denizli de nişan için acil iyi bi kuaför aranıyor:(yardımmm

psiqo

...........
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2008
2.513
18
39
kızlar haftaya nişanım var ve hala kuaför ayarlamadım.
kafam karışık yardım eden olursa sevinirim:çok üzgünüm:

stile gidebilirsin orası güzel yapıyor canım.başka neeresi var düşüneyim yazarıım tekrar.

canım denizli topiğinde gördüm çizgi demişsin çizgi de güzel geçen hafta bi yakınımın yaptırdı kına ve düğün saçı ama pahalı biraz.

zehra da kaynımın düğününde gitmiştik o da iyiydi ben beğenmiştim saçımı kayınvalidem sürekli oraya gider.fiyatı da iyi vermiş.

Son düzenleme:
canım çok saol kafam çok karıştı ya.stilin elamanı çok hangisi iyi yapar belli değil bide çok kalabalık ya öyle çok ilgilenirlermi bilmiom.
drlar cd ayşe kuaför var.gidenler olmuş güzel dediler.bende konuştum kadınla.iyi gibiydi ama.
kafam karışık işte.70 fiat verdi.ortalama iyi gibi

ayse yi bilmiyorum cnm hiç gitmedim.byerinde esenhan da papatya güzellik ve kuuaför salonu var makyaj konusunda çok güvenirim ama saç bilmiyorum.istersen bir de oraya bak

inşallah içine siner canım ...denizlili oldugunu bilmiyordum merkezdesin dimi sen nde..

inşallah içine siner canım ...denizlili oldugunu bilmiyordum merkezdesin dimi sen nde..

evet canım merkezdeyim.sen?
dün heryeri gezdim bi dünya yer araştırdım.iyice kafam karıştı.
istiklalde çağrı kuaför varmış falannn.
işin içinden çıkamıcam galiba.bayramyerindeki ayşeye gitcek gibiyim en içime sinen konuşmayı o yaptı.

ben de merkezdeyim canım.şimdi aklıma bi yer daha geldi garajda sevinç kuaför var ben eskiden sürwkli oraya giderdim bir çok yakınımın da gelin saçını orası yaptı şimdi çok uzak geliyor gidemiyorum.çok uzun yıllardır var bir de oraYA bak istersen.

senin gittiğin bi kuaförün yok mu?

bende çok kuaför değiştirdim canım.sürekli memnun kaldığım tanıdık olduğum bi yer olmadı.
artık çok kafam karıştı.baktıkça karışıo.
modelini söleyince kötü yapmazlar heralde ya yaparlarsada ordan çıkar bşaka yere girerim:)

yok canım yaa yapmazlar için rahat olsun iyi bir yere gidersen sorun yaşamazsın.inşallah siner içine.nereye gideceğini yaz buraya merak ettim :)nerde oalxcak nişanın sallonda mı?

yok canım evimizin bahçesinde olcak.
ayşe kuaföre gidciem bayramyerindeki

X