Eşini,sevgilisini kıskanıp kafayı yiyenler topiği..

minis

Duyduğunuz kadar kötü,bildiğiniz kadar iyiyim :)
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2006
2.076
662
35
Arkadaşlar bende sizler gibiii sevgilimi aşırı derecede kıskanıyorum.Bunun hastalık olduğunu biliyorum:sinifsinif:
Kendi kendime davranış bilimleri uzmanlarının yazılarını okudum ve bunun uc noktasında olduğumu gördüm tek başına alt edemiyceğim birşey bu ve şuanda doktor araştırıyorum burada birbirimize destek olalım ve birlikte kıskançlığımızı en asgariye indirmeye çalışalım ..
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

hmmm fena bi durum vallaaaa.....kıskançlığı severim ama aşırısı hastalıktır yaaa....ben eşimi çoookk öle ahım şahım kıskanmam yerindedir kıskançlıklarım ama o beni feci kıskanıo..tartışmalarımızn çoğuda bu yüzden çıkıo ortaya...bendede var tabi...teyze kızlarından halasının kızlarından falan kıskanıorum..çnk çok rahat yetiştirilmiş kızlar ve eşimin bazen evli oldugunu unuturlar ve dolayısıyle bende çıldırma noktasına gelirim..ama yolda falan açık bi hatun görsek misal ona bakması çokda sinirlendirmio beni...

hayırlı olsun minişim topiğin.
miniş ben flörtle birlikte 9 sene oldu hala yenemedim.sadece çaktırmıyom herife o kadar.bi ara adama kamera taksam diye düşündüm ama olmadı.neysem,benden kaçmaz.isterse denesin,zap diye yapışırım yakasına

tatlıcım ben de bu durum abarmış ben yanında çalışan işçilerden yeni aldığı zaman arabaya bakışını bile kıskandım durumum çk vahimm ...

Nursunazcım belli etmeden olmuyor işte güzelim o istemeden de olsa birine baksa bnm suratımın şekli bozuluyorr...ühüüüü ühhüüü

aslında benimkide çok ciiddi boyutlardaydı kıskançlığım yani..ama evlendikten sonra eşim bu kıskançlık olayını okadar abarttıki artık her konunun sonu tartışmayla bitiodu..çok yıprattı beni bu kıskançlık mevzuları...bu yüzden bende pek kalmadı..yoksam açık bi hatuna bakacaka kıyametler kopardı..şimdi ben gösteriom herife iimi...
oda benim onu sınadıgımı düşündüğünden olsa gerek pek bakmıo

cadım tuçecim sağol canımın içi

tatlıcım ben de bu durum abarmış ben yanında çalışan işçilerden yeni aldığı zaman arabaya bakışını bile kıskandım durumum çk vahimm ...

Nursunazcım belli etmeden olmuyor işte güzelim o istemeden de olsa birine baksa bnm suratımın şekli bozuluyorr...ühüüüü ühhüüü
anaaaa seninki hakkaten vahimmiş.delikafadulden
benimki yanımda bi kıza baksada,hemen söylerim daha iyisini bulursan hiç kaçırma diye.güler o da.aslında içim içimi yer ama hiç bozuntuya vermem ben de gülerim.minişim,sonra koca kendini bişey zanneder kıskandığımı anlarsa ve hani yasaklar tatlı gelir ya,ona bunu hissetirmiyorum canım.yoksa yandımyasakkelime

aslında benimkide çok ciiddi boyutlardaydı kıskançlığım yani..ama evlendikten sonra eşim bu kıskançlık olayını okadar abarttıki artık her konunun sonu tartışmayla bitiodu..çok yıprattı beni bu kıskançlık mevzuları...bu yüzden bende pek kalmadı..yoksam açık bi hatuna bakacaka kıyametler kopardı..şimdi ben gösteriom herife iimi...
oda benim onu sınadıgımı düşündüğünden olsa gerek pek bakmıo

yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış olmuş seninki enişte bastırmışşş yani

Olleyyy kanka sonunda topici açtın tşkler beni kırmayıp açtığın için.
Walla benimkisi de hastalık boyutunda nasıl yenerim ne yaparım bilmiyorum tavsiyesi olan varsa dinlerim.mafoldumben

nursunazcım tepki vermesem aynı bakışları,hareketleri sürdürmeye devam edecekmişşş gibime geliyor.:KK43:

aslında en iisi tepkiyi koyup üzerine fazla düşmemek..kızlar belki kıskanmak hoş bi durum gibi gelio ama inanın çok yıpratıo insanı

Olleyyy kanka sonunda topici açtın tşkler beni kırmayıp açtığın için.
Walla benimkisi de hastalık boyutunda nasıl yenerim ne yaparım bilmiyorum tavsiyesi olan varsa dinlerim.mafoldumben

kankam benim sen istersinde ben yapmam mı..ŞenizŞenizŞenizŞeniz
bunun üstesinden gelen kişiler mutlaka vardır bu sitede şiddetle tavsiye,öneri bekliyoruz..
Acaba mevsimsel bişi mi bu yaw yaz aylarında daha çok baskın oluyor bende
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aslında en iisi tepkiyi koyup üzerine fazla düşmemek..kızlar belki kıskanmak hoş bi durum gibi gelio ama inanın çok yıpratıo insanı

Ayy tatlım yaa bilmem mi bizim ilişkimizide yıprattı bizi demafoldumben
Ben de çok kıskancım ama sevgilimde çok kıskanç:umursamaz:
Bende kıskandığım zaman falan surat yaparım o günümüz mahvolur.1 ay bu basit kıskançlık yüzünden kavga ederizmafoldumben

Ayy tatlım yaa bilmem mi bizim ilişkimizide yıprattı bizi demafoldumben
Ben de çok kıskancım ama sevgilimde çok kıskanç:umursamaz:
Bende kıskandığım zaman falan surat yaparım o günümüz mahvolur.1 ay bu basit kıskançlık yüzünden kavga ederizmafoldumben

all bizde öledik...hoş eşim hala ölede....çekilmio vallaaa

kankam benim sen istersinde ben yapmam mı..ŞenizŞenizŞenizŞeniz
bunun üstesinden gelen kişiler mutlaka vardır bu sitede şiddetle tavsiye,öneri bekliyoruz..
Acaba mevsimsel bişi mi bu yaw yaz aylarında daha çok baskın oluyor bende
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ayy ayyy tşkler kankam benim.ŞenizŞeniz
Ewt bizim gibi olupta üstesinden gelen var mı acaba.
Ben bazen kendime söz veriyorum kıskançlık falan yapmıcam diyorum sonra 1-2 hafta düzeliyorum tekrardan yine aynı oluyorum.:gitme:

Canım peki sen düzeldin miiiCADIARZU

bana düzelme denirmi bilmiorum gülümde..eşimin hastalık boyutundaki kıskançlıklarından benim onu kıskanmama pek fırsat gelmio..varya şuraya yazsam bilgisayar başında çıldırırsınız...

Ayy ayyy tşkler kankam benim.ŞenizŞeniz
Ewt bizim gibi olupta üstesinden gelen var mı acaba.
Ben bazen kendime söz veriyorum kıskançlık falan yapmıcam diyorum sonra 1-2 hafta düzeliyorum tekrardan yine aynı oluyorum.:gitme:

aynen kanka hergün kendi kendime sözler veriyorum..sonuç aynı
kızlar ben aşkitoylaa buluşucam kuaföre gitmem gerek akşama gelin emi canlarım sizi seviyorem

X