:

kız canım benim kız bana
inanki çok stresliyim
o kadar ki artık karnım kasılıyor stresten
evet çokp çabuk etkileniyorum ben herşeyden

buda benim gibi az canlı :) bendim o sorouyu soran galiba ben dün gittim canım kese rahim içinde.. korkma çok nadir olurmuş dış gebelik ama hiç bi zaman ihtimal 0 düşmez herzaman bi ihtimal var ..

evet canım sende okumuştum
ya herşeyi kafama takıyorum ben
çünkü çok yalnızım ve çok şey var kafamda
evde işte özel hayatta

yaa arkadaslar bu arkadasın transfer gününün 8 yada 9.günü olmması gerekıyo neden böyle sorularla kafasını kurcalıyo kı lütfen bu arkadasımıza bırılaerı acıl yardım etsın bende bılıyorum zor zamanları ama böyle yaptıkca kendını daha fazla üzüyo bence bu sorularına cevap vermekten çok bu durumdan nasıl kurtulur onun yardımını edın derım ben

merhaba canım benim benim bugun daha 7. gunum
bana acil bir yardım gerekiyor ama bu yardım psikolojik maddi manevi hepsi olması lazım
çok karışık durumlarım

Canımın içi, her şeyden önce hayırlısı diyorum. Benim de transferden sonraki ilk üç gün sol kasığım müthiş ağrımış ve her ayağa kalktığımda ikibüklüm yapmıştı. Çok korkmuştum. Ancak sonucu görünce şoke oldum. Bebişim yanımdaydı, anasına sıkı sıkı sarılmıştı. Meğer o ağrılar bebeğimin tutunma kasılmalarıymış. Dilerim sen de bu mutluluğu yaşarsın:Saruboceq:

inşallah benimde öle olmuştur
:KK43:

yok unutmadım aklım hep yazdıklarınızdaydı
ama internete giremedim iş fazlaydı
kusura bakmayın arkadaşlar sizide geriyorum dimi ama tek destekçim sizsiniz
tek konuşabildiim sizsiniz

Canım benim estağfurullah bizi germiyorsun niye geresin?
Naptın ki sen bize kötü
Biz sadece senin iyiliğini istiyoruz o kadar
Bak şükredelim hayatım çok şükür ki imkanlarımız az yada çok ama bu tedaviyi yaptırabiliyoruz
Birde aksini düşün bakalım
Zaten diğer topiclerden anladığım kadarıyla hayatında da rast gitmeyen bişeyler var
Herşeyini bu bebeklere bağlamışsın anlıyorum
Ama sen de o bebeklerin senin huzurlu,sakin ve mutlu olmana bağlı olduğunu da gör olur mu tatlım?
Biz seni her daim dinleriz güzelim benim opuyorumnanaktan

dış gebelik belirtileri hamilelik belirtileri ile aynıdır ancak kanama rengi değişiktir grimsi ve çok ağrılı olur ve senin transfer günün daha çok yeni haftaya anca belli olur..bence kendini ve bebeğini üzme..bence sağlıklı bi gebelik geçireceksin endişelerin normal kıymetli hamilelik ama streste çok etkliyor bebeğini tez canlı birisin anlıyorum ama minumuma indirmeye çalış madem iştesin kendini pozitif hikayeler duymaya çabala ve hakkında ne hayırlı ise o olsun..sağlıklı günler.

denizcim arkadasim yapma bu kadar stres yaa:)bak hamilelik belirtileri yasiyosun.ben o sancilari hep hamilerlede okuyodum.hadi geliyo bebislerin annesii.bak onlar sana tutunmaya çalisirken stres yapipta zorlama onlari annesi.bebis daha onlar.sen güçlü olcaksinki seni örnek alip SIKI SIKI tutunsunlar sana.aklina takilan bisey varsa telimi biliyosun herzaman ara çekinme lütfen....

X