Lazer Epilasyon kişisel lazer epilasyon cihazı

xlambe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
2
0
39
ben piyasada bu aleti 1 aydır inceliyorum kişisel lazer epilasyon aletini kullanan varmı hiç.yani heryere uygulanabilir deniliyor.faydası veya zararı varmıdır.özellikle kıl dönmesi yapıyormu veya çok acı veriyormu lütfen bi yardım edin boşuna almıyım

iyi bir konu açmışsın şekerr.bend emerak edenler arasındayımmm..kullananlar bilgi verirse süer olurr..

bugün tv de bende gördüm..399 tl...şu sıralar bende düünüyorum..ağdaya verdiğim parayı buna verirsem ömür boyu rahatlık olur...salonlarda yaptırmak çok işime gelmedi bu aleti gördükten sonra ama nsl bi alet bilmiyorum..inş kullanan biri vardır da bize yardımcı olur

ben de araştırıyorum.rio scanning ve rio lahr laser epilasyon adı altında bu konu çok konuşulmuş. net bi sonuç yok ama...

Merhaba kızlar
ben de araştırıyorum ama sanırım perineal bölgeye (özel) uygulanmıyor hiçbiri bilen var mı ? o olmadan olmaz ki

ben araştırdım,alanlar hiç memnun kalmamışlar,ve sanırım millet birbirine satmaya çalışıyomuş,o denli yani boşa para vermeyin,sadece faydasını görememek bi yana kullanımı da zormuş,bir kaç çeşitinden bahsediliyor ama hiçbiri tutmamış aslında piyasada
sebebi kuvvetli ışın vermemesi diyorlar,bi de mantıklı düşünmek lazım ,millet lazere tonla para veriyo ki kocaman makine ışığı kuvvetli ama kaç seansta sonuç alıyolar..ama işe yaradığı kesin aslında epey kişi toplanıp topluca o aleti alsak daa işe yarar:)))

ben aldım
kıl kokune lazer ısıgı degil pürmüz tutmussun gıbı oluyor
hep yara oldu kı ben beyaz tenlıyım berbat bırsey kımseye onermıyorum
hele kı tek tek o kıl koklerıne ısabet almak fılan
aman avcılar gıbı o ney oyle

canlarım iki tip kişisel lazer cihazı buldum ararken satan firmaların karşılaştırmalı fiyat listesiyle yayınlıyorum.

En Ucuz BEURER HL-100-SensEpil Epilatr Beurer HL 100 SensEpil, Beurer epilatr, lazer epilasyon, ucuz lazer epilasyon, kolay epilasyon, fiyatlar ve en ucuz maazalar fiyatinisor.com da

En Ucuz Remington IPL-5000-Lazer Epilatr Remington IPL-5000 Lazer, Remington epilatr, lazer epilasyon fiyatlar, ucuz epilasyon aleti, lazer fiyatlar ve en ucuz maazalar fiyatinisor.com da

ama benim fikrimce Remington'un başlığı çok küçük yani atış yaptığı lambası e birde ev lazeri olduğu için atış hızı yavaşsa akşama kadar uğraş dur. Beurer fena gelmedi fakat onun hakkında da tam ayrıntılı bilgi yok dalga boyu, kullanım ömrü, atış hı v.s. bunlar önemli. ben bir dönem IPL makinesi kullanmıştım Güzellik Merkezinde yaklaşık bir buçuk yıl estetisyenlik yaptım yoğun çalışmak bana yaramadı bıraktım. IPL makineleri tam sonuç vermez kılı azaltır ama sürekli yaptırmak gerekir. Beurerin internetten videolarını izledim atış hızı çok düşük 2-3 sn de bir atıyo tüm vücut yapayım derseniz ve düzgün atış yapiim derseniz rahatlıkla 4 saati bulur inanın. Birde hangisinin açıklamasında okudum hatırlamıyorum yanık derecelerinden bahsetmiş az yakıyo falan demiş sakın haa uzak durun lazer deriyi yakmaz kıl kökünü yakar bazı kişiler hassastır derisi yanmış gibi hisseder.

lazer sonrası eğer cildinizin bir tafafında yanık oluşmuşsa Furacin isimli kremi kullanın 1 hafta sabah-akşam iz falan kalmaz.

Lafın kısası bence bir kaç yıl daha bekleyin canlarım teknoloji gelişiyor daha iyileri çıkacaktır eminim...

X