Koşu bandı hakkında soru acil

iremsu1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
99
0
arkadaşlar yaklaşık2 haftadan beri koşu bandı araştırıorum.bi tane dynamic küçük ev tipi olanını beğendim ayrıyetten twisti yağ parçalayıcı kemeri ve mekiği var koşu bandına monte edilmiş üzreti 800 12 aya taksit yapıldığında 65,500 ye gelio taksitler
ama dünde bi arkadaşımın koşu bandına baktım sanırım garanti süresi bitmiş yada hiç garantisi onaylatılmamış dynamic sigma 350tl ücreti
herkes heves 1 ay kullanır bırakırsın diolar bu durumda sizce hangisini alaım çok fazla bi kilom da yok sadece kondüsyon amaçlı alacaım yani twist ve mekik benim için önemli değil ama 2.el olanda bi sorun yaratırmı bana merak ediorumm sizce ne yapaımmvereliniortak

o ilk bahsetığinin aynısı bende var ve cok memnunum.6 aydır da kullanıyorum. zaten bıkıp kenara atacaksan hiç alma.. 350lıra bıle cok.. ama ben gercekten kullanıcam diyorsan 2.el riskine hiç girme canım...

ben de bir yıl önce bi heves alanlardanım. ve herkesin belirttiği 'kullanmazsın alma' tavsiyelerini dinlemeden aldım.
e tabi kim haklı çıktı; tabiyki onlar. :) şimdi kenar süsü oldu odamda. gerçekten evde spor yapmak çok zor. en sağlıklısı düzgün bi spor salonuna gitmek. hem alet çok daha kısa sürede sonuç alınıyor, hem de parayı verince paşa paşa gidiyorsunuz. :)

X