Vajina şekli bozukluğu arkadaşlar bir bakın

benimkide tam olarak ikisi eşit büyüklükte deel yani aynada baktığmda sol taraftaki iç dudak daha büyük ama erkekler hiç sorun yapmıyor merak etme hele çok gözü açık biri değilse hiç hiç bişicik olmuyorrropuyorumnanaktan

benimde daha doğuştan böyle bir sorunum var hatta evlendikten sonra bile doktora gitmeyi bu nedenle hep erteledim. Afedersiniz dudakları biraz daha aşağıya sarkık şekilde duruyo rahatsız oluyordum normalde biraz daha içte olması gerekir. Eşim sorun etmedi hiçbir şekilde doktora gittiğimde de normal olduğunu hatta evlenen kişilerin çoğunun zaten böyle bir hal aldığını dert edecek birşey olmadığını söyledi şimdi doktorumu değiştireceğim erkek doktora gideceğim ama hala çekiniyorum.

saygısızlık olarak algılamayın ama sok oldum okudugumda saka gıbı geldı bana.
evlendıgımde endıse duymayı bırakın aklıma bıle gelmedı seklının bozuk olup olmadıgı
yanı tek gordugum kendımınkı oldugu ıcın :))
her ınsanın fızıgı yapısı burnu kası gozu farklıdır arkadasım
gorsellık ıcın amelıyatı estetıgı anlarım vajınal baska sorunları anlarımda bunun ıcın amelıyarı sekıl degıstırmeyı estetıgı anlayamıyorum
kendınıze dert edıp canınızı neden sıkıyor nısanlılıgınızın su gunlerını bunun ıcın heba edıyorsunuz pardonda.
hayır esınız ne dıyecek senınkı guzel degıl sununkı daha guzelmı:))
onemlı olan esınızle bırlıktelıgınız
arkadasların dedıgı gıbı ıslevı onemlı arkadasım seklı degıl:))
zaten evlendıkden dogumdan sonra mutasyona ugruyor bu gunlerını arar olacaksın:)))

adam begensın dıye boyle bı ameliyat olunur mu acep? seni seven her halınle begensın hayatım bosver ne canını yakcan

dogumdan sonra nasil mutasyon geciriyo kafamçokkarıştı ici disina mi cikiyo yoksa korkuyom

:roflol::roflol::roflol::roflol:
canım yaa korkulacak bısey yokda netıcede evlılık cocuk dogurmak bekarkı halı gıbı olmuyor tabıkı
ınsanız ve oda bedenımızın bır parcası ıster ıstemez zamana ve yer cekımı kanununa karsı duramıyor hıcbıyerımızın karsı duramadıgı gıbı:roflol::roflol::roflol:
bu arada evlısın sanırım sende anlamazsan artık ne dıyım arkadasım:))

Son düzenleme:
42 yaşındayım şu ana kadar şekli nasıl diye bakmak aklıma gelmemişti,durun hemen bir ayna bulayım:umursamaz:

rahatlattınız kızlar kimsenininkini görmediğimdenn normal olup olmdığını anlayamıyosun çirkin mi diye anladıım kadarıyla hepimiizn ki bölee abartçak bişey yokk takıntı yapmama gerek yok sağolun yzanlarrr

42 yaşındayım şu ana kadar şekli nasıl diye bakmak aklıma gelmemişti,durun hemen bir ayna bulayım:umursamaz:

abla guldurdun benı cok yasayasın emı
kısss valla gıttınmı gorunmuyon asagıda:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

oldu olacak hepimiz fotosunu çekelim arkadaşınki normalmi kiminki anormal kara verir oylama yaparız.olmazmıkafamçokkarıştı

:1shok::1shok::1shok:

bende pc karsısında oyle bakakaldım ama bısey demedım sadece baktım senın gıbı

oldu olacak hepimiz fotosunu çekelim arkadaşınki normalmi kiminki anormal kara verir oylama yaparız.olmazmıkafamçokkarıştı

yok canım okadarda degıl artık:roflol::roflol::roflol::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::roflol::roflol::roflol::roflol:

Evlenince bir de şekli mi değişiyo bunun :1ninca:
Ne bitmez çilemiz varmış ya.. Akıntısı var, mantarı var, kisti var, bi de şekli çıktı başımıza -tatlicadiarzu-

X