Vajina şekli bozukluğu arkadaşlar bir bakın

silacaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
203
1
38
ben nişanlıym vajina estetiği olmak istiyorum ama bınu aileme açamayacagım için olamıcak evliliği sırf buyüzdn istemiyorum eşimin begenmemesinden korkuyorum yardımcı olun lütfen oraya bakmak bile istemiyorum kendimi çok seviyoru güzel buluyorum ama o bölgemden nefret ediyorum eşimin begememesinden korkuyorm böyle bi sorunu olan oldumu

nasıl yani yaaa,, kafamçokkarıştı seninki farklımı yani bütün kadınlarınkinden?? bi sorunmu var vajinanda?bi yaşıma daha girdimm :kahve:

canim ne tur bi sorun var..
sitede diger konulari okuyabilirsin
bi mesajda kocasinin bunu hic dert etmedigini soyleyen var.
cok rahatsiz ediyorsa seni bir uzmanla gorusmen faydana olur.

canım eğer dudak yeriyse dert etme erkekler bunu hiç sorun yapmıorlar inan

evet canım ciddiye aldıınız için teeşekkürler dudak kısımlarından bahsediyorum yani hoşuma gitmiyor görüntüsü dert etmiorlarsa harika da .normal olup olmadığını anlmak istyorum bana değilmiş giibi geliyor gözüme hoş gözükmüyor

bozukluk derken resmini koyarsan daha iyi yorumlarız -tatlicadiarzu-

şaka tabi
bence sen büyütüryosundur hepimizde aynısından var canım
gıgıldan mamuş resimlerine bak istersen seninki normalmi anormalmi anlarsın :nazar:

boşver kafaya takma erkekler bu görüntüyü önemsemiyorlar,hatta hoşlarına bile gidiyor,bunu bizler büyütüyoruz.....

CANIM BıR KADIN DOĞUMCUYA GıT VE muayne ol derdini anlat belkide hiçbirşey yoktur... büyütme bence

umarım ben büyütüyorumdur mesela ben size sorsam görüntüsnden hoşnutmusunuz diye ne cevap verirsiniz

ben ilk defa duyuyorum böyle bişeyi :)
demek dudaklar farklı olabiliyomuş hee.. ama çok dert edilcek bşey gibi gelmedi bana caım

ben böyle konuları görünce "kedi şeyini görmüş ben bu dertten ölürüm demiş" sözü aklıma geliyor
zaten baktığında insanın gözüne güzel görünmüyor ki
erkekler nesini beğeniyorlar anlamıyorum :umursamaz: kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar sitede bu olaydan rahatsızlık duyan çok kişi var..Bu konuda topiclerde var..

Mesela bikini bile giyemeyen varmış, çok şekilsizmiş dudaklar, klitoris çok belli oluyormuş bikini giyince falan ..

Bilemem tabii nasıl oluyor ama bu dertten muzdarip çok kişi var..(bize gör dert değil de onlara göre haklılar belki de)

Ama bence kafaya çok takma canım..Belki de sana öyle geliyordur.

Bakalım sen kocan olcek herifin münasip yerlerini beğenicen mi o zaman böyle bir durumda var. fisfisfis:roflol::roflol:

Karşında sonuçta seni seven bir insan olacak orası güzel burası çirkin diye düşünmez bile hani bir atasözü vardır ya " Kargaya yavrusu şahin görünürrmüş" diye aynen o hesap.

kuzum tecrübe olarak konuşuyorum
inan erkekler vajinanın şekli ile ilgilenmiyor
şekile önem verseydiler kendi şeylerini beğenirlermiydi
sıkma canını

merak ettiğim kadınların bunu önemseyip önemsemediği ama önemsiyorlardır vajina estetiği diye birşey olmazdı herhalde

X