Düzensiz adet olupta hamile kalanlar yardım edin

mirage1983

Ikizanasi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
9.147
3
40
slm arkadaşlar benim adetim 8 gün geçti idrarda negatif çıkıyo bikaç aydır düznli oluyodum zaten doktor kontrolündeydim geçen ay doktarı gitmeyi bıraktım geçen ayın 30 unda olmam gerekiyodu olmadım şimdi arada gögüslerde ağrı var arada kasıkta ama başa bi belirtim yok

sizde de düzensiz olup hamile kalan varsa yardım edin benim bide göğüslerimde çatlatlar var normalde yoktu bunlar neden olur bilginiz varmı

Bu konuda hic bir bilgim yok benimki hep düzenli gelir, ama bu ay o kadar cok kisinin adeti saptiki cogunda hic birsey olmadigi halde yinede gecikmeli geldi. Acaba havadanmi nedir. Insallah hamile cikarsin canim.

bu konuda hic bir bilgim yok benimki hep düzenli gelir, ama bu ay o kadar cok kisinin adeti saptiki cogunda hic birsey olmadigi halde yinede gecikmeli geldi. Acaba havadanmi nedir. ınsallah hamile cikarsin canim.

inş.canım senindemi gecikti hadi hayırlısı ben pek ümitli değilimde inş.sen hamilesindir

Yok yok benimkine daha 4-5 gün var ama bazi belirtiler yasiyorum insallah kandirmaca degildirde hamileyimdir. Idrar testi negatif cikiyor ama yumurtlama testi bayagi koyu silik.:uhm:

canım bende 3 ay olmadım ve ardından 18 haziranda oldum söktürücüyle.Kafam çok karışık hesaplayamıyorum ama belirtilerim var eğer o test gösteriyorsa denemek istiyorum ya...

Yumurtlama testi elbette gebelik testi yerine kullanmamali bunun amaci sadece yumurtlama döneminde vucuttaki LH konsentrasini ölcmek ve en dogru yumurtlama zamani yakalamak. Okudugum bir yerde eger gebeysen yumurtlama testi hep gebelik testi gibi pozitif cikarmis cünkü LH hormonu hamilelikte HCG hormonuyla ayni oluyormus. O yüzden kandaki gebelik idrara HCG saptirmadan LH ile anlaya bilirmisin

teşekkür ederim canım o zaman denemek lazım mübarek aylardayız belkide kabul olmuştur dualarımız.....

TuĞÇecım benımde hep Öyle dÜzensız sÖktÜrÜcÜ falanla oluyodum bende denıyım olmazsa Şu testı bakalım ne olacak

canım günümü hesaplayamıyorum korunmayı bıraktığım ay kimyasal gebelik yaşadım ve sonrasında 3 ay adet görmedim.İİşte en son 18 haziranda oldum ama göz kararması,bulantı,kasıklarda ara ara giren sancı var şimdilik geçen seferde böyle olmuştu umutlandım bende ama tarihi hesaplayamadığım için ne zaman test yapacağımıda bilmiyorum...

Kizlar benide habersiz birakmayin, insallah 3 aylarda hepimizin dilegimize kavusuruz

canım senin adetin geçmiş kan testini yaptır derim ben zaten idrar testlerinin güvenilirliği yok pek 20 gün sonra anca öğrenen var düşün yani gerisini inşallah vardır canım benim...

Amin canım ya dualarımızı eksik etmeyelim Rabbim tüm isteyenlere versin bizede tattırsın o duyguyu inşallah ama ben ne yapıcam ya..........

ınŞ.canım ya ınŞ.allah yÜzÜmÜzÜ gÜldÜrÜr ınŞ.bu ay allah ısteyen herkese nasıp etsın

X