Vajina şekli bozukluğu arkadaşlar bir bakın

:roflol::roflol::roflol: ay kızlar valla ne alemsiniz.
kırıldım gülmekten:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ablam omur karusun valla seker
:roflol::roflol::roflol:
ınsan 40 yıllık seyını tanımazmı kısssssssssssssssss:roflol::roflol:

el yordamyla tanıyorum da görsel olarak ben de merak ettim şimdikaydirigubbakcemile3

el yordamyla tanıyorum da görsel olarak ben de merak ettim şimdikaydirigubbakcemile3

nasıııııııııı yanııııııııııııııı:1shok::1shok::roflol::roflol::roflol:
kıs abla sustum ben tamam erkek falan okuyorsa sımdı adamı zevke getırmenın alemı yok ayyyyy:roflol::roflol::roflol::roflol:

ıloş sen dedin ya demin, googel amcadan arat bak resimlere diye..

hiç aklıma gelmemişti, sorunum olmayınca ama merak ettim vajina estetiği diye aratıp baktım..
ama kapadım hemen tuhaf yaa bakamadım ben..

1 tane vardı zaten ama ilginç gerçekten..

Topic sahibi arkadaş sen de bakabilirsin madem emin değilsin gerçekten bir sorun olup olmadığından..

Yoksa biz yardımcı olamayız sana, gerçekten bir sorun var mı yok mu, yoksa sen mi kuruntu yapyırosun bilemeyiz, en iyisi sen karar ver..

Son düzenleme:
ben de dert ediyordum bi aralar klitoris görünüyor diye gerci bikini fln giyince görünmüyor ama yinede rahatsız oluyordum..aartık alıştım bi de böyle topikleri okuyunca rahatladım...

Son düzenleme:
ayyy aklıma bi fıkra geldi!!!
köyün birinde yaşlı bir kadın varmış.evlenen bitin gelinlere kırk kusur bulurmuş.bir gün yine bir düğünde gelinin yanına yaklaşmış.bütün kadınlar acaba buna ne kusur bulacak diye merakla bekliyorlarmış.gelinin duvağını açmış.gelin kadını tanıdığından sinirli sinirli ''ne bakıyon a... ı eğri!'' demiş.kadın şok olmuş.''tüh tüh tüh maşallah'' diyip duvağı geri kapatmış.köyün kadınları çok şaşırmışlar.ilk defa bir geline maşallah dedi diye.sonra kadın hızla ordan ayrılıp evine gitmiş.eline bir ayna almış.açmış şeyini.bir bi bacagını sonra diğer bacagını kaldırıp bakmaya çalışıyormuş.yaşlılıktan sarkan şeyi bir o tarafa bir bu tarafa yamuluyormuş.
sonra köyün kadınları gelmiş.''sen nasıl olduda bu geline bir kusur bulamadın?'' diye sormuşlar.o da demiş ki'' amannn bacılar sormayın!meğer kusurun büyüğü bendeymiş!benim a... eğriymiş!!!!'' diye ağlamaya başlamış...:roflol:
kıssadan hissekaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

benimde orayla ilgili sorunum var ama başka türlü benim kikaydirigubbakcemile3

ayyy aklıma bi fıkra geldi!!!
köyün birinde yaşlı bir kadın varmış.evlenen bitin gelinlere kırk kusur bulurmuş.bir gün yine bir düğünde gelinin yanına yaklaşmış.bütün kadınlar acaba buna ne kusur bulacak diye merakla bekliyorlarmış.gelinin duvağını açmış.gelin kadını tanıdığından sinirli sinirli ''ne bakıyon a... ı eğri!'' demiş.kadın şok olmuş.''tüh tüh tüh maşallah'' diyip duvağı geri kapatmış.köyün kadınları çok şaşırmışlar.ilk defa bir geline maşallah dedi diye.sonra kadın hızla ordan ayrılıp evine gitmiş.eline bir ayna almış.açmış şeyini.bir bi bacagını sonra diğer bacagını kaldırıp bakmaya çalışıyormuş.yaşlılıktan sarkan şeyi bir o tarafa bir bu tarafa yamuluyormuş.
sonra köyün kadınları gelmiş.''sen nasıl olduda bu geline bir kusur bulamadın?'' diye sormuşlar.o da demiş ki'' amannn bacılar sormayın!meğer kusurun büyüğü bendeymiş!benim a... eğriymiş!!!!'' diye ağlamaya başlamış...:roflol:
kıssadan hissekaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan
ay öldüm gülmekten ya sen çok yaşa emiiii opuyorumnanaktan

çok irençç benm bukadr irençç değill ohhhhhhhhhhh ıyyy:)

Son düzenleyen: Moderatör:
silacaa

lütfen verdiğiniz linki siler misiniz..
link paylaşımı yasaktır, hele ki böyle bi link kesinlikle yasaktır..

şşşşşşşş açın bakim hepiniz tek tek bakcam kiminki büyük kiminki küççük :roflol:

eşşeen aklına karpız kabığı düşürüyonuz şimdi hepimiz ayna alıp bakacaz :sinifsinif: ortaya kalem koyup simetrik deil mi diye de bakalım olmamı laelaelaelaelae

şşşşşşşş açın bakim hepiniz tek tek bakcam kiminki büyük kiminki küççük :roflol:

eşşeen aklına karpız kabığı düşürüyonuz şimdi hepimiz ayna alıp bakacaz :sinifsinif: ortaya kalem koyup simetrik deil mi diye de bakalım olmamı laelaelaelaelae

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar link silindiğine göre
konuşulacak konu da kalmadı sanırım..
daha faydalı paylaşımlar diliyorum....
sevgiler...

X