karın ağrısı

why_be

varken yok gibi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
3.331
73
selam kızlar ,
33 haftalık hamileyim. 2 gündür karın ağrısı çekiyorum. iki saatte bir başlıyo ve başlayınca yarım saate yakın ağrıyo hiç keyfim yok .:umursamaz:sizde bu tür sorun yaşadınız mı CADIARZU
öpüyorum hepinizizemuszemus

bendede oluyor karın ağrısı regl ağrısı gibi ama sürekli değil arada bir bende 35 haftalık hamileyim

canım bende 33. haftalık hamileyim henüz öyle bir şikayetim yok

gaz sancısı yada böbrek büyümesi yaşıyor olabilirsin . haftamda sancıyla hastaneye gittiğimde sağböbreğimin büyüdüğünü öğrendim

doktorunla mutlaka konuş mua. gittiğindede sor canım

kızlar bende 37. haftamdayım ve bendede müthiş bi karın ağrısı oluyo son zamanlarda, neden acaba ya?

canım bende 33. haftalık hamileyim henüz öyle bir şikayetim yok

gaz sancısı yada böbrek büyümesi yaşıyor olabilirsin . haftamda sancıyla hastaneye gittiğimde sağböbreğimin büyüdüğünü öğrendim

doktorunla mutlaka konuş mua. gittiğindede sor canım

böbreğin mi büyüyomuş:1shok: bu hamilelik daha başka neler duyurcak bakalımkafamçokkarıştı peki önemli bi sorun muymuş düzelir mi doğumdan sonra.
yarın gidiyorum kontrole sorcam canım.

Bende 30 haftalik hamileyim..Bende surekli karin agrisi oluyor ama asagilarda...ozellikle yoruldugumda falan baya agriyor..Haftaya kontrolum var onu bekliyorum gitmek icin...Sorucam bunu bende ama sizlerde yazinca bende meraklandim cunki onceki iki hamileligimde boyle bir sorunum olmamisti..Bobrek buyumesi oluyorsa agri tam olarak nerde oluyor ustlerdemi?

bende oldu böbrek büyümesi ama hiç belirti vermeden oldu ultrason esnasında dr fark etti sıvı tüketimini 2 lt yi geçmeden halletmeye çalışıyorum

X