Bebişlerimiz kime benzetiliyo..

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
evet kızlar artık baya bi büyüdük ...benim kızımı herkes benim babama(dedesine) benzetiyorlar..erkek olsaydı hadi neysede..babamın kız halinide hiç düşünemiyom.kafamçokkarıştı.:))) sizlerinki kime benziyo...laf aramızda hamileyken içimden inş kayınvalidemlere benzemez bize çeker demiştim ama babamı düşünmemiştim....:kedi:eek:puyorumnanaktan

benım oglum dogdugunda dayısının ve babamın kopyasıydı
hatta esımın aılesı bıze hıc benzemıyor hastanede karıstırmıslar dıye benı cıleden cıkardılar

hala da dayısının cocukluk fotolarının kopyası ama sımdı bakısları falan esıme benzemeye basladı
degısıyorlar gunden gune

bizde de benim taraftakiler bana eşimin tarafındakiler ise eşime benzetiyor
yani herkes kendi tarafını tutuyor
emin olduğum iki yer var bana benzeyen
elleri ayakları tıpkı ben klonladım sanki cocuğu

merhabalar...
benim kızımıda benim küçüklüğüme çok benzetiyorlar..Annemle babam..Fakat büyüdükçe babaya daha çok benzemeye başladı gibi..

biz eşimle birbirimize gittikçe daha .çok benzediğimiz ve her görenin aaaaa ne kadar benziyosunuz sözlerine maruz kaldığımız için bişey diyemiyoruz...

babama çok benziyo gibi geliyo bazen ama eşimi bazen babamın oğlu sanıyolar onun için fark etmiyo..

ama babası gibi ciddi diyo görenler..

babasının kopyası , ama son zamanlarda tipi değiştikçe bana da benzetenler çıkıyo kaydirigubbakcemile2

biz eşimle birbirimize gittikçe daha .çok benzediğimiz ve her görenin aaaaa ne kadar benziyosunuz sözlerine maruz kaldığımız için bişey diyemiyoruz...

babama çok benziyo gibi geliyo bazen ama eşimi bazen babamın oğlu sanıyolar onun için fark etmiyo..

ama babası gibi ciddi diyo görenler..

Bizide eşimle çok benzetiyorlar.bilmeyenler önce bizi siz kardeşmisiniz diyorlar...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3... Hani derler ya ruh ikizimi arıyom diye ben tipi buldum..:)))

Bizide eşimle çok benzetiyorlar.bilmeyenler önce bizi siz kardeşmisiniz diyorlar...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3... Hani derler ya ruh ikizimi arıyom diye ben tipi buldum..:)))

maşallah..allah sevginizi daim etsin...bende eşlerin sevgisinin artıkça birbirlerine benzediğini düşşünüyorum..

biz evlenmeden önce bizi bu kadar benzetmezlerdi..şimdi herkes öyle çok benzetiyoki..

eşim mavi ben yeşil gözlüyüm..

ben beyazım o buğday..

ama nasılsa çok benziyoruz valla...hihoyyyt

Haklısın canım sevgiyle alakalı her halde...hemen pay çıkarayım kendimede..:)))

bız esımle sıma olarak benzemeyız ama mımıklerımız bırbırının aynısıymıs
pehhhh esım benden kopya cekmıstır dıyorum bende

oglumun bakıslar babanın kopyası ama

oğluma aneannesi dayısına babaannesi ie babasına ve halasına benzetiyor kesin bişey varki bana benzemiyor sadece rengi baba benziyor beyaz o da babası esmer

ilk doğduğunda benim bebekliğime benzetmişlerdi,şimdi aynı babası diyolar arada bana benzetenler çıkıyo tabi

oğlum ilk doğduğu zamanlar kayınvalidem hep kocişime benzetirdi ama oğluşum tıpkı bana benziyor doğduğu günden berizemuszemus

bizde ilk doğduğunda eşim dahil kayınvalidem hariç herkes aynı bana benzediğini söyledi.
sonraki günlerde eşime benzetmeye başladılar .. şimdi ise tam karma oldu ben babası dedesi tuhaf bişey büyüdükçe değişiyor. ama hala ve ısrarla kayınvalidem hiç bir tarafını bana benzetemiyor tıpkı babasıymış cimcimem .. :)

bızım oglusuda babasına benzetıyor herkes.. mıllet aaa aynı babası dedıkce babası kanatlanıp ucucak gıbı oluyor.

ilk doğduğu zamanlar benim küçüklüğüme benzetiyorlardı şimdi yavaş yavaş babasına benzemeye başladı :) aa sana benziyo bu dedilermi babası bi kuruluyo sormayın kasım kasım kasılıyo :):)

eşimle birbirimize benzetiyorlar akraba mısınız diye hep sorarlar.
kızımız da doğduğunda tıpki bana bebklik fotolarıma benziyordu.ben de bu benzerlikten çooook memnundum.kayınvaldem ısrarla eşime benzetiyordu.dediğide oldu.büyüdükçe babaya benziyor.eller ayaklar,alın burun aynı baba.gözler,dudaklar,yüz şekli de ben.bayağı bariz.
çok bencilim ama hep bana benzesin istiyorum.benztilince de çooooook ama çooook mutlu oluyorum.

Son düzenleme:
benimki babasının minik bir kopyası,isimleride aynı zaten:) ten ve göz rengi hariç, ten rengi bana benziyor bembeyaz, mavi gözü ise eşimin dedesinden:))

Denizanası çok komik. Benim kızım da hık demiş karnımdan değil burnumdan düşmüş gibi. ınanılmaz bir benzerlik var aramızda. Tek bir kaşı bile babasına benzemiyor. Ayak tırnaklarına kadar her şeyi ben. Ve ismimizde aynı kızımla. Pek bir komik oluyoruz.

Ya bu kayınvaldelerin hepsi aynı valla.Benimki hariç..:)Çünkü benim oğlum aynı kayınvalideme benziyo.Herkeste aynı şeyi sölüyo.

X